ارسال پیامک منطقه ای چگونه انجام می شود؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴
ارسال پیامک محله ای

ارسال پیامک منطقه ‌ای چگونه انجام می شود؟ یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که در پنل‌های پیامکی وجود دارد، امکان ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای و محله‌ای است که در این حالت شما می‌توانید از مزایای تبلیغات محله‌ای، بسته به نوع کسب‌و‌کار و روش تبلیغاتی که دارید، بهره‌مند شوید. در این قسمت با ما باشید تا به معرفی، بررسی مزایا و چگونگی ارسال پیامک منطقه ای بپردازیم.

قابلیت پیامک منطقه‌ای و شهری

از جمله قابلیت‌هایی که برخی از پنل‌های پیامکی از جمله پنل پیامکی هدهد دارد، قابلیت ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای یا شهری است که در این حالت می‌توانید از این مورد به منظور ارسال پیامک در افرادی که ساکن شهر یا کشور شما هستند، استفاده نمایید. حتما در انتخاب پنل موردنظر خود برای فعال کردن این قابلیت، به سرویسی که در پنل پیامکی هدهد و یا سایر شبکه‌ها تهیه می‌کنید، دقت کنید.

پنل پیامکی چیست؟

در ابتدا باید بدانید که پنل پیامکی چیست. در این خصوص باید گفت پنل پیامکی، یک نرم افزار تحت وب است که از سوی سرویس دهنده شما طراحی و به کار گرفته شده است تا شما بتوانید به کمک آن جهت ارسال و دریافت پیامک اقدام کنید. پنل‌های پیامکی می‌توانند برای ارسال پیامک منطقه ‌ای، شهری و غیره براساس مخاطبان و شماره آنها باشند. شما می‌توانید در پنل پیامکی یک خط عمومی و خصوصی داشته باشید.

همانطور که گفتیم، خط عمومی خطی است که برای ارسال پیامک استفاده می‌شود ولی خط خصوصی، خطی است که می‌تواند جهت دریافت پیامک نیز استفاده شود. شما می‌توانید پنل پیامکی خود را از این لینک از وب سایت پنل پیامکی هدهد تهیه کنید.

ارسال پیامک منطقه ‌ای

امروزه بسیاری از کسب‌و‌کارها برای تبلیغات برند خود، به تبلیغات در شهر و محله‌ای که قرار دارند روی آورده‌اند. از آنجایی که عموما بیشتر افراد از قابلیت ارسال پیامک منطقه ‌ای آگاه نیستند، آنها برای این نوع تبلیغات از بنرها و موارد دیگر استفاده می‌کنند. اما پنل‌های پیامکی این قابلیت را دارند که بتوانند برای هر منطقه یا محله و نیز کوچه، پیامک‌های خود را ارسال نمایند.

ارسال پیامک محله ای

مزایای ارسال پیامک محلی و منطقه‌ای چیست؟

یکی از دغدغه‌های بخش اعظمی از کسب‌و‌کارها که حوزه فعالیت آنها در داخل شهرشان است، ارسال پیامک محلی و منطقه‌ای می‌باشد که می‌تواند مزایای بسیاری برای آنها داشته باشد از جمله:

  • امکان ارسال پیامک تبلیغاتی در کل شهرهای ایران
  • امکان ارسال پیامک به صورت انبوه و به تفکیک محله
  • امکان ارسال پیامک برای رونمایی از محصولات با توجه به محله و منظقه
  • امکان ارسال پیامک و ارائه کد تخفیف
  • امکان ارسال پیامک و تقسیم بودجه با توجه به اهمیت منطقه
  • امکان جذب مشتری از شهر و منطقه و محله‌ای که دارید
  • امکان افزایش فروش با ارائه کد تخفیف به خصوص در کسب و کارهای محلی که می‌تواند در مناسبت‌ها بسیار به کار گرفته شود

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از امکان “ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر” هر کدام از سرویس‌های پایه، شرکتی و نمایندگی که نیاز دارید را انتخاب نمایید.

چگونگی ارسال منطقه‌ای پیامک و اس ام اس

“ارسال پیامک منطقه ‌ای چگونه انجام می شود؟”، این سوالی است که بسیاری از افراد جواب آن را نمی‌دانند. در این خصوص باید گفت، لازم است شما در اولین گام یک سرویس از شرکت ارائه دهنده خدمات تهیه کنید و سپس با ثبت نام در سایت سرویس دهنده، پنل کاربری یا پنل پیامکی خود را ایجاد کنید تا بتوانید از خدمات SMS آن بهره‌مند شوید.

در قدم بعدی بایستی ارسال پیامک منطقه ‌ای چگونه انجام می شود؟ باید بسته به پنل پیامکی که مدنظر دارید، گزینه‌ای برای ارسال پیامک منطقه‌ای را پیدا کنید. این نوع ارسال می‌تواند از روی نقشه هم انجام شود و در این حالت بایستی ابتدا شهر موردنظر خود را تنظیم نمایید. سپس بایستی منطقه به منطقه یا محله به محله اقدام به انتخاب نمایید که بسته به نوع سرویس دهنده‌ای که دارید، می‌توانید از روی نقشه هم تعداد شماره تلفن‌هایی که در این قسمت ساکن هستند را مشاهده کنید.

همچنین قابلیت دیگری نیز وجود دارد که امکان ارسال پیامک از طریق کدپستی را میسر می‌سازد. در این حالت که معمولا ارسال پیامک از روی نقشه قابل انجام نیست، شما باید کدپستی (۵ رقم اول) منطقه‌ای که مدنظر دارید را انتخاب کرده و سپس برای ارسال پیامک به شماره تلفن‌های آنجا اقدام کنید. حال سرشماره خود را انتخاب کرده و سپس متن پیامک خود را بنویسید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد