سمینار و همایش با پیامک

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳
برگزاری سمینار با پنل پیامکی

سمینار و همایش با پیامک یکی از راهکارهایی است که می‌توانید با سرعت و هزینه بسیار پایینی آنها را برگزار کنید. در این قسمت با معرفی این دو مورد، به بررسی چگونگی برگزاری سمینار و همایش با پیامک می‌پردازیم و با مزایای استفاده از پنل‌های پیامکی برای اطلاع‌رسانی و بازاریابی آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

سمینار و همایش چیست؟

با گسترش فضای مجازی و پیشرفت علم در سطح جامعه، بسیاری از انسان‌ها تصمیم دارند تا دانش و تجربه کسب شده خود را با دیگران در میان بگذارند. از سوی دیگر پیشرفت فضای مجازی سبب شده است تا شما بتوانید از بسترهای مختلفی برای برگزاری آن و نیز اطلاع رسانی آن استفاده کنید. قبل از اینکه وارد این موضوع شویم، اجازه بدهید به طور خلاصه سمینار و همایش را به شما معرفی کنیم.

سمینار که با عنوان Seminar نیز شناخته می‌شود، یک نوع کنفرانس است که در قالب یک گروه نه چندان بزرگ برگزار شده و در آن یک یا چند نفر سخنران هستند. بقیه افراد به عنوان مخاطب حضور دارند. سمینارها می‌تواند در قالب جلسات دانشجویی باشد که توسط یک استاد برای هدایت دانشجویانش برگزار می‌شود.

همایش نیز نشست‌هایی است که در آن می‌توانید از قسمت‌های مختلفی مانند سازمان‌ها، مراکز دولتی، متخصصین امور مختلف دعوت کنید تا حول یک موضوع خاص گرد هم جمع شوند. نشست‌های این چنینی معمولا در سطح ملی یا بین‌المللی برگزار می‌شود. حال به سمینار و همایش با پیامک می‌پردازیم.

برگزاری سمینار و همایش با پیامک

برگزاری همایش و سمینار در قالب برند شما می‌تواند یکی از بهترین راهکارهایی باشد که بتوانید برند و شخصیت خود را تقویت کنید. برای برگزاری سمینار و همایش با پیامک شما نیاز دارید تا در یک پنل پیامکی ثبت نام کنید. در این حالت شما خواهید توانست از امکانات این پنل پیامکی استفاده کنید تا سمینار و همایش خود را برای افرادی که قصد دارند ثبت نام کنند، اطلاع رسانی نمایید.

  • قدم اول آن است که در یک پنل پیامکی مثلا پنل پیامکی ثبت نام کنید.
  • این نوع پنل‌های پیامکی می‌توانند در صورت داشتن خط اختصاصی امکان دریافت پیامک را نیز داشته باشند. برای برگزاری سمینار و همایش با پیامک کافیست این پنل پیامکی امکان ارسال پیامک را داشته باشد.
  • حال شما می‌توانید اقدام به تهیه یک پلن نموده و از آن برای کسب و کار خود استفاده نمایید یا به کمک آن، سمینارهایی که قصد دارید را اطلاع رسانی کنید تا بتوانید بفهمید چه تعداد از افراد تمایل به ثبت نام دارند و براساس جامعه مخاطب خود، برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دهید.

استفاده از پیامک برای این کار می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید:خطوط پیامکی عمومی و خصوصی چیست؟

مزیت‌های پنل پیامکی در برگزاری سمینار و همایش

حال که با موضوع برگزاری سمینار و همایش با پیامک آشنا شدیم و به طریق آن نیز پرداختیم، نوبت آن است که به مزایای این کار بپردازیم. آیا اصلا با مزایا استفاده از پنل پیامکی در سمینار و همایش با پیامک آشنایی دارید. در این مورد باید گفت:

  • هزینه: شاید یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که باعث می‌شود تا غالب افراد از پیامک استفاده کنند، هزینه آن است که به شدت قسمت بازاریابی و پیدا کردن مشتریان را آسانتر می‌کند. در واقع بازاریابی پیامکی زمانی می‌تواند کامل‌ترین تاثیر خود را بگذارد که فرد با برند شما آشنا باشد، با شما به عنوان کسی که این برند را ساخته‌اید و سمینار یا همایش را ایجاد کرده‌اید آشنا باشد. در نهایت به توانایی‌های شما ایمان داشته باشد که تمام این موارد بخشی به خود شما و بخشی به بازاریابی که انجام می‌دهید مرتبط است.
  • سرعت: مورد دوم بدون شک سرعت ارسال است که سبب خواهد شد تا شما بتوانید بدون آنکه نگرانی داشته باشید، پیامک را ارسال کرده و اطمینان داشته باشید که در آن لحظه یا هرزمان که فرد موبایل و خط تلفن خود را روشن کرد، این پیام به او می‌رسد. این مورد همچنین سبب می‌شود تا بتوانید در زمان‌های نزدیک به برگزاری، پیامک هشدار یا یادآوری را ارسال نمایید.
  • رسیدن: منظور از رسیدن آن است که شما اطمینان دارید که برای برگزاری سمینار و همایش با پیامک، این پیام شما با احتمال بسیار بالایی به دست او خواهد رسید. بنابراین اطمینان بالا چه در اطلاع رسانی انجام شدن سمینار و چه در زمانی که در ساعات نزدیک به انجام آن هستید، برای یادآوری می‌تواند مزیت بسیار بسیار مهمی برای شما به عنوان برگزار کننده باشد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد