مزیت و کاربرد پیامک برای دندانپزشکان

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۶
کاربردهای پیامک برای دندانپزشکان

پیامک برای دندانپزشکان یکی از فرصت‌ها و ابزارهایی است که می‌تواند به آنها در ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران کمک کند. در این خصوص می‌خواهیم کمی راجع به این قضیه و استفاده از آن بپردازیم و شما را با این مسئله بیشتر آشنا سازیم. استفاده از پیامک می‌تواند هم برای پزشکان در تنظیم وقت و جلوگیری از هدر رفت آن کمک کند و هم یک ابزار ارتباطی با علاقمندان بسیار است.

پنل پیامکی برای دندانپزشکان

امروزه آمارها نشان می‌دهد که افراد به خصوص در بین بیماران و کسانی که با دندانپزشکان وقت دارند، تمایل دارند به علت مشغله‌ای که دارند و یا در دسترس نبودن، از طریق پیامک با پزشکان خود در ارتباط باشند. بنابراین در این خصوص می‌توان پنل پیامکی را پیشنهاد داد که می‌تواند بسیار جذاب و مناسب باشد. شما می‌توانید از طریق این روش به راحتی با بیماران خود در ارتباط باشید و آمارهای ویزیت‌ها و وقت‌های بلاتکلیف را به راحتی با ارسال پیامک کاهش دهید.

دیگر کمتر کسی است که در دوره کنونی، از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای رشد و توسعه خود استفاده نمی‌کند، آن هم پیامک برای دندانپزشکان؛ درحالیکه استفاده از این ابزار علاوه بر هزینه کمتری که دارد، می‌تواند به راحتی یک کانال ارتباطی از سمت شما به سمت چندین مشتری ایجاد کند و خدمات و وضعیت آن‌ها را برای شما بیان نماید. با توجه به اینکه بیش از سه چهارم مردم ایران دارای تلفن همراه هستند، استفاده از این نوع روش ارتباطی بیشتر و بهتر تقویت خواهد شد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید تا با پیامک اقدام به بازارایابی و پاسخ به مشتریان خود و نیز تعامل با آنها نمایید، این فرصت را از دست ندهید و به راحتی می‌توانید با هزینه‌ای کمتر نسبت به سایر سرویس‌ها، از پنل پیامکی هدهد استفاده نمایید.

برای استفاده از دیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود نیز میتوانید استفاده کنید.

همچنین قابل ذکر است که بنا بر یک تحقیق انجام شده در مورد این روش و نظرخواهی از کاربران، نکات زیر از سوی آنها بیان شده است:

  • اولین مورد رضایت کاربران است که استفاده از پیامک را به علت راحتی و روش مناسب و سریعی آن بر ارتباط با ایمیل و نیز ارتباط صوتی و پیغام گذاشتن ترجیح می‌دهند.
  • مورد دوم آمار فوق‌العاده پیامک برای دندانپزشکان و سایر کسب‌و‌کارها می‌تواند باشد که نرخ باز شدن پیامک از سوی مردم در حدود ۸۲ درصد بیان شده است؛ این آمار در حالی جذاب می‌تواند باشد که تنها ۱ ایمیل از ۴ ایمیل تجاری فرستاده شده توسط کاربران باز می‌شود.

کاربرد پیامک برای استفاده در دندانپزشکی

در خصوص کاربردهایی که پیامک برای دندانپزشکان می‌تواند داشته باشد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

  • حذف یا کاهش نوبت‌های بلاتکلیف: یکی از بهترین مواردی که می‌توان در بحث کاربرد پیامک برای دندانپزشکان بیان کرد، کاهش یا حذف نوبت‌های بلاتکلیف در آنها است که در این خصوص بایستی به این مورد توجه کنید که در حدود ۱۰ درصد از قرارهای پزشکی و ویزیت‌ها در سال ممکن است بیهوده در اثر عدم مراجعه مشتری و یا فراموشی او از دست برود. بنابراین شما می‌توانید از یک ابزار مانند پیامک استفاده کنید و برای یادآوری قرارهای ویزیت اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید:برخی از نکات بازاریابی پیامکی

  • صرفه جویی در زمان و هزینه: مورد دیگر از کاربرد پیامک برای دندانپزشکان آن است که شما می‌توانید برای بهینه سازی برنامه‌های زمان بندی شده خود اقدام کنید و در این حالت آخرین وضعیت مطب و یا قرارهای ویزیت را از طریق پیامک برای آنها اطلاع رسانی نمایید. یکی از مزایای پنل پیامکی برای این حالت، امکان ارسال پیام به صورت انبوه است که می‌تواند با یک کلیک به تمام مشتریان انجام شود.
  • تعامل با مشتریان حتی در خانه: شما می‌توانید از پیامک برای ارتباط و تعامل با مشتریان در خانه نیز استفاده کنید که در این حالت می‌توانید از برنامه Text2Floss استفاده کنید و برای مسواک زدن، و یا انجام ویزیت‌های مراقبتی از آنها دعوت نمایید. ارسال این نوع یادآوری‌ها می‌تواند به ارتباط موثر بین بیمار و مشتری بسیار کمک کند و بیمار را برای چکاپ منظم و مراجعات بعدی تشویق نماید.

استفاده از روش‌های ارتباطی مانند پیامک و یا موارد مشابه انعطاف پذیری بالایی دارند و می‌توانند برای موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرند. در این خصوص شما هم می‌توانید برای آنکه با مشتریان خود سطح تعاملی خوبی را داشته باشید، از این روش ارتباطی استفاده نمایید و با کمک ابزارهای نوین، مشتریان بیشتری را به سمت کسب‌و‌کار خودتان بکشانید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد