بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱
بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند از مهم‌ترین کاربردها هم در قسمت جذب مشتری و هم در قسمت حفظ آنها و ارتباط با آنها باشد. در این مقاله با ما باشید تا راجع به نقش پنل پیامکی در شرکت‌هایی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند بپردازیم و با کاربردها و مزایای آن بیشتر آشنا شویم.

تبلیغات شرکت های دیجیتال مارکتینگ

یکی از جنبه‌های هر نوع کسب و کار و وبسایتی در دوره کنونی را می‌توان دیجیتال مارکتینگ دانست که می‌تواند در افزایش فروش شرکت‌ها و جذب مخاطب بسیار موثر و مهم باشد. امروزه تقریبا هر کسب و کاری که در فضای مجازی مشاهده می‌کنید، بخشی با عنوان دیجیتال مارکتینگ دارد که معمولا کارهای تبلیغاتی، جذب مشتری، کمپین‌ها، مناسبت‌ها و … را برنامه ریزی کرده و متناسب با نوع آنها، فعالیت‌های مختلفی را در نظر می‌گیرد.

با رشد و گسترش فضای مجازی که مخاطبان خود را به شدت افزایش داده است، اکنون شما می‌توانید از فرصت‌های بی‌شمار آن در این حوزه استفاده کنید و به راحتی با به کارگیری تریک‌ها و ترفندهای مناسب برای آن، ترافیک سایت و کاربران خود را به کسب‌و‌کار خود افزایش دهید. با توجه به اهمیت استفاده از دیجیتال مارکتینگ، موسسات مختلفی در این حوزه فعال هستند که خدماتی را ارائه می‌کنند.

اگر شما هم صاحب این نوع کسب‌و‌کار هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله با عنوان بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ را تا انتها مطالعه کنید.

همنینطور میتوانید از دیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود نیز استفاده کنید

بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

شما به عنوان کسب‌و‌کاری که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید، بایستی با تمام ابزارهای این حوزه آشنا شوید. بسیار پرواضح و آشکار است که یکی از مهم‌ترین ابزارها در این حوزه، پیامک است. پیامک یا اس‌ام‌اس نه تنها می‌تواند برای تعامل با مشتریان کنونی کسب‌و‌کار شما موثر باشد، بلکه قادر خواهد بود مخاطبان بیشتری را جذب کند. از جمله موارد بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ می‌توان گفت:

  • ارتباط با مشتریان: ارتباط با مشتریان از طریق پیامک می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد که نمونه‌های آن را در این پست بیان کردیم. شما می‌توانید از پیامک برای ارتباط با مشتریان خود به آسانی استفاده کنید. تنها کافی است یک پنل پیامکی هدهد را تهیه کرده و با ثبت مخاطبین خود در این سایت، اقدام به ارسال پیامک به صورت انبوه یا تکی یا گروهی نمایید.
  • خودکار سازی فرآیند دیجیتال مارکتینگ: شاید از بزرگترین مزایایی که یک پنل پیامکی در بازاریابی sms می‌تواند برای شما فراهم کند، همین مورد یعنی خودکارسازی فرآیند دیجیتال مارکتینگ باشد که در این حالت شما می‌توانید با اتصال پنل پیامکی به وب سایت خودتان، برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی، تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، کمپین‌ها و … اقدام کنید.
  • پیشتازی در جذب مخاطب: پیامک راهکاری برای ارتباط با مشتریان است. ارائه خدمات در دوره کنونی بسیار بر نوع مشتری و سابقه‌ی آنها متمرکز شده است. در کنار این موضوع بهره‌مندی از جدیدترین ابزارها در این حوزه می‌تواند شما را از سایر رقبایتان پیشتاز کند. شما بایستی برای پیشتازی در این عرصه نسبت به رقبای خود از دو ترفند کمکی استفاده کنید. مورد اول آنکه نیچ مارکتینگ کنید، به سراغ افرادی بروید که مرتبط با شما هستند اما روی آنها کار نشده است. مورد دوم آن است که ابزارهای پیشرفته و نوین استفاده کنید که نمونه آن را می‌توان پنل پیامکی دانست. شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، علاوه بر اینکه مخاطبان خود را نسبت به برند و امکانات آن آگاه کرده و با ارزشتر جلوه دهید، وظایف و کارهایی که نیاز است نیز برای شما ساده‌تر انجام می‌شود.

ویژگی های بازاریابی برای شرکت های دیجتیال مارکتینگ

اگر بخواهیم چند مورد از ویژگی‌های بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ را بیان کنیم، می‌توان گفت:

  • محبوبیت بالا: نسبت به هر روش دیگری که فکرش را بکنید، مردم به پیامک تمایل بیشتری دارند. اما این محبوبیت ناشی از فاکتورهای مختلفی می‌شود که بایستی در نگارش آن توجه شود. نکات نگارش محتوای پیامکی را در این قسمت مشاهده کنید.
  • تاثیر گذاری بالا: شاید جالب باشد بدانید که معمولا بالای ۶۰ – ۷۰ درصد از پیام‌هایی که از طریق پیامک ارسال می‌شوند، در همان دقایق اول از طریق نوتیفیکیشن یا وارد شدن به برنامه توسط کاربر خوانده می‌شود.
  • سرعت بالا: مورد دیگری که بازاریابی پیامکی برای شرکت‌ های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند داشته باشد، سرعت بالا در ارسال و نیز در دریافت پیام‌ها است.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد