سرویس پیامکی برای بنگاه املاک | تبلیغات پیامکی املاک

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
سرویس پیامکی برای بنگاه املاک

از زمانی که مردم از روستاها به سمت شهر ها مهاجرت کردند مسئله کمبود خانه نیز اثر خود را گذاشت. افرادی بودند که توان خرید مسکن مناسب را نداشتند مجبور به اجاره منزل گشتند. همین امر باعث ظهور دلالی گشت که به نام دلال مسکن شناخته می شدند.  کار آن ها جوش دادن معاملات بین صاحب خانه و مستاجر بود. به مرور زمان این شغل برای خود نظمی گرفت. مغازه هایی با نام بنگاه های معاملات ملکی شروع به کار کردند. با شروع به کار این صنف مسلما رقابت کاری نیز شروع گردید و از طرق گوناگون به اطلاع رسانی و تبلیغ دست زدند. با این مقدمه در مورد بنگاه های معاملات ملکی و تبلیغات آن ها برای جذب مشتری توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما بررسی سرویس پیامکی برای بنگاه املاک می باشد.

مشاغل معاملات ملکی و سرویس تبلیغاتی

امروزه صنف معاملات ملکی یکی از حساس ترین شغل ها محسوب می شود. این را باید در نظر بگیریم که معاملات همه بایستی جنبه قانونی داشته باشد. به همین خاطر جامعه و مردم حساب خاصی روی این شغل باز می کنند. شغل معاملات ملکی معمولا به صورت منطقه ای و شهری می باشد. بدین معنی که یک بنگاه حداکثر در یک شهر کوچک بتواند کل شهر را پوشش دهد. اما در شهرهای بزرگ این کار غیر ممکن و یا خیلی سخت می باشد. به همین دلیل هم اطلاع رسانی ها  می تواند محدود باشد. ولی اگر خود مسئول بنگاه بخواهد می تواند فعالیت اطلاع رسانی و تبلیغی خود را گسترش دهد. سرویس پیامکی برای بنگاه املاک یکی از آن ها می باشد.

تبلیغات مربوط به بنگاه معاملاتی و بررسی سرویس پیامکی برای بنگاه املاک

تبلیغات مربوط به بنگاههای معاملاتی از طرق مختلف می تواند انجام پذیرد که این راه ها عبارتند از:

تبلیغات مربوط به بنگاه معاملاتی

 

  • تبلیغات میدانی که به صورت پخش تراکت و آگهی در منطقه زیر پوشش فعالیتی باشد. این نوع تبلیغ می تواند با پخش تراکت های کوچک چسپی هم انجام شود و درب تمام منازل چسپانده شود.
  • نوع دوم تبلیغات میدانی مربوط به استفاده از بنرهای تبلیغاتی و نصب آن ها در جاه های معتبر و مجاز می باشد. این نوع بنر ها معمولا توسط شرکت های تبلیغاتی و در محل های مجاز که توسط شهرداری مشخص شده نصب می گردد. این بنرها برای مدتی معین نصب می گردد.
  • نوع دیگر این تبلیغ از طریق رسانه های جمعی مانند رادیو و تلوزیون استانی پخش می شود. طبق این توافق رسانه محلی در ساعت معین اقدام به پخش آگهی و اطلاع رسانی می کنند.
  • نوعی دیگر از اطلاع رسانی و آگهی به این صورت می باشد که خود بنگاه معاملاتی بعد از انجام معامله خصوصا در بخش فروش با نصب پارچه یا بنر فروش ملک را به اطلاع شهروندان می رساند. در کنار آن می خواهد که خرید و فروش ملک شان را به بنگاه آنان بسپارند.

سرویس اینترنتی و سرویس پیامکی برای بنگاه املاک

با توجه به ورود اینترنت و تلفن همراه به جامعه نوع دیگری از تبلیغ هم پا به عرصه گذاشت. آن هم تبلیغ اینترنتی و یا پیامکی می باشد. در این نوع تبلیغات با استفاده از سایت های اینترنتی به اطلاع کاربران رسانده می‌شود. اما بهترین و ارزان ترین نوع اطلاع رسانی از طریق پیامک می باشد. در این نوع تبلیغ پیام های مربوط به بنگاه به وسیله پیامک به اطلاع کاربران رسانده می شود. این نوع تبلیغ این حسن را دارد که به هر تعداد و برای اکثر استفاده کنندگان تلفن همراه حتی در دورترین نقطه ارسال اس ام اس می شود.

در این تبلیغات شما می توانید مشخصات ملکی که برای فروش نزد شما سپرده شده را به اطلاع عموم برسانید . نکته آخر این که شما می توانید از طریق پیامک همه اطلاعات ملک مثل مشخصات فنی، تعداد اتاق ها و غیره را اطلاع رسانی کنید.

جذب مشتری با سرویس پیامکی

یکی از راه هایی که می توانند بنگاه داران برای جذب مشتری انتخاب کنند این است که به جای دادن کارت ویزیت به مراجعه کنندگان از آن ها بخواهید که شماره تلفن همراه خود را در اختیار بنگاه قرار دهند. در صورت تمایل مشخصات ساختمان های فروشی و یا استیجاری را به اطلاع شان می رسانند. سرویس پیامکی برای بنگاه املاک مزایای زیادی دارد.  بنگاه های معاملاتی می توانند با شرکت ها و پیمانکاران سازنده مجتمع های مسکونی و یا تجاری وارد مذاکره شوند. در این حالت پیش فروش آپارتمان ها و یا واحدهای تجاری را بر عهده بگیرند. همچنین می توانند زمین های بزرگ را قطعه بندی و از طریق پیامک بنگاه اطلاع رسانی کنند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد