ارسال اس ام اس های تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
ارسال اس ام اس های تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

در جوامع انسانی از سالیان بسیار دور اطلاع رسانی امری مهم بوده است. سرعت این اطلاع رسانی نیز جایگاه خاص و مهمی داشته است. همین سرعت در آگاهی باعث گردید که انسان دست به ابداعات و اختراعاتی زند. وجود پیک های اسب سوار به نام چاپار که به نوعی پابه گذار پست کنونی می باشند از جمله این اقدامات بوده. به مرور زمان و با اختراع تلفن نحوه اطلاع رسانی ها نیز فرق کرد. باز با پیشرفت علم و اختراع تلفن همراه به عنوان نسل جدید ارتباطات باز هم انتقال سریع در مرحله مهمی قرار گرفت. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که ارسال اس ام اس های تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

مروری بر تاریخ ورود تلفن همراه

در بدو ورود، تلفن همراه فقط چیزی بود در حد جایگزینی برای تلفن های ثابت در نوع قابل حمل. اما به مرور زمان و پیشرفت علم برنامه های نرم افزاری زیادی بر روی تلفن همراه نصب گردید. امروزه بیش از صد ها برنامه نرم افزاری جامع و کاربردی بر روی تلفن های همراه قابل نصب است. این مسئله روز به روز نیز افزایش می یابد. البته امروزه استفاده از این نرم افزارها حتما احتیاج به اینترنت دارد و در صورت نبود اینترنت استفاده از این برنامه ها عملا مقدور نمی باشد. با این حال ارسال اس ام اس های تبلیغی هم بیش از گذشته افزایش یافته است. همین مسئله موجب شده تا روز به روز بر مزایای آن و احتیاج آن افزوده شود.

مزایای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

بیایید به بررسی این مسئله بپردازیم که ارسال اس ام اس های تبلیغی چه مزایایی دارد؟ یکی از اولین ومهم ترین این خدمات استفاده ازاس ام اس یا پیامک بوده که احتیاجی به اینترنت ندارد.  مزایای اس ام اس های تبلیغاتی عبارتند از:

فراگیری در سطح جامعه

از مهم ترین و اصلی ترین مزایای ارسال اس ام اس های تبلیغی، فراگیر بودن آن در سطح کل جامعه می باشد. کلیه افراد دارنده تلفن همراه به راحتی می توانند این از این خدمت بهره مند شوند.

عدم نیاز به اینترنت

یکی دیگر از مزایای استفاده از این نوع تبلیغات یعنی ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، عدم احتیاج به اینترنت می باشد. همین امر این امکان را فراهم می کند تا در جاهای دور افتاده، عدم وجود اینترنت مشکلی را فراهم نکرده و به راحتی این خدمات انجام گردد. در این باره می توانید با مراجعه به وب سایت هد هد از روند ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامکی اطلاعات حاصل کنید.

نداشتن محدودیت زمانی در ارسال اس ام اس های تبلیغاتی

دیگر مزایای تبلیغات اس ام اسی این است که محدودیت زمانی برای استفاده ندارد. پس می توان در وقت مناسب اقدام به بازدید کرد. حتی در صورت عدم نیاز می توان استفاده از آن را محدود یا مسدود کرد. استفاده از این نوع اطلاع رسانی برای نهاد های دولتی مانند بهداشت ودرمان، آموزش و پرورش و بانک ها ازاهمیت ویژه و خاصی برخوردار است. بدین معنی که از این طریق سریع ترین و کم هزینه ترین اطلاع رسانی سراسری را انجام می دهیم. این موارد در روند ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامکی اهمیت بسیاری دارند.

امکان اولویت بندی زمانی

از مزیت های دیگر این نوع اطلاع رسانی یعنی ارسال اس ام اس های تبلیغی، اولویت بندی زمانی و منطقه ای می باشد. بدین معنی که درخواست کننده این نوع اس ام اس های تبلیغاتی خصوصا در سطح کشوری اقدام می کند. با توجه به پیش شماره های تلفن های همراه می تواند گزینه های زیادی را انتخاب کند. این که کدام منطقه اولویت بیشتری داشته و برای ارسال مقدم تر می باشد. در حقیقت شما قابلیت انتخاب بسیار زیادی را دارید.

هزینه پایین ارسال اس ام اس های تبلیغاتی

از مهم ترین و اصلی ترین مزایای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، هزینه پایبن این نوع تبلیغات می باشد. باتوجه به فراگیر بودن  و تسریع انجام کار مزایای زیادی دارد. این که می تواند در چند مرحله و یا چند روز اتفاق بی افتد، این نوع پیام رسانی را مقرون به صرفه می کند.

مهم ترین اطلاع رسانی ها

ارسال اس ام اس های تبلیغاتی بیشترین کمک را به دولت دارد. خصوصا در جلوگیری از خسارات ناشی از حوادث غیر مترقبه به همراه دارد. اطلاع رسانی منطقه ای از احتمال بارندگی و سیل و یا مسدود شدن جاده  می تواند کمک بسیاری را به مردم کند. از این رو عموما دولت و سازمان های دولتی از ارسال پیامک تبلیغاتی خبری در کنار پنل پیامکی استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و استفاده از پنل پیامکی می توانید به وب سایت هد هد مراجعه نمایید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد