بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۶
بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

امروزه در دنیای رقابتی  تجارت و کسب و کار همه به فکر این هستند که کالا یا خدمات خود را برای گروه بزرگی از مخاطبان معرفی و تبلیغ می کنند. همانگونه که مطلع هستیم راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. این ما هستیم که تصمیم خواهیم گرفت با توجه به مقدار بودجه، نوع کالا و بازار هدف از کدام روش استفاده کنیم. یکی از این مشاغل آژانس های کاریابی هستند که به منظور جذب مشتری و بازاریابی اقدام به   تبلیغی مختلفی می کنند. با ذکر این مقدمه در ادامه توضیحات مختصری در مورد بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی خواهیم داد. هدف ما بررسی بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی است. در عین حال برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید به وب سایت هدهد اس ام اس مراجعه کنید.

روش های مختلف بازاریابی

همانگونه که در مقدمه گفته شد برای جذب مشتریان بیشتر و یک بازاریابی موفق راه های مختلفی وجود دارد. انتخاب نوع آن بستگی به موقعیت و سلیقه شما دارد. این روش ها عبارتند از:

جذب نمایندگان معتبر

در این روش از بازاریابی شرکت های تولید کننده کالا و خدمات برای ارائه تولیدات خود از بین فروشندگان معتبر اقدام به جذب نماینده فروش می کند. توزیع کالای خود در یک شهر یا منطقه خاص را به آن ها واگذار می کنند.

 بازاریابی رسانه ای

در این روش از بازاریابی تولید کنندگان کالا و خدمات از رسانه هایی مانند رادیو و تلوزیون استفاده می کنند. با بستن قرارداد در ساعت های معین اقدام به پخش تبلیغات کرده و به جذب مشتری می پردازند. در عین حال بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی هم می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد.

بازاریابی از طریق مطبوعات

در این روش تولید کنندگان با استفاده از روزنامه، هفته نامه و یا ماهنامه های معتبر برای جذب مشتری دست به تبلیغات و بازاریابی می زنند. این نوع تبلیغات می تواند در سطح استانی یا منطقه ای باشد و یا در سطح کشوری. در دهه های اخیر نوع دیگر بازاریابی آغاز به کار نموده. از طریق شرکت های معتبر پخش سراسری می باشد. در این روش از بازاریابی تولید کنندگان کالا از طریق عقد قرارداد با این شرکت ها کار بازاریابی، فروش و پخش تولیدات خود را به این شرکت ها واگذار می کنند.

بیشتر بخوانید: بررسی ویژگی ها و تاریخچه پیامک

استفاده از اینترنت و بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

با ورود فناوری های جدید خصوصا در بخش ارتباطات نوع جدیدی از بازاریابی پابه عرصه گذاشت. در این روش با استفاده از اینترنت به دو صورت اقدام به بازاریابی می شود. اول از طریق ایجاد سایت مستقل که کلیه محصولات یک تولیدی به اضافه مشخصات کارخانه و دیگر موارد وارد سایت کرده تا مخاطبان در جریان قرار بگیرند.

اپ های اینترنتی

راه دیگر استفاده از اپلیکیشن های موجود در اینترنت می باشد که از طریق تبلیغ در این برنامه ها اقدام به بازاریابی می کنند.

استفاده از بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه ها استفاده از روش بازاریابی پیامکی می باشد که در مورد این روش توضیح خواهیم داد. تولیدکنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات از طریق پنل های پیامکی می توانند به این روش نوین بازاریابی دسترسی داشته باشند. یکی از این ارائه دهندگان خدمات آژانس های کاریابی هستند. این گروه ازطریق عقد قرداد با جویندگان کار و از طرف مقابل نیز با کارفرمایان نیروی مورد احتیاج آن ها را با شرایط اعلام شده از طریق کارفرما معرفی و به استخدام آن ها در می آورند. در قبال این کار مبلغی را به عنوان حق الزحمه دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید: جذب مشتری با پنل پیامکی در برندهای بزرگ

استفاده از بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی

آژانس های کاریابی می توانند به گونه ای موثراز بازاریای پیامکی استفاده ببرند و از طرق زیر به این فرایند می توان کمک کرد.

  • اجازه دهید که متقاضیان کار بدانند که چه وقت یک کار جدید برای آن ها مهیا شده است.
  • از پیامک برای انتقال تماس بین کارجو و خودتان برای مصاحبه و آزمون های استخدامی استفاد کنید.
  • اطلاعات کاملی از زمان و مکان مصاحبه، شخص مصاحبه کننده و روز مصاحبه را برای کارجو ارسال کنید.
  • برای کارجویان به طور منظم بروز رسانی های زمان دار ارسال و آن ها را مطلع نگه دارید.

با پنل پیام رسانی برای آژانس های کاریابی چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم؟

با ثبت نام پنل پیامک کاریابی ها می توان برای مشاغل مختلف به صورت انبوه پیام ارسال کرد. بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی  از اهمیت بسیاری برخوردار است. با استفاده از این سیستم می توانید برای مخاطبین خود در شهر پیامک ارسال کرد. از طریق پنل پیامک کاریابی می توانید از طریق کدپستی برای افراد در یک منطقه پیام ارسال کنید. با استفاده از پنل پیامک کاریابی می توانید به افرادی با سن و جنسیت مشخص پیام ارسال کنید.

نکته پایانی این که با استفاده ازاین پنل می توان به بهترین نحو و براساس جنسیت، سن وشرایط جسمی و تحصیلی فرد در یافتن کار به افراد کمک کرد. همگی به برنامه ریزی صحیح و ارتباط بین کارفرما وک ارجو بستگی دارد که برقرارکننده این ارتباط شما هستید. بازاریابی پیامکی برای آژانس های کاریابی در ابعاد مختلف مناسب است.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد