پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۷
پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها

پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها یکی از بهترین و ارزان‌ترین ابزارهای تعامل با مشتریان خواهد بود. امروزه صاحبان کسب‌و‌کارها می‌توانند از روش‌های مختلفی برای تبلیغ و فروش محصولات خود استفاده کنند که یکی از این روش‌ها، استفاده از پنل پیامکی است. در این قسمت با ما باشید تا به بررسی کاربردهای پنل پیامکی در فروش گل و گیاهان زینتی بپردازیم.

پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها

امروزه با گسترش فضاهای شهری و آپارتمان نشینی‌ها، نقش گل و گیاه که زمانی در زندگی انسان‌ها نقش بسیار مهمی داشته است، بسیار کمرنگ می‌باشد. از این رو ما شاهد گسترش تجارت گل و گیاه و استقبال مردم به خصوص شهروندان از این قضیه هستیم. تجارت گل و گیاه معمولا در قالب فروش گیاهان زینتی، نهال‌ها و … انجام می‌شود.

در این زمینه، ایران یکی از کشورهای غنی با بستر و امکانات بسیار عالی است که می‌تواند در رشد گل و گیاهان بومی و وحشی کسب‌و‌کارهای مختلفی را برای فروش در داخل و صادرات به خارج بپذیرد. جالب است بدانید که مصرف جهانی این گیاهان تنها در بخش زینتی و گل‌ها، در حدود ۱۵۰ میلیارد یورو در سال ارزیابی شده است.

 

پیشنهاد ما به شما : افزایش فروش با پنل پیامکی

 

حال که به اهمیت صنعت گل و گیاه به خصوص در بخش زینتی پرداختیم، بایستی به این نکته اشاره کرد که افرادی که قصد ورود به این زمینه را دارند، بایستی برای گسترش کسب‌و‌کار خود از روش‌های مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش‌ها استفاده از پنل‌های پیامکی برای Sms Marketing است که می‌خواهیم بیشتر به آن بپردازیم.

پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها

چرا پنل پیامکی را انتخاب کنیم؟

پیام‌های متنی یکی از ابزارهای ارتباطی قدرتمند در سراسر جهان است که ابتدا برای استفاده‌های شخصی و در حال حاضر برای تجارت و تبلیغات استفاده می‌شود. برای استفاده از تبلیغات پیامکی بایستی از سرویس‌ها و نرم‌افزارهای خاصی استفاده شود تا بتوان از تمامی پتانسیل‌های این روش تبلیغاتی استفاده کرد. یکی از این سرویس‌ها، پنل‌های اس‌ام‌اس است که مبتنی بر وب بوده و به راحتی با دسترسی به اینترنت قابل دسترسی می‌باشد.

پنل پیامکی هدهد، ساده ترین بستر را برای شروع فعالیت در زمینه اس‌ام‌اس مارکتینگ ارائه می‌دهد و هر آنچه را که برای اولین کمپین خود از جمله پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها

 را نیاز دارید، به شما ارائه می‌کند. سپس، هنگامی که نیازهای شما افزایش می‌یابد، شما می‌توانید از تمامی امکانات و ویژگی‌های دیگر پنلی که برای شما ارائه کرده‌ایم استفاده کنید. از جمله این امکانات می‌توان به:

 • ارائه گزارش از عملکرد پیام‌های ارسال شده
 • امکان وارد کردن مخاطبین و شماره تماس‌ها
 • امکان دسته‌بندی
 • ارائه خط اختصاصی و عمومی برای تبلیغات
 • دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی کشور که براساس شهر‌، منطقه، مشاغل، محله، اصناف، زن و مرد و … دسته‌بندی شده است.
 • امکان اتصال سایت، فروشگاه و یا اپلیکیشن‌ها به سرویس پیامکی هدهد
 • و …

با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا کاربردهای پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها را بیان کنیم.

 

پیشنهاد ما به شما : آمارهای ارسال پیامک

 

بررسی ایده‌های کاربردی برای فروش گل و گیاه

پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها چه مزایایی دارد؟ چرا بایستی از این پنل‌ها استفاده کنیم؟ موارد متعددی را می‌توان به عنوان ایده و کاربرد استفاده از پنل پیامکی برای فروش گل و گیاه زینتی و … بیان کرد که عبارتند از:

 • بازاریابی محصولات: به عنوان یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌توان برای کاربردهای پنل پیامکی بیان کرد، بایستی به بازایابی و جذب مشتری اشاره نمود. به عنوان مثال اگر شما یک کسب‌و‌کار پر از گل و گیاه‌ هم داشته باشید اما نتوانید جامعه هدف خود را پیدا کنید، به طور قطع هیچ سودی نخواهید کرد. ارسال پیامک به خصوص برای کسانی که با حوزه صنف و کار شما مرتبط هستند، می‌تواند در جذب مشتری به شما بی‌نهایت کمک کند.
 • اطلاع‌رسانی رویدادهای ویژه و خاص: از دیگر مزایای استفاده از پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها بایستی به اطلاع‌رسانی رویدادهای خاص فروشگاه‌های گل و گیاه اشاره کرد. پنل پیامکی می‌تواند به صورت انبوه و دسته‌جمعی اقدام به ارسال پیام‌های بسیاری با یک کلیک نماید. شما می‌توانید به عنوان صاحب یک کسب‌و‌کار، برای اطلاع‌رسانی تخفیف‌های کوتاه مدت، مناسبتی و … از Sms مارکتینگ استفاده کنید.
 • اطلاع‌رسانی در مورد بازگشایی: ممکن است فروشگاه شما برای مشتریانی که به طور ثابت و یا رندوم دارید، برای مدت کوتاهی بسته شده و سپس بازگشایی شود، ممکن است شعبه دومی را برای کسب‌و‌کار خود باز کرده باشید. همه این‌ها می‌تواند به راحتی با ارسال یک پیامک برای مخاطبانتان اطلاع داده شود.

دیگر کاربردهای فروش گل و گیاه با پنل پیامکی

از دیگر مواردی که می‌تواند اقدام به جذب مشتری با پنل پیامکی برای فروشندگان گیاه و گل‌ها نماید، بایستی گفت:

 • تعامل با مشتریان: ترفند‌های مختلفی برای وفادار کردن و تبدیل یک مشتری رندوم به دائم وجود دارد که یکی از آنها، ارتباط مداوم و تعامل با مشتریان است. شما می‌توانید از طریق پنل‌های پیامکی، در مناسب‌های مختلف مانند روز تولد، مناسب‌های دینی و ملی، سالروز ازدواج و … پیام‌هایی را به جامعه مشتریان قدیمی و جدید خود ارسال کنید و آنها را به دیدن مجدد فروشگاهتان دعوت نمایید.
 • نظرسنجی و امتیازدهی: یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای فروش گل و گیاه، امکان نظرسنجی و امتیازدهی به کیفیت و خدمات شما است. به طور واضح، مشخص است که مشتریان شما می‌توانند با شرکت در نظرسنجی‌ها و …، انتقادات خود را از فروشگاه‌تان بیان کنند. این کار در صورتیکه این انتقادات و پیشنهادات را در فروشگاه خود اعمال کنید، می‌تواند بازخورد بسیار قابل قبولی را از طرف مشتریان جدید و قدیمی ایجاد کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد