بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳
بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران

در بازار و امر تجارت و کسب و کار فارغ از نوع کار و اینکه شما چه خدمات یا کالایی را عرضه می ‌کنید بایستی علاوه بر ارائه خدمات مناسب وعالی و یا عرضه محصولات با کیفیت در امر آگاهی رساندن و بازاریابی نیز فعالیت داشته باشید. این بازاریابی در زمینه رستوران نیز می تواند اثرگذار باشد. با این مقدمه کوتاه به تاثیر پیامک و زمان آن در بازاریابی برای رستوران ها می پردازیم. پس ببینیم که بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران چه موقعی است؟

رستوران ها و تبلیغات در آن ها

یکی از صنف هایی که بیشترین مقابله رودرو را با مردم دارد رستوران است. آن ها همچنین خیلی سریع از سوی مردم قضاوت می شوند. کالا و خدماتی که این صنف عرضه می دارد در تقابل روزمره با مشتریانی است که یا  به صورت دائم و یا به صورت موقت از این خدمات استفاده می کنند. این رستوران ممکن است در محلی واقع شده باشد که گذرگاهی عمومی باشد و خیلی مشتری خاص نداشته باشد. مانند رستوران های بین راهی و یا رستوران های نزدیک بازار و مراکز تجاری! اما استفاده از تبلیغ ها و ارسال پیامک یکی از راه های جذب مشتری برای این رستوران ها می باشد.

برای رستوران های خاص و آنان که با قدمت و سابقه زیاد در آن صنف فعالیت دارند راضی نگه داشتن مشتریان و جذب مشتریان جدید اولویت اصلی و مهمی می باشد. مدیریت این رستوران ها بایستی با تدابیر ویژه ای ضمن تهیه غذای با کیفیت و سالم به امر بازاریابی نیز توجه خاص داشته باشد. بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران در این راستا کمک کننده است. در واقع استفاده از پیامک می تواند نقش بسزایی را در این امر ایفا کند.

بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران

اگر بگوییم در صنف رستوران داری محدودیت زمان و روز برای ارسال پیامک وجود ندارد گزافه گویی نکرده ایم. چرا که شغلی است که اگر در روز چندین بار هم اطلاع رسانی پیامکی کند بازهم احتیاج به آن احساس می شود. یک مدیریت خوب در رستوران می تواند بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران را شناسایی کند. می تواند هر روز با ارسال پیامک مشترکین خود را از وضعیت روز رستوران وغذاها و خدمات آگاه کند.

معمولا مردم بین روز دقت بیشتری به پیامک های دریافتی نشان می دهند. باید برای بازاریابی و جذب مشتری زمانی به این کار اقدام کرد که برای بیننده پیامک مزاحمتی ایجاد نشود. شما می توانید روزانه با ارسال پیامک از غذاهایی که فردا در رستوران سرو می کنید را به اطلاع مشترکین خود برسانید.

پیامک های بازاریابی چه چیزی را اعلام کنند؟

متن هایی که برای این پیام ها در نظر گرفته شود بایستی  به صورت خلاصه اطلاعات زیر را دراختیار مشترکین و مشتریان دیگر قرار دهد که عبارتند از:

  • اعلام منوی روزانه غذا و در صورتی که تغییری در برنامه منو ایجاد شود اعلام شود.
  • برنامه های ویژه غذایی برای روزهای آینده. این در صورتی است که بجز منوی روزانه برنامه غذایی جدیدی باشد اطلاع رسانی شود.
  • اعلام آمادگی برای تحویل غذا به مشترکین درب منزل بدون هزینه اضافی
  • تهیه غذا و سرو آن برای مشترکین در منزل در صورت برگزاری مراسم وجشن ها
  • تخفیف ماهیانه به مشترکین
  • اعلام آمادگی برای جشن ها و مهمانی های خصوصی در سالن مجزای رستوران و مواردی دیگر که بستگی به سلیقه مدیریت رستوران دارد.

بهترین زمان ارسال پیامک بازاریابی رستوران – ویژگی ها و شرایط

یکی دیگر از کارهایی که برای بازاریابی پیامکی بهتراست صورت گیرد این اقدام می باشد که مدیریت رستوران برای اطمینان مشترکین و مشتریان خود لیست مواد اولیه تهیه شده و محل خرید را به اطلاع شان برساند. این عمل حس اطمینان را در مصرف کنندگان بوجود آورده تا با خیال راحت سفارش خود را اعلام نمایند.  مدیریت رستوران این ذوق را به خرج داده که از تمام مشتریان روزانه خود بخواهد که در صورت تمایل شماره همراه خود را در اختیا ر مدیریت قرار دهند. در این صورت می توانند از برنامه های رستوران با اطلاع کردند.

مدیریت رستوران می تواند این ابتکارهای تخفیفی را اعلام کند. در صورت سفارش تعداد معینی از غذا به عنوان تخفیف دسر یا سالاد رایگان به انتخاب مشتری دریافت می کنند. مدیریت رستوران می تواند این ذوق را به کار گیرد که تخفیفات جدید و به موقع را برای مشتریان ارسال کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد