کوپن پیامکی چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
کوپن پیامکی

در طی چند سال گذشته کوپن های پیامکی هم در میان بازاریابان و هم برای مشتریان محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند. این ویژگی جدید به شرکت ها امکان می دهد کوپن پیامکی خود را با هر کمپین بازاریابی مورد استفاده قرار دهند.

چرا باید از کوپن پیامکی استفاده کرد؟

  1. آنها روند بازخرید پیشنهادات را ساده می کنند

کوپن های سیار بازخرید پیشنهادات را بسیار ساده تر می کنند. در کوپن میزبانی وب خود می توانید یک تصویر چشم نواز، یک عنوان جالب و یک توصیف پیشنهاد به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می کند که مشترکان بیشتری را به اقدام ترغیب کنید.

  1. احساس فوریت بیشتری ایجاد می کنند

درج تاریخ انقضا باعث تشویق افراد برای اقدام مورد نظر می شود. در مورد آن فکر کنید اگر پیشنهادی از طریق تلفن همراه دریافت کردید و یک علامت شمارش معکوس مشاهده کردید قبل از اتمام آن پیشنهاد مسئولیت استفاده از آن را احساس خواهید کرد. بهترین شیوه های بازاریابی پیامکی اهمیت پنجره بازخرید 24 تا 48 ساعته را تبلیغ می کنند.

  1. روند بازخرید واقعی بسیار ساده است

ویژگی دیگر کوپن پیامکی حتی اجازه می دهد تا دکمه “کلیک” را در پاورقی قرار دهید و این بسیار به اقدام مورد نظر که هدف بازاریابی ما است توسط کاربر کمک می کند.

چند پیشنهاد برای بهبود عملکرد کوپن پیامکی

برخی از شرکت ها نحوه ارسال کوپن پیامکی را به خوبی درک می کنند. به عنوان مثال کمترین کوپن متنی توسط مشتریان Lowes به طور گسترده ای شناخته شده است و بسیاری از افراد سعی می کنند هنگام تصمیم گیری برای خرید، کوپن موبایل را از Lowes دریافت کنند. در اینجا برخی از محبوب ترین کوپن های پیامکی در سال 2020 آورده شده است.

1- کوپن متنی Lowes

Lowe’s کوپن های مبتنی بر بارکد را از طریق دستگاه تلفن همراه ارائه می دهد. به طور معمول کوپن متنی دارای یک تاریخ انقضا و مقدار کوپن در سمت چپ است و با یک اخطار در مورد تلاش برای کپی کردن کد زیر. در سمت راست و بالای کوپن متنی یک لیست کوتاه از دستورالعمل های کارمندان برای اطمینان از یک روش بازخرید یکنواخت وجود دارد.

2- خرید کوپن های متنی کودکانه

به طور کلی به نظر می رسد تخفیف های متنی صادر شده به صورت ساده و کودکانه 20٪ یک مورد یا کل خرید را به همراه دارد. این مثال هم متن اولیه را به مشتری نشان می دهد و هم خود کوپن را نشان می دهد.

بسته به مدل قیمت گذاری یک شرکت معین، ارائه درصد تخفیف از اقلام فردی به جای تخفیف یکجا می تواند مقرون به صرفه ترین روش برای ترغیب مشتریان به خرید باشد.

3- کوپن پیامکی Old Navy

کوپن های پیامکی می توانند فرصتی عالی برای ترغیب و تشویف یک فرد برای خرید باشند. کوپن ها با نشان دادن اینکه خریداران با ثبت نام در برنامه 5 دلار پس انداز می کنند بر ارزش دارنده کارت تأکید می کند و به طور واضح به مصرف کنندگان نشان دهید که به عنوان دارنده کارت پس انداز می کنند و مشارکت در این برنامه را تشویق می کنند. ارائه تخفیف و آگاهی دادن از مزایای برنامه های دارندگان کارت به طور همزمان، کوپن متن را از ارزش بیشتری برخوردار می کند.

توجه داشته باشید که طرح این کوپن کمی متفاوت از بقیه است و در پایین دو بارکد متفاوت وجود دارد و شرایط و ضوابط در وسط قرار دارد.

4- کوپن متنی Hibbetts

Hibbetts یک خرده فروش لباس ورزشی است که از یک برنامه پاداش برای اعضای ثبت شده برخوردار است. این کوپن خاص نماینده استراتژی موبایل و بازاریابی دیجیتال Hibbetts است و مصرف کننده را با یک معامله اغوا کننده گیر می اندازد اما فقط وقتی عضو شوید. گرفتن درصد مشخصی در این حالت 15٪ تخفیف خریدی که به آستانه هزینه رسیده است راهی برای ارزشمندتر شدن تخفیف هم برای فروشنده و هم برای خریدار است.

ارائه کوپن های پیامکی که نیاز به اقدام دارند نیز به یک شرکت معین امکان می دهد تا چاپ خوب را برای بعد ذخیره کند. این می تواند در هنگام پیام رسانی مثبت باشد زیرا نیازی نیست که پیام اولیه اطلاع رسانی حاوی شرایط و ضوابط تخفیف باشد و این باعث تخفیف هنگام استفاده از زبان ساده هنگام درخواست مخاطبان برای پیوستن به برنامه های عضویت می شود.

مطالب مفید

تاثیر پیامک در بازاریابی شبکه های اجتماعی

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد