SMS یادآوری در پنل پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
SMS یادآوری در پنل پیامکی

SMS یادآوری در پنل پیامکی چیست؟ در این قسمت می‌خواهیم کمی راجع به پیامک‌های یادآوری صحبت کنیم که ممکن است شما هم در برخی از کسب‌و‌کارها یا کلینیک‌های شخصی پزشکی و … آن را دیده باشید. اینکه این پیام‌ها چیست و نکات استفاده از آن چگونه است، در این قسمت از مقاله پنل پیامکی هدهد بیان می‌شود.

SMS یادآوری چیست؟

فرض کنید شما یک کسب‌و‌کار شخصی دارید و یک پزشک یک مطب شخصی هستید. در کنار کارهای روزانه خود از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر در مطب خود پذیرای بیماران مختلفی هستید. کلینیک شما هرروزه معمولا ۲۰ نفر را پذیرش می‌کند. این پذیرش می‌تواند به صورت تلفنی یا حضوری باشد. برای مدیریت این افراد، از آنجایی که شما بایستی مشکلات آنها را به دقت تشخیص دهید و دارو تجویز کنید، بایستی زمان‌های اختصاصی را برای ویزیت آنها درنظربگیرید.

یکی از چالش‌هایی روبرو می‌شوید، مدیریت زمان است که معمولا با استخدام یک منشی و مدیریت زمان‌های هفته که بین بیماران تقسیم می‌شود، حل می‌گردد. تا اینجای کار مشکل تقسیم وقت را نخواهید داشت. اما مسئله دیگری که معمولا این نوع از کسب‌و‌کارها با آن روبرو هستند، فراموشی یا دیر مراجعه کردن بیماران در زمان و موعد مقرر است. به همین خاطر بایستی از SMS یادآوری در پنل پیامکی استفاده شود. SMS یادآوری در پنل پیامکی، یک پیامک کوتاه از جانب مطب شما است که برای بیمارانی که در طول هفته و یا آن روز و یا فردای آن روز، زمانی را رزرو کرده‌اند، ارائه می‌شود تا آنها سرموقع و بدون فراموشی به مطب شما مراجعه کنند. حال چگونه باید این مورد را اجرا و پیاده‌سازی کنیم. در این قسمت با ما همراه باشید چراکه می‌خواهیم به نحوه استفاده از SMS یادآوری در پنل پیامکی بپردازیم.

 

پیشنهاد ما به شما : ویژگی مهم پیامک انبوه

 

SMS یادآوری در پنل پیامکی

نحوه استفاده از SMS یادآوری در پنل پیامکی

در رابطه با نحوه استفاده از SMS یادآوری در پنل پیامکی، می‌توان به نکات مختلفی اشاره کرد که عبارتند از:

ارسال پیام قبل از قرار

واضح است که پیامی که ارسال می‌کنید، بایستی قبل از قرار انجام گیرد. بهتر است زمانی که پیام را ارسال می‌کنید، روز قبل آن و روزی که رزرو انجام شده است، باشد تا پیام از همان ابتدای زمانی که فرد در مطب شما وقتی را رزرو کرده، پیام را در موبایل خود داشته باشد.

ذکر اطلاعات لازم در SMS یادآوری در پنل پیامکی

دومین موردی که بایستی به آن توجه شود، آن است که در SMS یادآوری، بایستی اطلاعات لازم ذکر شود تا اشتباها این پیام پاک نشده و نیز یادآوری به صورت کامل انجام شود. به عنوان مثال، بایستی نام و نام خانوادگی فرد، نام مطب و دکتر، آدرس مطب و دکتر، شماره تماس و روز و ساعت دقیق آن برای فرد موردنظر ارسال گردد.

تنظیم یادآوری شخصی

یکی از نکاتی که می‌توانید در SMS یادآوری در پنل پیامکی به آن توجه کنید، آن است که از مشتری یا فرد موردنظرتان که وقتی را رزرو کرده است، این سوال را بپرسید و ببینید که نیاز است یادآوری برای وی ارسال شود یا خیر؟ اگر خیر، ارسال SMS یادآوری در پنل پیامکی را لغو کنید و اگر جواب بله بود، می‌توانید در ادامه آنها را از زمان ارسال پیام یادآور آگاه کنید و یا بپرسید که چه زمانی بایستی پیامک یادآور ارسال شود. این کار در واقع یک زنگ هشدار را برای آن‌ها فعال می‌کند که وقت‌شان را از دست ندهند.

 

پیشنهاد ما به شما : باور نادرست برای پنل پیامکی

 

تنظیم مجدد زمان با پنل پیامکی

ممکن است در برخی از زمان‌ها، بیماران اضطرارای داشته باشید یا برنامه شما بهم ریخته باشید، در این صورت می‌توانید پیامک یادآوری در پنل پیامکی را برای بیمارانی که در روزهای بعدی قرار دارند، یکبار ارسال کرده و اینبار از آنها بپرسید که آیا تمایل دارند وقتی که رزرو کرده‌اند را جابه‌جا کنند یا خیر؟ اگر جواب بله بود، منشی شما می‌تواند تایم جدید را با آنها هماهنگ کند. در این صورت می‌توانید کمی در برنامه رزرو خود جابه‌جایی‌هایی را انجام دهید.

یکی از بهترین راه‌کارها برای این دسته از مشاغل آن است که از یک پنل پیامکی در کنار یک سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده کنند. در این صورت دیگر نیازی نیست که فردی به صورت حضوری مراجعه کرده و رزرواسیون با دریافت کامل مشخصات فرد مقابل انجام شده و پیامک‌ها در زمان ثبت نام به صورت خودکار ارسال می‌شوند.

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات SMS یادآوری در پنل پیامکی هدهد، از وب‌سایت ما این سرویس را درخواست دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد