انواع کمپین های تبلیغاتی

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
انواع کمپین تبلیغاتی پیامکی

انواع کمپین های تبلیغاتی چیست؟ آیا با کمپین تبلیغاتی پیامکی آشنا هستید؟ در این مقاله می‌خواهیم در ادامه پست قبلی راجع به انواع کمپین های تبلیغاتی و نوع sms ای آن بپردازیم و با کاربردها و مزیت‌هایی که می‌توانند برای ما داشته باشند، بیشتر آشنا شویم. شما می‌توانید تا انتهای این مقاله برای آشنایی با این نوع از روش‌های تبلیغاتی با ما همراه باشید.

همینطور میتوانید از دیگر خدمات ماکه شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود نیز استفاده کنید

انواع کمپین های تبلیغاتی چیست؟

در ادامه پست قبل، ما توضیحاتی را راجع به کمپین‌های تبلیغاتی به شما ارائه کردیم که می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. اما لازم است یکبار دیگر انواع کمپین های تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم که شامل موارد زیر می‌باشند:

  • کمپین های تبلیغاتی آنلاین: از جمله متداول‌ترین انواع کمپین های تبلیغاتی هستند که غالب مردم می‌توانند آنها را با مراجعه به فضای مجازی مشاهده کنند. به عنوان مثال کافیست با گوشی موبایل خود به اینستاگرام و یا با لپ تاپ خود به یک وبسایت مراجعه کنید و مشاهده می‌کنید که در فضای کناری وب‌سایت، داخل ویدیوهای، بین ویدیو‌ها و استوری‌ها و … بازاریابی اینترنتی کاملا جریان دارد. به طور کلی اغلب این نوع کمپین‌ها مخاطب را با هر ترفندی که شده، به سمت یک چیز هدایت می‌کنند.
  • کمپین‌های تبلیغاتی آفلاین: مورد دیگری که می‌توان برای انواع کمپین های تبلیغاتی چیست؟ بیان کرد، کمپین‌های تبلیغاتی آفلاین هستند که در این حالت شما تنها در فضای واقعی آن را به کار می‌برید. نمونه‌های این نوع کمپین را می‌توان ارائه کارت تخفیف خرید فروشگاهی، بنرها و .. دانست. بیشتر کسب و کارهایی که تعاملات فیزیکی را با مشتریان خود مدنظر دارند، به سراغ این نوع کمپین‌ها می‌روند.
  • کمپین‌های چندکاناله: مورد دیگری که می‌توان در مورد انواع کمپین های تبلیغاتی مشاهده کرد، کمپین‌های چندکاناله هستند که نمی‌توان آنها را بین این دو مورد تقسیم کرد. یکی از بهترین نوع این نوع از کمپین‌ها، پنل پیامکی هدهد است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم.

انواع کمپین تبلیغاتی پیامکی

کمپین تبلیغاتی پیامکی

اما کمپین تبلیغاتی پیامکی چیست؟ این نوع کمپین همانند سایر روش‌های بازاریابی است که در آنها افراد از طریق پیامک به معرفی محصول، کالا، برند و یا موارد دیگر می‌پردازند. در این مورد از انواع کمپین های تبلیغاتی پیامکی کسب و کارها به دنبال ارتباط با مشتریان خود در فضای مجازی هستند. از آنجایی که امکانات این نوع روش تبلیغاتی در فضای مجازی بر بستر وب در وب سایت پنل پیامکی هدهد قرار گرفته است، شما می‌توانید با مراجعه به این لینک و ثبت نام در آن، اقدام به ثبت نام و ایجاد کمپین های تبلیغاتی انبوه نمایید.

بیشتر بخوانید:نکات مهم در ارسال پیامک یادآوری

امروزه با گسترش فناوری و به خصوص موبایل، جالب است بدانید که بیش از ۹۳ درصد از بزرگسالان در دنیا با میزان بیش از ۷۲ درصدی به گوشی‌های موبایل و گوشی‌هایی هوشمند مجهز هستند. همچنین طبق این آمارها، مردم به صورت روزانه به مدت ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه از تایم خود را در فضای مجازی یا در موبایل خود می‌گذرانند که این رقم قابل توجهی است.

کاربردهای کمپین تبلیغاتی پیامکی

چیزی که مهم‌ترین مزیت کمپین‌های تبلیغاتی پیامکی نسبت به انواع کمپین های تبلیغاتی دیگر دارد، این است که شما می‌توانید از آن برای ارتباط مستقیم با مشتری خود استفاده کنید. در مورد کاربردهای کمپین تبلیغاتی پیامکی می‌توان به موارد مختلفی اشاره نمود که عبارتند از:

  • شما می‌توایند از طریق این نوع از پنل‌های پیامکی، برحسب فاکتورهای مختلفی اقدام به ارسال پیامک نمایید. در این حالت می‌توانید برحسب جنسیت، نوع کسب و کار، منطقه، استان، شهر و … پیامک‌های خود را به مخاطبین خود ارسال کنید که بسته به امکانات پنل پیامکی متفاوت هستند.
  • یکی دیگر از کاربردهای کمپین تبلیغات پیامکی، ارسال تبلیغات و انجام سریع آنها در زمان‌هایی هست که شما فرصت کمی دارید و بایستی تبلیغات را به سرعت اطلاع‌رسانی کنید. در این حالت یا می‌توانید از آن برای یادآوری به مشتریان خود نیز استفاده کنید. از آنجایی که پیامک می‌تواند به سرعت به دست مشتری برسد، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از پنل‌های پیامکی خواهد بود.
  • تبلیغات انبوه نیز از مهم‌ترین راهکارها و کاربردهایی است که می‌توانید برای کمپین‌های تبلیغاتی در نظر بگیرید. فرض کنید در این حالت شما با انتخاب انواع کمپین های تبلیغاتی پیامکی، قصد دارید یک افتتاحیه از فروشگاه جدید خود را با فروش انواع موبایل جشن بگیرید. در این حالت شما می‌توانید با اطلاع رسانی انبوه به مردم شهر خود، مشتریان زیادی را در روز افتتاحیه به خود جذب کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد