ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱
ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام

امروزه با ورود فناوری های جدید ارتباطی شیوه های بهتر و کارامدتری در اطلاع رسانی به وجود آمده که هم مقرون به صرفه تر بوده و هم فضای بیشتری را پوشش می دهد. این اطلاع رسانی ها نیز متنوع هستند. در مقاله پیش رو در مورد اطلاع رسانی های نوین بطور کلی و اطلاع رسانی در واتس اپ و تلگرام بطور اخص توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما بررسی ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید به وب سایت هدهد اس ام اس مراجعه کنید.

شیوه های نوین اطلاع رسانی

این شیوه ها بیشتر متکی به اینترنت می باشد فقط یک روش غیر اینترنتی می باشد.

 پنل پیامکی و ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام

این سیستم به شما اجازه ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه می دهد. از مزایای این روش این است که می توان برای افراد خاص و هدف پیام فرستاد و یا پیام ها را بر اساس جنسیت، میزان تحصیلات وغیره فرستاد. ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام را می توان از این روش نیز انجام داد. دیگر مزیت این روش این است که به دفعات می توان پیام را ارسال کرد و در دورترین نقطه نیز دریافت می شود.

ایجاد سایت

از این طریق و با ایجاد ضمن معرفی مؤسسه یا شرکت تولیدی خود به تبلیغ و اطلاع رسانی پرداخته می شود. از مزایای این شیوه اطلاع رسانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • امکان ارتباط دوطرفه با مخاطب یا مشتریان خود
  • امکان نظر سنجی بین مخاطبین ومشتریان خود
  • امکان این که تاریخچه ای از شرکت و یا مؤسسه خود در اختیار مخاطبین قرار داد.
  • امکان اطلاع رسانی از قیمت کالاها یا خدمات به تفکیک با جزئیات کامل.
  • اطلاع رسانی در مورد جشنواره ها وتخفیفات به مناسبت های مختلف.

از دیگر موارد تبلیغات اینترنتی می توان به استفاده از اپلیکیشن های مختلف اشاره کرد. این اپلیکیشن ها متفاوت هستند مانند یوتیوپ، اینستاگرام، واتس اپ و تلگرام که در اینجا به دو مورد واتس اپ و تلگرام اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:  ۴ بخش مهم در نگارش پیامک پنل اس ام اس

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام

در ادامه می خواهیم به بررسی ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام بپردازیم. این کار به روش های مختلفی امکان پذیر است.

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی از طریق واتس اپ

از طرق مختلفی در واتس اپ می توان به این کار اقدام کرد که عبارتند از:

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی از طریق واتس اپ  

ارسال پیام تبلیغاتی در گروه های واتس اپی

در این روش شما از خطر مسدود شدن مصون خواهید بود. اما این روش دارای محدودیت هایی نیز خواهد بود. فرقی نمی کند این گروه توسط خودتان یا کس دیگری ایجاد شده باشد، امکان دیده شدن در گروه های واتس اپی خیلی کم است. از طرفی صاحبان گروه های واتس اپی می توانند شما را به دلیل ارسال چنین پیام هایی مسدود کنند.

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی با استفاده از ویژگی برودکست

این روش ارسال پیام انبوه به کاربران این اجازه را می دهد که یک پیام را در آن واحد به تعداد بیشماری از مخاطبان خود ارسال کند. در واقع این ارسال پیام به گونه ای است که کاربران متوجه این امر نخواهند شد که این پیام به چه کسان دیگری ازطرف شما ارسال شده است. ضمن اینکه اگر پاسخی به پیامتان داده شود فقط جواب برای شما ارسال خواهد شد.

البته این نکته باید گفته شود برای استفاده از این روش ارسال پیام باید خط خود را به حالت بیزنسی تغییر دهید. همچنین شما می توانید روی تلفن ثابت شرکتتان واتس اپ بیزنس را نصب کنید. و به جای آن که شماره تلفن همراه خودتان را به مشتریان بدهید می توانید تلفن شرکت را در اختیار مشتری قرار دهید تا در واتس اپ برای شما ارسال کند.

در مورد ارسال از طریق واتس اپ راه های دیگری نیز وجود دارد. اما هنوز در مورد کیفیت این روش اطلاعی در دست نیست. مانند ارسال از طریق وات سندر که ممکن است واتس اپ شماره شما را مسدود کند. ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ و تلگرام راه های مختلفی را دارد.

ارسال پیام انبوه از طریق تلگرام

در تلگرام نیز مانند واتس اپ می توان به ارسال انبوه پیام تبلیغاتی اقدام کرد. ولی پس از مدتی خط شما مسدود خواهد شد. اما ایجاد کانال در واتس اپ راهی مطمئن و بدون ریسک است که از طریق آن می توان اقدام به تبلیغات کنید. از یک روش دیگر نیز می توانید اقدام به تبلیغ انبوه از طریق تلگرام کنید و آن هم از طریق استفاده از کانال های عمومی و تبلیغاتی موجود در تلگرام می باشد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد