استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۲
استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها

در طول تاریخ وقتی به گذشته برمی گردیم برای مسافرینی که از شهری به شهر دیگر می رفتند مسئله جایگزین شدن در مکانی امن یک ضرورت به حساب می آمد. همچنین چون در آن زمان مسافرت ها طولانی بود. کاروانسراهای بین راه نیز استراحتگاه مطمئن به حساب می آمد. در شهرها نیز کاروانسراهایی بودند که معمولا نزدیک بازار ها و میدان شهر بودند. محلی برای اسکان افراد و تخلیه بار و غیره بودند.با این مقدمه در مقاله پیش رو درمورد مهمان سراها وهتل ها در جامعه امروز صحبت هایی خواهیم کرد. به نوع اطلاع رسانی و تبلیغات در این مورد توضیحاتی خواهیم داد. استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها اهمیت زیادی دارد. برای بهبود شرایط در ارتباط با ارسال پیامک تبلیغاتی نیز می توانید به هد هد اس ام اس مراجعه نمایید.

اطلاع رسانی با شرایط هتل ها و کاروانسرا ها

امروزه وجود مهمانسرا ها و هتل ها به صورت های گوناگون در همه نقاط و شهرها و حتی به صورت بوم گردی در روستا ها نیز فعال شده اند. همین افزایش تعداد مهمان پذیر ها و هتل ها بازاری رقابتی را به وجود آورده. هر کدام به صورتی به دنبال جذب مشتری هستند. این جذب مشتری از راه های گوناگون انجام می پذیرد. برای بررسی بیشتر در این مورد با انواع اطلاع رسانی هتل ها آشنا شده و توضیحاتی خواهیم داد. این اطلاع رسانی ها از طرق مختلف می تواند انجام بپذیرد که عبارتند از:

اطلاع رسانی از طریق آگهی به مطبوعات

در این روش هتل با دادن آگهی به روزنامه ها، هفته نامه ها از آمادگی هتل برای ارائه خدمات و برنامه های خود اطلاع رسانی می کنند. بزرگترین عیب این نوع اطلاع رسانی این است که همه دسترسی و یا استفاده از روزنامه و دیگر مطبوعات ندارند. یا علاقه ای به مراجعه به قسمت آگهی ها ندارند. به همین دلیل این نوع پیام رسانی فقط افراد خاصی را تحت پوشش قرار می دهد. مهم تر از همه این موارد اطلاع از استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها می باشد.

اطلاع رسانی از طریق رسانه های جمعی

از این طریق هتل مورد نظر با عقد قرارداد با رادیو یا تلوزیون در ساعات معین به اطلاع رسانی خواهند پرداخت. این نوع اطلاع رسانی نیز به دلیل محدودیت زمانی و هزینه خیلی زیاد اصلا مقرون به صرفه نمی باشد

اطلاع رسانی میدانی

در این طریق با پخش اعلامیه، تراکت و یا نصب بنر در جاهای مختلف و مجاز نصب شده  واطلاعتی به صورت خیلی مختصر در مورد هتل و خدمات اطلاع رسانی می شود. این نوع اطلاع رسانی نیز خیلی محدود و در اصل تاثیر چندانی نخواهد داشت.

ورود اینترنت و استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها

با ورود اینترنت و تلفن همراه به سطح جامعه تبلیغات نیز وارد مرحله جدیدی شد. اینترنت این امکان را فراهم کرد که هرشخص، نهاد، شرکت و موئسسه به صورت مستقل سایتی برای خود طراحی و به صورت کامل کلیه مشخصات و خدمات هتل را وارد نموده اند. هم در داخل و هم در هر جای کشور و دنیا از این اطلاع رسانی استفاده لازم را ببرند. این نوع اطلاع رسانی مستلزم این است که کاربر به اینترنت متصل و یا در محدوده دریافت اینترنت باشد. با این حال استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها اهمیت بیشتری خواهد داشت.

ورود اینترنت و استفاده از پنل پیامکی برای هتل ها

اما آخرین نوع اطلاع رسانی که در برابر دیگر راه های گفته شده ارزان تر بوده و تاثیر بیشتری نیز دارد، استفاده از سیستم پنل پیامکی می باشد. این نوع پیام رسانی به هتل اجازه می دهد تعداد زیادی پیامک را به  افراد مختلف ارسال کند. استفاده از این نوع پیامک این محسنات را دارد:

  • به همه افراد می توانید پیامک بدهید.
  • شما می توانید از مراجعه کنندگان به هتل شماره همراه را تقاضاکرده و برای شان ارسال کنید.
  • هتل می تواند از طریق پنل پیامکی از تخفیفات به مناسبت های مختلف کاربران را مطلع کند.
  • هتل ها می توانند برای مشترکین و کاربران مختلف رزرو اتاق کرده و برای تاریخ و روز معین اتاق آماده کنید.
  • در صورت همکاری با کاروان های خدماتی و سیاحتی کلیه خدمات را به اطلاع افرادی که از این کاروان استفاده می کنند اطلاع رسانی کنند.

 

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد