ارسال پیامک تبلیغاتی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی زمانی انجام می شود که مشاغل برای اهداف بازاریابی یا تبلیغات پیام های منحصر به فرد متن تبلیغات خود را به مشتریان هدف ارسال می کنند. مشاغل از پیامک های تبلیغاتی عمدتاً برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود و ایجاد علاقه در مشتری استفاده می کنند و مصرف کنندگان هدف خود را به روشی مستقیم تر و کاراتر درگیر می کنند. بازاریابان کمپین های تبلیغاتی را برای افزایش تعامل مشتری و فروش بیشتر اجرا می کنند. ارسال پیامک تبلیغاتی با پنل پیامکی هدهد به شما امکان می دهد فرم های اشتراک برند خود ایجاد کنید، ارسال پیام کوتاه را به صورت خودکار انجام دهید و پیام ها را برای عملکرد بهتر شخصی سازی کنید.

چند نمونه از پیامک های تبلیغاتی

نمونه پیامک های تبلیغاتی

بهترین راه برای شروع فرایند ارسال پیامک تبلیغاتی الهام گرفتن از دیگران است. ما برخی از انواع پیام های  تبلیغاتی را که برند های تجاری می توانند با استفاده از نمونه هایی از مارک هایی که ممکن است دوست داشته باشید برای افزایش تعامل و سود خود استفاده کنید.

 

آگاهی از کالاهای جدید

آگاهی از کالاهای جدید
از آنجا که ۹۸٪ پیام های متنی تا پایان روز خوانده می شوند، ابزاری عالی برای هشدار به مشتریان در مورد کالاهای جدیدی است که در فروشگاه تجارت الکترونیکی شما منتشر شده است.

این به شما کمک می کند تا فروش سریع داشته باشید به ویژه از مشتریانی که بیشترین اشتیاق را دارند و با دیدن اینکه چه کالاهایی را برای آنها خریداری کرده اید بسیار هیجان زده خواهند شد.

ارسال کد تخفیف

به اشتراک گذاشتن کدهای تخفیف و کوپن های ویژه یکی دیگر از استراتژی های مناسب برای بهینه سازی پیامک های تبلیغاتی شماست. تقریباً ۳۵٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند کوپن و کد تبلیغاتی را از طریق پیام کوتاه از خرده فروشان دریافت کنند.

راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی

 • پیام و هدف را شخصی سازی کنید
 • حرفه ای باشید
 • دقیق باش
 • پیام کوتاه بنویسید
 • یک دکمه call to action در آن قرار دهید

راهنمای نوشتن پیامک تبلیغاتی

 

بازاریاب ها و متخصصان این امر می بایست برای بهتر شدن عملکرد ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشتریان هدف خود متن پیام را به صورت فریبنده بنویسند. با توجه به این مورد در زیر چند نکته برای ایجاد پیام های جذاب برای متقاضیان پیام کوتاه آورده شده است.

پیام و هدف را شخصی سازی کنید

شخصی سازی پیام خود راهی مطمئن برای ایجاد پیام کوتاه تبلیغاتی عالی است. مشاغل باید پیام های خود را تهیه کنند در حالی که اطلاعات جمعیتی مخاطبان خود را در نظر می گیرند به عنوان مثال سن، جنسیت، شغل و موارد دیگر.

همچنین نوشتن پیام هایی که در معیارهای مختلف بازاریابی نقش دارند امری حیاتی است.

حرفه ای باشید

در زمان برقراری ارتباط با مشتریان خود و ایجاد ارتباط با آن ها از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی از بکار بردن زبان روزمره،  اختصارات و شکلک ها جدا خودداری نمایید. در ادامه تعدادی نکته برای ایجاد پیام های جذاب با حفظ حرفه ای بودن گردآوری شده است که مطالعه آن ها خالی از لطف نیست:

 • بی شخصیت نباشید مثل اینکه با یک ربات صحبت می کنید.
 • از زبانی متناسب با هویت و سبک برند خود استفاده کنید.
 • از استفاده بیش از حد از علامت سوال یا تعجب خودداری کنید.
 • در صورت لزوم از یک تعجب و علامت سوال استفاده کنید.

دقیق باشید

بازاریاب ها می بایست مطمئن گردند که ارسال پیامک تبلیغاتی آن ها پیام مورد نظر خود را با سهولت انتقال می دهد. به عنوان مثال اگر نام تجاری در حال تبلیغ فروش است پیامک باید بگوید چه زمانی فروش آغاز می شود و چه زمانی به پایان می رسد. علاوه بر این بازاریاب ها باید اطمینان حاصل کنند که چه کالاهایی برای فروش وجود دارد. صرف بیان لذت بردن از تخفیف می تواند کاملاً گمراه کننده باشد. بجای آن به مشتری میشود گفت از تخفیف ۱۸ درصدی در همه مدل های لباس نوزاد لذت ببرید.

نتیجه نهایی: هرچه اطلاعات دقیق تر باشند بهتر است.

پیام کوتاه بنویسید

در زمان نوشتن یک پیام تبلیغاتی بهتر می باشد که متن خود را تا حد امکان کوتاه بنویسید. همچنین باید اطمینان حاصل نمایید که متن خود را کوتاه بنویسید(پیشنهاد حداکثر تا ۱۶۰ کاراکتر). دستیابی به این امر می تواند کاملاً مشکل باشد بنابراین در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است:

پیام اصلی که می خواهید ارائه دهید را شناسایی کنید.

نقاط مربوطه را که می خواهید از آن عبور کنید تعیین کنید. اگر می خواهید مشتری درباره خدمات یا محصولی که شما ارائه می دهید بیشتر بیاموزد به جای اینکه بخواهید جزئیات آن را توضیح دهید پیوندی را ارائه دهید.

یک دکمه call to action در آن قرار دهید

نوشتن یک پیام عالی به تنهایی کار بزرگی نخواهد بود. درج call to action در متن فرد را ترغیب می کند تا از فرصتی که ارائه شده است به نحو احسنت استفاده نماید. عدم درج CTA جذاب می تواند منجر به کاهش نرخ کلیک و تبدیل شود. مطمئن شوید که دکمه CTA شما چشم نواز و واضح است.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی

 1. در پنل پیامکی هدهد ثبت نام کنید.
 2. برنامه قیمت گذاری خود را انتخاب کنید.
 3. مخاطبین را بارگذاری کنید.
 4. یک کمپین تبلیغاتی پیامکی ایجاد کنید.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی با پنل پیامکی هدد یک فرآیند ساده ۴ مرحله ای است.

در پنل پیامکی هدهد ثبت نام کنید

برای ثبت نام اسم، آدرس ایمیل، شماره تلفن و رمز ورود را در فرم ثبت نام وارد کنید. پس از آن تیک موافقت قوانین و شرایط را علامت بزنید و بر روی ثبت نام  کلیک کنید.

برنامه قیمت گذاری خود را انتخاب کنید

درباره قیمت یک پیام کوتاه برای موضوعی که می خواهید پیامک تبلیغاتی در آن ارسال کنید اطلاعات کسب کنید. برای دریافت این اطلاعات هنگام ورود به حساب خود بر روی برنامه قیمت گذاری کلیک کنید.

مخاطبین را بارگذاری کنید

لیست مخاطبین خود را ایجاد و نامگذاری کنید. پس از آن روی “افزودن” کلیک کنید و سپس بارگذاری مخاطبین خود را ادامه دهید. شما همچنین می توانید لیست پستی خود را وارد کنید یا شماره تلفن ها را کپی و پیست کنید. توجه داشته باشید که نیازی نیست آدرس ایمیلی را برای شماره هایی که در لیست پستی خود وارد می کنید ارائه دهید.

یک کمپین تبلیغاتی پیامکی ایجاد کنید

برای ایجاد یک کمپین پیامکی تبلیغاتی در حالی که در حساب خود هستید بر روی ارسال کلیک کنید. پس از آن نام فرستنده را ارائه دهید و سپس پیام خود را بنویسید. لیست پستی را که می خواهید به آن پیام ارسال کنید انتخاب کنید و زمان ارسال پیام را انتخاب کنید. با تمام این کارها پیام خود را پیش نمایش کنید و اگر اشکالی ندارد بر روی ارسال کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و پشتیبانان ما تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی نمایند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد