مزایای سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها

به عنوان مقدمه باید گفت که وجود رقابت در بازار یکی از ارکان اصلی تجارت در هر زمینه می باشد. در این بازار رقابت پیشتاز و برنده کسی است که بتواند با هزینه کم تعداد بیشتری از مشتری ها را جذب شغل خود کند. در مقاله پیش رو به استفاده ازسامانه پیامکی برای اطلاع رسانی و جذب مشتری  میپردازیم. درباره آن برای فروشگاهای سوپرمارکت توضیحاتی می دهیم. هدف ما بررسی مزایای سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید از طریق وب سایت هدهد اس ام اس اقدام نمایید.

انواع تبلیغ برای سوپر مارکت ها

سوپر مارکت ها را قبلا به عنوان بقالی های خیابانی می گفتند. یا بقالی سرکوچه که مغازه های کوچکی بودند با یک یخچال و یک فریزر مایحتاج روز مره خانواده ها را تهیه وعرضه می کردند. این مغازه ها و یا مینی سوپر ها اجناسی مانند لبنیات، مواد شوینده، پروتئینی و دیگر مایحتاج را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به مرور زمان و با گسترش شهر نشینی و نیاز جامعه این مغازه ها تعدادشان بیشتر و مدرن تر شدند. امروزه علاوه بر سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای نیز به این نوع تجارت اضافه گردیدند. در این بازار رقابتی فروش و کنترل و جذب مشتری از راه های مختلف استفاده می کنند. این اطلاع رسانی از طرق گوناگونی انجام می شود که عبارتند از:

سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها

تبلیغ میدانی

تبلیغ میدانی بدین صورت که با پخش تراکت های تبلیغاتی در محل به صورت تکی و تویل به مشتری در هنگام خرید انجام می شود. و یا تبلیغ به صورت نصب بنر! که در سطح شهر و جاهای مناسب و مجاز نصب می شود.

بیشتر بخوانید: اشتباهات پیامکی افراد تازه کار و کم تجربه چیست؟

تبلیغات روی کیسه های خرید

یکی دیگر از این نوع تبلیغات چاپ آگهی و تبلیغ فروشگاه به صورت چاپ بر روی کیسه های نایلون مخصوص حمل اجناس است. که ازاین طریق تبلیغ سوپر مارکت به منازل راه پیدا می کند. با این حال به نظر می رسد که مزایای سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها بیش از سایر مدل ها می باشد.

تبلیغ از طریق روزنامه ها

تبلیغ از طریق جراید که توسط روزنامه و یا هفته نامه انجام می شود. در روزهای معین از طریق جراید به اطلاع عموم می رسد.

اطلاع رسانی از طریق رسانه های جمعی مانند رادیو و تلوزیون

در این روش اطلاع رسانی، طی قراردادی با هر یک از رسانه ها در ساعت مشخصی تقاضای پخش آگهی می شود.

سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها

با ورود تلفن همراه و اینترنت به جامعه تنوع دیگری در پیام رسانی به وجود آمد. بدین معنی که از پخش آگهی و تراکت به تبلیغ های اینترنتی ختم شدند. از طریق فضای مجازی این اطلاع رسانی انجام گرفت. اما استفاده از فضای مجازی دارای اشکالاتی است و برای مطلع شدن کاربر احتیاج به اینترنت می باشد.

مزایای سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها

اما استفاده از پیامک برای تبلیغ و اطلاع رسانی بهترین نوع در بین انواع تبلیغات می باشد  که این ارجحیت به دلایل زیرمی باشد.

  • استفاده از تبلیغ پیامکی از انواع دیگر ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.
  • احتیاج به استفاده از اینترنت ندارد و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.
  • شما می توانید تبلیغ و اطلاع رسانی را به اطلاع تمام شهروندان و حتی منطقه و استان برسانید.

متن پیامک تبلیغاتی برای سوپر مارکت ها

برای بررسی مزایای سامانه پیامکی برای سوپر مارکت ها لازم است تا به متن آن ها هم توجه شود. شما در تبلیغ پیامکی بایستی متن های کوتاه و مفید را انتخاب کنید که در عین اختصاری بودن مفید و کافی باشد. در پیامک هایتان می توانید کالا های شامل تخفیف را اعلام کنید. از طریق پیامک شما می توانید روز های مناسبتی را اعلام و تخفیف ها را در این ایام به اطلاع همگان برسانید.

ازطریق اطلاع رسانی پیامکی می توانید برای سوپرمارکت خود مشترکین خاصی جذب کنید. می توانید برای آن ها آپشن های خاصی را در نظر بگیرید.

در پایان لازم به ذکر است که انجام این تبلیغات به سلیقه شما بستگی دارد که چه متن های پیامکی را در نظر بگیرید. اما بهترین متن ها آن هایی هستند که خلاصه و معنادار باشند.

با این توصیفات اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با پنل پیامکی و یا ارسال پیامک تبلیغاتی دارید می توانید از طریق وب سایت هدهد اس ام اس اقدامات لازم را انجام دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد