۹ مزیت پیامک در بازاریابی

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۸
پیامک برای بازاریابی

۹ مزیت پیامک در بازاریابی چیست؟ امروزه دیگر کم نیستند افرادی که در دنیای مجازی دارای تلفن همراه می‌باشند و از سرویس‌های پیامکی برای کسب‌و‌کارهای خود استفاده می‌کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی پیامک در بازاریابی و ۹ مزیت آن به صورت کامل بپردازیم.

پنل پیامکی در بازاریابی

بازاریابی یکی از مشاغل مهم در پیشرفت هر نوع کسب‌و‌کاری است که می‌طلبد تا با خلاقیت و روش‌های نوین، بتوانیم مشتریان بالقوه‌ای را برای محصولات خود بیابیم و از آنها برای فروش محصولاتمان استفاده نماییم. نکته‌ای که می‌توان به افراد بازاریاب کمک کند تا بتوانند فروشندگان را قانع کنند، آن است که خود را جای فروشنده گذاشته و خود را با افکار و عادت‌های آنها همگام سازند.

برای استفاده از امکانات سایت ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود نیز استفاده کنید.

یکی دیگر از نکاتی که بایستی بدان توجه کنید، در دسترس یا نمایان بودن محصول شما در دید مشتریان است. یکی از ابزاری که می‌تواند در این خصوص به شما کمک کند، موبایل‌ها هستند که امروزه از آن به شدت برای تبلیغات محصولات استفاده می‌گردد. در واقع بازاریابی از طریق موبایل کمک می‌کند تا محصول خود را به دسترس عموم قرار دهید و این فرقی نمی‌کند که آیا فرد مقابل یک گوشی ساده داشته باشد یا خیر. در طول دو دهه گذشته تاکنون، پیامک به خوبی توانسته است به عنوان یک وسیله کاربردی برای انتقال پیام‌ها شناخته شود.

در ادامه می‌خواهیم در این راستا به بیان ۹ مزیت پیامک در بازاریابی بپردازیم تا شما بیشتر با این وسیله کاربردی آشنا شوید.

معرفی چند مزیت پیامک در بازاریابی و تاثیر آن

از جمله ۹ مزیت پیامک در بازاریابی می‌توان گفت:

  • سریع‌بودن: یکی از بهترین مزایای پیامک در بازاریابی، سریع بودن آن است که سبب می‌شود تا شما بتوانید از طریق آن می‌توانید بدون نیاز به صبر کردن برای چاپ کمپین، نصب و اعمال آن، در جا پیغام خود را برای مخاطبانتان ارسال نمایید. این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان، می‌تواند منجر به نرخ بالای خواندن پیام‌ها نیز بشود.
  • سازگاری با موبایل: مورد دیگر آن است که شما می‌توانید از طریق پیامک، تبلیغات در کسب‌و‌کار خود را با هر نوع وسیله‌ و دستگاه موبایلی هماهنگ و سازگار نمایید. استفاده از دستگاه‌های موبایل از دو دهه قبل شروع شده و تا هنوز قصد ندارد تا ما را ترک کند.

در این قسمت راجع به نیاز مشاغل کوچک برای پیامک بپردازید.

  • اطلاع رسانی همگانی: با توجه به نکته بالا و با توجه به جمعیت بالای استفاده کنندگان از موبایل، سرویس‌های پیامکی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید به همه افراد آن را ارسال کنید و با توجه به این مزیت، تقریبا کسی از پوشش تبلیغاتی شما جا نمی‌ماند. این مورد از ۹ مزیت پیامک در بازاریابی بسیار مهم است.
  • کاربر پسند: شاید کمتر روش تبلیغاتی را پیدا کرده باشید که کاربر پسند باشد. تبلیغات پیامکی یکی از این روش‌ها است که می‌تواند به دل مخاطب هم بنشیند. نشان از اینکه رقم و درصد بالایی از خوانده شدن از طریق این روش تبلیغاتی در کاربران و آمارها بالای ۹۰ درصد ذکر شده است و این می‌تواند مورد دیگر از مهم‌ترین ۹ مزیت پیامک در بازاریابی باشد.
  • دوست محیط زیست: ممکن است کسب‌و‌کار شما جزو آن دسته از مشاغلی باشد که به محیط زیست اهمیت می‌دهد و یا مشتریان شما کسانی هستند که به محیط زیست برایشان مهم است. از این رو شما می‌توانید از پیامک برای روشی به عنوان چیزی که کمتر به محیط زیست تان آسیب می‌زند استفاده کنید که یک روش تبلیغاتی موثر، کم هزینه و آسان خواهد بود.
  • سادگی: مورد دیگر در بین ۹ مزیت پیامک در بازاریابی، سادگی در استفاده و نحوه کار با این رویه است که کاربر را قانع می‌سازد تا سریع به آن پرداخته و در صورت نیاز پاسخ دهد. این سادگی هم وقت کمتری از او خواهد گرفت و باعث خواهد شد تا همیشه برای او ارزشمند باشد.
  • ردگیری: شما می‌توانید پیامک‌های ارسال شده از طریق سرویس‌های پیامکی را به راحتی ردیابی کنید که در این حالت کافیست به سرویس دهنده پیام دهید تا صاحب اصلی خط را معرفی کنند.
  • شخصی سازی: یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از پیامک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، امکان شخصی سازی بالای آن است که سبب می‌شود تا شما بتوانید برای مشتریان خود، پیام‌هایی صحیح و مناسب را ارسال نمایید و هر پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه مختلف باشد.
  • هزینه کم: سرویس پیامکی هدهد این افتخار را دارد که به شما بالاترین امکانات و کیفیت و هزینه مناسب و کمتری را در سرویس‌های پیامکی ارائه دهد. این روش تبلیغاتی پیامکی رقابتی ترین ۹ مزیت پیامک در بازاریابی است.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد