راه های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۶
چگونگی بازاریابی پیامکی برای مربی بیزینس

راه های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس می‌تواند از طریق پیامک شامل موارد مختلفی باشد تا بتوانند نسبت به رقیبان و دیگر افراد، خدمات خود را در بازار ارائه داده و افراد بیشتری را جذب کنند. در ادامه به برخی از این راهکارها برای این دسته از افراد می‌پردازیم.

بیزینس در دنیای امروزی

امروزه با توجه به گسترش دنیای مجازی، شاهد توسعه‌ بخش‌هایی در کسب‌و‌کارها هستیم که اصلا نامی از آنها در مشاغل قدیمی نبوده است. منظور از این بخش‌ها، بازاریابی دیجیتال است که امروزه همه کسانی که وبمستر هستند و به عنوان مربی بیزینس فعالیت می‌کنند، باید راجع به آن به صورت کامل آگاهی داشته باشند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی راه‌های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس بپردازیم. همانطور که می‌دانید، امروزه در حوزه بازاریابی مربیگری بیزینس، بایستی جوری عمل کنید که بتوانید خودتان را نسبت به سایر افراد یک قدم بزرگتر و جلوتر نشان دهید.

برای استفاده از خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی  میشود میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

در قسمت بعد به بررسی ۷ راهکار می‌پردازیم که در زمینه راه‌های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس از طریق پیامک و اس ام اس می‌تواند راهگشا بوده و مخاطبین بیشتری را برای شما جمع آوری نماید.

راه های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس

از جمله راهکارهایی که می‌توان در مورد بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس بیان کرد، بایستی گفت:

پوشش تمام مخاطبان با پیامک‌ها

امروزه کمتر کسی است که شی‌ای به نام موبایل نداشته باشد. بنابراین تقریبا بیش از ۹۹ درصد از افرادی که می‌توانند به عنوان جامعه هدف شما شناخته شوند، از موبایل برخوردار هستند. بنابراین شما می‌توانید تقریبا تمام مشتریان، کاربران و مخاطبانی که مدنظر دارید تا به کسب‌و‌کار شما وارد شوند را تحت تاثیر قرار داده و از طریق پیامک به آنها دسترسی داشته باشد. توجه کنید که محتوای ارسالی از طریق پیامک بسیار مهم است و بایستی حتما در قالب یک درخواسته محترمانه، بدون هجو و کمتر تهاجمی باشد.

تشخیص مخاطبانی که با شما مشارکت دارند

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌تواند به جذف مخاطب منجر شود، تشخیص مشتریانی است که بتوانند به سمت شما جذب شده و با شما تعامل داشته باشند. در این حالت شما می‌توانید از حالت یک درخواست صمیمانه برای ارائه درخواست خود استفاده کنید و این سبب می‌شود تا احتمال مشارکت بیشتری از سوی مخاطبان به سمت خواسته شما ایجاد شود.

در این قسمت راجع به سمینارها و همایش ها با پیامک بخوانید.

از آفر و تخفیف استفاده کنید

شما می‌توانید به عنوان یکی دیگر از راه های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس، برای مشتریان و مخاطبان خود آفر و تخفیف ارسال کنید. در این حالت بایستی از تکنیک‌های مختلف بازاریابی در این زمینه بهره ببرید که شامل ارائه آفر و بازخورد در ایام خاص تقویم ملی، ارسال پیشنهاد ویژه در زمان رویداد خاص مشتری شما که می‌تواند روز تولد و یا روز ازدواج و … از آنها باشد و بسته به دیتابیستی که دارید، می‌تواند یک فراخوان جذاب هم برای مراجعه به وب‌سایت شما و هم خرید محصولتان باشد.

ادغام بازاریابی پیامکی با کمپین‌ها و سایت‌های تجاری

شما می‌توانید در کنار استفاده از پیامک، از دو جنبه دیگر نیز به های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس کمک کنید:

  • اول آنکه از خدمات و پایگاه خود در فضای مجازی استفاده کنید. لینک وب‌سایت خود را به صورت shortlink در آورده و در پیامک بگذارید؛ چراکه در این حالت احتمال کلیک از سوی کاربر به شدت افزایش یافته و مراجعه به وب سایت شما انجام می‌شود.
  • دوم آنکه می‌توانید از سایر ابزارها مانند کمپین‌های تبلیغاتی ایمیلی، بنرهای تبلیغاتی در سایت‌های دیگر و … را نیز مشاهده نمایید.

از ابزارهای مختلف جهت رضایت مشتری استفاده کنید

شما می‌توانید برای بازاریابی خدماتی که ارائه می‌کنید، ویژگی‌های جذابتری را هم قرار دهید که یکی از این موارد، اطلاع‌رسانی از طریق پیامک در هر مرحله از آماده‌سازی و ارسال بسته است. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید از تمام روش‌ها برای جذاب‌تر کردن و منحصربفرد کردن وب‌سایت و خدمات خود در فروش یک کالا یا خدمات استفاده کرده و در این صورت است که می‌توانید مشتریان جدید را به سمت خود جذب کنید.

نظرسنجی پیامکی از راه های بازاریابی پیامکی برای مربیان بیزینس

شما می‌توانید از این طریق از نظرسنجی افراد استفاده کنید و علاوه بر رفع مشکلاتی که آنها تجربه کردند، انتقادات آنها را دریافت کرده و بتوانید برای مراجعان جدید، خدمات بهتری را ارائه کنید.

از بازاریابی خاص استفاده کنید

شما می‌توانید برای کسب مشتریان جدید، از مشتریان قدیمی و وفادار خود استفاده کنید. در این حالت بایستی خدمات ویژه‌ای برای کاربرانی که به محصولات و سایت شما وفادار بوده‌اند ارائه کنید تا آنها بتوانند حس خاص بوده کرده و خدمات و رضایت خود را از شما به دیگران منتقل کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد