چگونه sms را به قیف بازاریابی خود اضافه کنیم؟

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲
قیف بازاریابی

به دنبال رشد لیست تبلیغاتی خود هستید اما مطمئن نیستید چگونه؟ استفاده از یک قیف بازاریابی کلاسیک برای پاسخگویی به نیازهای پیامکی شما می تواند پاسخ شما باشد. تمرکز بر روی سطوح مختلف ساختاری قیف به شما کمک می کند تا موارد زیر را افزایش دهید، تعامل را افزایش داده و پیروان خود را به اقدام تشویق کنید.

آیا علاقه مند به یادگیری نحوه ساخت یک قیف بازاریابی با پیام کوتاه هستید؟ در اینجا مواردی است که برای شروع به آن نیاز دارید.

قیف بازاریابی چیست؟

قیف بازاریابی چیست

قیف بازاریابی یک استراتژی است که می تواند علاقه مخاطبان را به بالاترین حد ممکن برساند و قیف بازاریابی یک استراتژی است که می تواند علاقه مخاطبان را به بالاترین حد ممکن برساند. این روش به عنوان مراحل نیز شناخته می شوند و به میزان مواجهه احتمالی شما با شرکت شما و آنچه شما ارائه می دهید اشاره دارند. همچنین به شما کمک می کند تا تعیین کنید که خرید در چه فاصله ای ممکن است نزدیک باشد و اینکه چه اطلاعاتی نهایی ممکن است برای رسیدن به آن مورد نیاز باشد.

اکنون که از عملکرد یک قیف بازاریابی مطلع شدیم بیایید به مراحل خاص آن برویم.

مراحل یک قیف بازاریابی

شما در هر مرحله از قیف بازاریابی خود با افراد درگیر خواهید شد و تمرکز شما این است که چگونه آن ها را به مرحله بعدی برسانید. وظیفه شما این است که بهترین اقدامات اقناع را جلب کنید تا ذهنیت خرید مردم را در هر مرحله جلب کنید. محتوای هدفمند، زبانی که در پیام رسانی استفاده می کنید، دفعات تعامل و لحن کلی همه به مرحله مصرف کننده در قیف بازاریابی بستگی خواهد داشت.

1. کشف

مرحله کشف دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد و شما می توانید این را به عنوان بالای قیف تصور کنید که در آن مشتریان بالقوه از محصول یا خدماتی که می فروشید آگاه می شوند. هنگام بحث درباره این مرحله، توجه به این نکته ضروری است که 87٪ از خریداران سفر خود را از طریق کانال های دیجیتالی آغاز می کنند. به همین دلیل گسترش قسمت بالای قیف بازاریابی با پیامک ها ایده خوبی است. گیرندگان می توانند روی هر پیوندی که ذکر می کنید کلیک کرده و محصولات و خدمات شما را از طریق تلفن یا لپ تاپ خود بیشتر کشف کنند.

اطمینان حاصل کنید که صفحات وبی که به آن ها پیوند می دهید برای بهترین نرخ نگهداری به روز شده و به طور کامل کار می کنند. هنگام شروع به یاد داشته باشید که این مرحله همه چیز در مورد افزایش آگاهی و به دست آوردن مشترکان لیست متن جدید است.

در اینجا چند روش کلی وجود دارد که می توانید حضور دیجیتالی خود را قبل از شروع اطلاع رسانی متن به روز کنید:

صفحات شبکه های اجتماعی را ایجاد و ارسال کنید

  • یک وب سایت فعلی و به روز داشته باشید.
  • با مخاطبان خود بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.
  • برای طراحی و برنامه ریزی مطالب خود یک متخصص حرفه ای استخدام کنید.
  • به محض اینکه با حضور آنلاین حرفه ای شرکت یا نام تجاری خود احساس راحتی کردید آماده رفتن به اولین مرحله قیف خود هستید و وقت آن است که مشترکان را جمع کنید.

به یاد داشته باشید زمانی که فردی بخواهد شماره تلفن خود را به شما بدهد بسیار طول می کشد. بنابراین وقتی لیست خود را بزرگ می کنید باید با مشترکان خود نهایت احترام را داشته باشید.

2. ملاحظه

اکنون ما در قسمت میانی قیف بازاریابی شما هستیم که در اینجا به عنوان مرحله بررسی شناخته می شود. پس از اینکه آن ها به عنوان مشترک به روزرسانی پیام کوتاه تاسیس شدند یک پیوند در این گروه قرار می گیرد. این جایی است که شما فرصت خواهید داشت در مورد محصولات خود، پیشنهادات فریبنده و برنامه های وفاداری بی نظیر به آن ها اطلاعات دهید. هر فرصتی برای جمع آوری اطلاعات در مورد مشترکان خود ارزشمند است زیرا به شما امکان تقسیم بندی و تعریف مخاطبان خود را می دهد. همانطور که می توانید مشترکین را گروه بندی کنید می توانید نوع پیام رسانی را که برای آن ها بیشتر جذاب است را محدود کنید.

3. خرید

مرحله خرید پایین قیف است و نزدیکترین مرحله شما را به یک اقدام می رساند. برخی از اعضای این گروه حتی می توانند مشتری سابق باشند در این صورت شما می خواهید برای اطمینان از اینکه از خدمات خود راضی بوده اند اعلام حضور کنید و قصد دارند در آینده خریدهای بیشتری انجام دهند. با تأکید بر اینکه بازخورد آنها مهم است و مورد توجه قرار می گیرد سطح ارتباطی خوبی ایجاد کنید. از فرصت استفاده کنید و به اعضای این مرحله تخفیف یا پیشنهاد ویژه بدهید. این روشی است که به آن ها نشان می دهد تجارتشان با ارزش است.

به برای کسب و کار خود نیاز به یک سامانه پیامکی دارید می توانید از پنل پیامکی هدهد کمک بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد