کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج چیست؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۱
کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج

یکی از سنت های زیبا و مذهبی که در همه ادیان وجود  دارد ازدواج است. فارغ از این که پیرو کدام دین و مذهب باشیم، ازدواج را امری شادی بخش می دانیم. معمولا مراسم ازدواج با حضور فامیل و دوستان جلوه و زیبایی بهتری می یابد. البته مراسم عروسی است که بنابردلایلی بدون حضور میهمانان و با برگزاری مراسم ساده ای انجام می پذیرد. به مرور زمان و با توسعه جامعه شهری مراسم های عروسی نیز متفاوت تر از گذشته برگزار گردید. دعوت ها رسمی تر و محل هایی برای اجرای جشن عروسی در نظر گرفته شد. با این مقدمه به خدماتی که ویژه مراسم عروسی می باشد می پردازیم ودر مورد نحوه اطلاع رسانی آن توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما بررسی کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج می باشد. برای این که بتوانید در ارتباط با  پنل پیامکی  و ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام کنید می توانید به مرکز هدهد اس ام اس مراجعه کنید.

تشریفات در عروسی

همانگونه که در مقدمه گفتیم به مرور زمان  مجالس عروسی جنبه تشریفاتی بیشتری به خود گرفت. محل هایی برای اجرای بهتر و زیباتر این مراسم ساخته شد. اوایل خانواده ها برای اینکه دردسر کمتر داشته باشند و همه کارها از طبق نظم پیش برود این مراسم را در رستوران ها برگزار می کردند. اما کم کم سالن ها و باغ هایی ویژه اجرای این گونه مراسم ساخته که تمامی مراحل یک جشن را برعهده می گیرند. امروزه چون تعداد این سالن ها و باغ های ویژه برگزاری برای جذب مشتری بیشتر وارد یک رقابت جدی شده اند. آن ها از طریق مختلف اطلاع رسانی می کنند. در حقیقت کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج بسیار زیاد می باشد.

انواع اطلاع رسانی برای مراسم ازدواج

همانگونه که قبلا گفتیم چون تعداد این سالن ها روز به روز بیشتر شده اند برای جذب مشتری به طرق گوناگون اقدام می کنند. این موارد عبارتند از:

اطلاع رسانی میدانی

در این نوع اطلاع رسانی به تبلیغات در حد پخش تراکت و آگهی های کاغذی اقدام می کنند. یا با نصب بنر در جاهای معتبر و با مجوز.

بیشتر بخوانید: وب سرویس ارسال پیامک چیست؟

اطلاع رسانی از طریق مطبوعات

در این نمونه از اطلاع رسانی مدیریت تالار با تبلیغ از طریق مطبوعات به اطلاع رسانی در مورد خدمات و مزایا و تشریفات خاص سالن می پردازند. در این نوع تبلیغ از طریق مطبوعات استانی و کشوری اقدام می کنند. این اطلاع رسانی از طریق روزنامه، هفته نامه های خانواده و ماهنامه های خانوادگی انجام می پذیرد. با این حال کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج هم بسیار زیاد می باشد.

اطلاع رسانی از طریق رسانه های جمعی

در این نوع تبلیغات اطلاع رسانی از طریق رادیو و تلوزیون انجام می پذیرد. این تبلیغ از طریق رادیو و تلوزیون استانی و یا سراسری امکان پذیر خواهد بود. باورود تلفن همراه و اینترنت به جامعه و نصب برنامه های به روز،  تبلیغات به شیوه جدید تری وارد عرصه اطلاع رسانی گردید. تبلیعات اینترنتی از طریق ایمیل، تلگرام ، واتس اپ و دیگر شبکه ها انجام می گیرد. استفاده از هرکدام از این اطلاع رسانی ها احتیاج به اینترنت دارد.

نوع دیگرازاین اطلاع رسانی  پیامکی می باشد. در این طریق از اطلاع رسانی بدون استفاده از اینترنت فقط با استفاده از خط تلفن همراه اقدام به تبلیغ می کنند.

مزایای استفاده از اس ام اس در اطلاع رسانی

در این نوع از اطلاع رسانی شما با نازل ترین قیمت می توانید امر تبلیغات را انجام دهید. استفاده از اس ام اس احتیاج به اینترنت ندارد. تبلیغ شما در دورترین نقطه که حتی اینترنت هم وجود ندارد تاثیر گذار خواهد بود. این نوع اطلاع رسانی گیرنده پیام احتیاج به گوشی های مجهز ندارد. با یک گوشی ساده نیز از این خدمات می تواند استفاده کند.

تحقیقات نشان داده که  ۶۵درصد از دریافت کنندگان پیامک در ۵ دقیقه اول پیام را باز و مطالعه می کنند. انتخاب افراد گیرنده پیامک دراختیار شما می باشد. این اطلاع رسانی را می توانید در سطح شهر، استان و یا کشوری انجام دهید. کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج هم زیاد می باشد.

نوع متن آگهی در این نوع اطلاع رسانی

در متن پیامکی بایستی به طور خلاصه و مفید حرف تان را به گوش گیرنده پیام برسانید. شما می توانید خدماتی را  که ارائه می دهید، به صورت مرحله ای به اطلاع همگان برسانید. شرایط ویژه خدمات خود را مانند تخفیفات نیز به اطلاع دیگران برسانید. نحوه اطلاع رسانی و تبلیغ شما باید به گونه ای باشد که مشتری را در حالت انتظار برای دریافت خبر بعدی نگه دارید. مشتریان خود را از تخفیفات ویژه باخبر کنید. کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج در این گزینه ها نهفته است.

در نهایت برای کسب اطلاعات از ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامکی می توانید به مرکز هد هد اس ام اس مراجعه کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد