برای یک بازاریابی پیامکی موفق چکار کنیم؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
ترفندهای پنل پیامکی موثر

برای یک بازاریابی پیامکی موفق چکار کنیم؟ در این قسمت به برخی از بایدها و نبایدها می‌پردازیم که می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید تجربه بهتری در نگارش و ارسال پیامک‌های تبلیغاتی خود داشته باشید و از آن برای بازاریابی محصولات و برند خود به خوبی استفاده نمایید.

پنل‌ های پیامکی و تبلیغات

امروزه سرویس‌های پیامکی در حال تغییر دادن روش‌ها و شیوه‌های مختلف بازاریابی است که به راحتی می‌تواند با ارسال یک پیامک از فردی به فرد دیگر منتقل شود. شما می‌توانید از طریق پنل پیامکی، اقدام به برقراری ارسال و پیشنهادات خود با دیگران نموده و هم شما و هم مشارکت مخاطبان خود را افزایش دهید.

در ادامه می‌خواهیم به بررسی چند نکته و راه برای داشتن یک بازاریابی پیامکی موفق اشاره کنیم که می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید تبلیغات خود را از طریق این مسیر بهبود بخشیده و موثرتر پیش ببرید. در ادامه با ما همراه باشید.

ترفندهای پنل پیامکی موثر

راه‌ های داشتن یک بازاریابی پیامکی موفق

در پاسخ به این سوال که برای یک بازاریابی پیامکی موفق چکار کنیم؟ باید به یک سری باید‌ها و نبایدها اشاره کرد که عبارتند از:

بایدهای داشتن یک بازاریابی پیامکی موفق

  • جلب رضایت مشتری از طریق پیامک: شما به عنوان یک فروشنده، لازم است تا رضایت مشتری خود را بدست آورید. در این حالت است که می‌توانید فروش خود را برای آن مشتری دائمی کرده و اعتماد مشتری به خود را جلب کنید. یکی از بایدها آن است که مشتری لازم است تا رضایت خود را از پیامکی که به او ارسال می‌کنید، ابراز کند.
  • زمان مناسب برای ارسال پیامک: لازم است به این نکته توجه کنید که داشتن یک بازاریابی پیامکی موفق یعنی در مناسبت‌های مناسب، زمان صحیح و با یک پیامک مرتبط بتوانید مشتریان را به سمت کسب‌و‌کار خود جذب کنید. در مورد زمان ارسال پیامک باید گفت اگر می‌خواهید به صورت انبوه از پنل پیامکی هدهد برای این کار استفاده کنید، بایستی ارسال پیامک در یک تایم مناسب انجام شود که می‌تواند در زمان‌هایی غیر از خواب و فعالیت کاری باشد. شما می‌توانید از داده‌هایی که در این زمینه وجود دارد نیز استفاده کنید.
  • تنوع در پیامک: ارسال پیامک در تعداد کاراکترهای استفاده می‌کنید تا پیامی را شکل دهید، محدودیت دارد ولی با این حال شما می‌توانید از طریق جذاب کردن پیشنهادات تبلیغاتی، اضافه کردن ایموجی و ترفندهای نگارشی، علاوه بر پیامک، برند خود را نیز پرطرفدارتر کنید.
  • معرفی برند: یکی از بخش‌های اصلی و بایدهای مهم در تبلیغات پیامکی آن است که شما بتوانید در پیامکی که برای اطلاع‌رسانی تخفیف، بازاریابی محصول و یا غیره انجام می‌دهید، از برند خود استفاده کنید و نیز از یک خط خصوصی پیامکی استفاده کنید تا نام برند شما برای آن شماره خط ثبت شود. اگر با خطوط عمومی و خصوصی پیامکی آشنا نیستید مقاله زیر را مطالعه کنید:

خطوط پیامکی عمومی و خصوصی چیست؟

  • کنسل کردن دریافت پیامک: ارائه یک راهکار و توضیح آن برای مشتری جهت کنسل کردن پیامک‌هایی که از سمت شما و سایر کسب‌و‌کارها می‌آید، ضمن احترام به حقوق او، می‌تواند سبب شود تا مخاطبانتان از برند و پیامک‌های تبلیغاتی شما آزرده خاطر نشوند.

دیگر نکات ضروری در داشتن یک بازاریابی sms درست

دسته‌ای دیگر از نکاتی که باید در داشتن یک بازاریابی پیامکی به آن توجه کنید، نبایدهایی است که در این حالت می‌توان گفت:

نباید های داشتن یک بازاریابی درست

  • جلوگیری از ارسال هرزنامه: هم در محتوایی که برای سایت خود تولید می‌کنید و هم برای پیامک‌ها و تبلیغاتی که در جامعه به نام برند شما ثبت می‌شود، باید از نوشتن مطالب اسپم و هرزنامه جلوگیری کنید تا از عواقب آن که مهم‌ترینش از دست دادن یا کاهش اعتماد مشتری است و یا مرجوع شدن پیامک شما به بخش اسپم جلوگیری شود.
  • جلوگیری از ارسال مدام پیامک: بمباران تبلیغاتی بر روی یک فرد یک اشتباه محض است که سبب خواهد شد تا مشتری بلافاصله تمام راه‌های تبلیغاتی شما بر روی خود را ببندد. بنابراین بایستی تبلیغات پیامکی خود را به صورت منطقی، با ارسال در مناسبت‌های خاص و با ارائه تخفیف‌ها و یا اطلاعیه‌ها جدید پیش ببرید.
  • ناخوانایی: در انتها اشتباهی که بسیار رایج شده است، آن است که عده‌ای تصور می‌کنند چون پیامک تعداد کاراکترهای محدودی برای نوشتن دارد، پس می‌توانند طوری پیام خود را خلاصه کنند که ناخوانا شود. در این خصوص باید گفت این عمل کاملا اشتباه است و می‌توان به ضرر برندینگ شما باشد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد