کاربردها و فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه

جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۷
کاربردهای پنل پیامکی برای سالن های آرایش

کاربردها و فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه چیست؟ در این مقاله با ما باشید تا به بررسی فواید و نیز کاربردهایی که یک پنل پیامکی می‌تواند برای سالن‌های آرایش و آرایشگاه‌های مردانه و زنانه داشته باشد، بپردازیم.

فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه چیست؟

فرقی نمی‌کند چه نوع کسب‌و‌کاری دارید، همه کسانی که به نوعی در یک کسب‌و‌کار مشغول هستند، امروزه نیاز به دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دارند که در این زمینه، یکی از بهترین موارد و ابزارهایی که می‌توان مثال زد، پیامک است. در خصوص فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

  • هزینه کمتر: شما می‌توانید از طریق بازاریابی پیامکی، اقدام به تبلیغات محصولات خود کنید که در این یکی از بهترین مزایا و فوایدی که می‌توان درنظر گرفت، هزینه کمتر آن است. در این خصوص بایستی به این نکته اشاره کرد که هرچند روش دیگری مثلا ایمیل مارکتینگ نیز در بازاریابی دیجتیالی وجود دارد، اما شما تضمینی وجود ندارد که ایمیل ارسال شده برای کاربر خوانده شود؛ چراکه امروزه بسیاری از پیام‌های ارسال از سوی کسب‌و‌کارها در بخش اسپم هدایت می‌شود.
  • نرخ تعامل بالا: مورد دیگر از فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه آن است که کاربران و مشتریان شما می‌توانند با دریافت هر پیامکی که از سمت شما است، تعامل برقرار کرده و چه بسا از خدمات و اطلاعیه‌ شما استفاده کنند و یا هر از گاهی به شما سر بزنند.
  • ارسال گروهی: یکی دیگر از قابلیت‌ها و فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه آن است که شما می‌توانید با گردآوری اطلاعات از جامعه هدف و مشتریانی که دارید، به صورت گروهی در یک زمان یا چند زمان به صورت گروهی پیامی ارسال کنید.
  • ارسال منطقه‌ای: یکی دیگر از بهترین فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه آن است شما می‌توانید برحسب منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، پیامک‌هایی را برای ساکنین آنجا بفرستید که در این حالت این روش می‌تواند به صورت انفجاری فروش خدمات و مشتریان شما را زیاد کند و یا آنکه شما را به کاربران بسیاری پیشنهاد و معرفی کند.

در این قسمت راجع به ارسال پیامک منطقه ای بخوانید.

حال که به بررسی مزایای ارسال پیامک برای آرایشگاه‌ها پرداختیم، بایستی کاربردهای آن را نیز بررسی کنیم.

بررسی کاربردها بازاریابی sms برای سالن های آرایش

حال در مورد بررسی کاربردهایی که پیامک می‌تواند برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها داشته باشد، می‌توان گفت:

  • یادآوری وقت گرفته شده: یکی از مهم‌ترین و بهترین کاربردهایی که در زمینه‌های مختلفی از sms استفاده می‌شود و شامل بازاریابی پیامکی برای آرایشگاه‌ها نیز است، می‌توان به یادآوری وقت گرفته شده اشاره نمود. فراموشی یکی از عادت‌ها و اشتباهاتی است که اکثر انسان‌ها مرتکب آن می‌شوند که این مشکل می‌تواند به شما و کسب‌و‌کاری که دارید آسیب بزند. از این رو لازم است تا با کمک پیامک از آن جلوگیری کنید که به راحتی می‌توانید از روز قبل با ارسال یک پیامک زمان رزرو شده برای بیمار را اطلاع دهید.
  • ارتباط با مشتری: شما می‌توانید از طریق ارسال نکات مختلفی که مرتبط با حوزه کاری شما می‌شود، مانند استایل‌های مو، شیوه‌های تقویت مو و موضوعات دیگر، برند و کسب‌و‌کار خود را در ذهن او هک کنید و در کنار آن، اطلاعات آموزنده و مفید را نیز به او منتقل نمایید.
  • پر کردن وقت خالی: بسیاری از افراد هستند که ممکن است از شلوغی بیزار باشند. در این حالت شما می‌توانید با ارسال پیامک به طیف مشتریان خود، آنها را از زمان‌های خالی که در آرایشگاه شما وجود دارد، آگاه سازید و وقت‌های خالی را پر کنید.
  • اطلاع‌رسانی: مورد دیگری که می‌تواند از جمله کاربردها و فواید بازاریابی sms برای آرایشگاه باشد، آن است که شما می‌توانید از طریق پیامک، برای ارائه خدماتی که دارید و اطلاع رسانی آن به مشتریان خود اقدام کنید که در این حالت کافیست از پنل پیامکی هدهد استفاده کرده، شماره مخاطبین خود را به پنل پیامکی اضافه نمایید و به سرعت در یک لحظه، تمام تبلیغات خود را با زدن دکمه ارسال به صورت انبوه هم ارسال کنید.
  • تعطیلی: ممکن است در برخی از روزهای هفته یا ایام سال، برخلاف روند کاری بخواهید کسب‌و‌کار خود را تعطیل کنید. در این حالت بایستی علاوه بر اینکه به مشتریان آن روز پیامک کنسل شدن رزروشان را بدهید، می‌توانید روزهای باز بودن سالن آرایش در روزهای تعطیل را هم اطلاع رسانی کنید که می‌تواند مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار شما در روزهای تعطیل بکشاند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد