پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی چیست؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی چیست؟

در عصر اطلاعات و فن آوری  های نوین راه های متنوعی برای اطلاع رسانی و تبلیغات وجود دارد. این اطلاع رسانی ها به صورت انبوه انجام می گردد. مانند استفاده از پنل پیامکی که این وظیفه را انجام می دهند. اما در ادامه این ارسال پیامک ممکن است سئوالاتی از سوی مخاطبین پیش بیاید و احتیاج به پاسخگویی داشته باشد. در این مرحله با استفاده از منشی پیامکی نسبت به پاسخگویی اقدام می شود. با این مقدمه در مقاله پیش در مورد منشی پیامکی و پاسخگویی خودکار توضیحات مختصری خواهیم داد. هدف ما بررسی پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی می باشد. در عین حال برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی نیاز به کسب اطلاعات دقیق دارید می توانید به وب سایت هدهد اس ام اس مراجعه کنید.

پنل پیامکی چیست؟

در تعریف پنل پیامکی می توان گفت: نرم افزاری ست در فضای اینترنت که به شما اجازه می دهد تا مشتریان را مدیریت کرده و برای آن ها پیامک انبوه ارسال کنید. این مشتری می تواند یک نفر باشد. در این راستا پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی هم می تواند حائز اهمیت باشد.

مزایای پنل پیامکی

از مزایای پنل پیامکی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امکان ارسال پیامک انبوه
 • امکان تفکیک پیام ها
 • امکان انتخاب مخاطبین خاص بر اساس تحصیلات یا شغل

این مزایا در کنار ارزان بودن باعث گردیده که مورد استقبال قرار گیرد. اما بایستی این نکته را نیز در نظر گرفت که ارسال پیامک ها در بعضی موارد نیاز به پاسخ دارد. بنا براین بهترین گزینه منشی پاسخگوست که در این مورد توضیحاتی خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: دلایل استفاده از پنل پیامکی در مراکز اقتصادی چیست؟

بررسی پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی

منشی پیامکی امکان کاربردی و خاصی است که به مرجع ارسال پیامک انبوه این اجازه را می دهد تا به صورت آنی و پیامکی پاسخگوی مخاطبین خود باشید. پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی می تواند مسیر شما را هموار کند. نحوه کار بدین صورت است که شما با استفاده از عدد یا کد دلخواه که به مشتریان خود اعلام می کنید اطلاعات مورد نیاز آن ها را از طریق پیام و به صورت خودکار توسط منشی برایشان ارسال می کنید. به عنوان مثال برای اطلاع از قیمت یک کالا عدد ۲ را ارسال کنید. تمام اطلاعات مورد لزوم از طریق پیامک از طریق منشی پیامکی به شما اطلاع داده می شود.

پاسخگویی خودکار پیامکی

تعدادی از امکانات کاربردی پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی

در این بخش قصد دارمی به بررسی برخی از مهم ترین امکانات کاربردی پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی بپردازیم این موارد از اهمیت زیادی برخوردار هستند و عبارتند از:

 • اگر مخاطب کد یا شماره مخصوص را ارسال کند آدرس مؤسسه یا شرکت مرجع برای شما ارسال می گردد.
 • پیامک هایی که با پیشنهاد یا انتقاد شروع شود به پوشه خاص انتقادات و پیشنهادات منتقل می شود.
 • اگر کد قیمت کالا یا خدمات ارسال شود پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی از طریق پیامک قیمت و کلیه مشخصات آن را از طریق پیامک به شما ارسال می کند.
 • عضویت خودکار مخاطب در دفترچه تلفنی پنل پیامکی . بدین معنی که کلیه مخاطبین از این طریق عضو مخاطبین و مشتریان خواهند شد.
 • ارسال پاسخ خودکار به مخاطب فرستنده پیام. اگر پیامی از طرف مشتریان و مخاطبین مشترک ارسال گردد پاسخ گویی خودکار پیامکی یا منشی اس ام اسی پاسخ آن ها را به صورت ارسال پیامکها خواهد داد.
 • دایورت پیامک دریافتی از طرف مخاطب به یک شماره خاص

دو مورد کاربردی مهم منشی خودکار پیامکی

در این بخش از مقاله می خواهیم در ارتباط با کابرد های مهم منشی خودکار پیامکی صحبت کنیم.

 • برقراری تعامل و ارتباط بین شما و مشتریانتان که از اصول نگهداری مشتریان است باعث می شود این ارتباط از طریق منشی خودکار بدون پاسخ نماند.
 • از این طریق به مخاطبین و مشتریانتان اهمیت داده و از یک مشتری معمولی به دائمی و خاص تبدیل می کنید.

نکته پایانی اینک ه در هر وضعیت احترام به مشتری را در سرلوحه کار خود قرار دهید. اگر انتقادی هر چند تند با احترام پذیرا باشید و ضمن تشکر به مخاطب قول رسیدگی و اطلاع به ایشان را بدهید در این صورت است که انتقاد را به رضایت و مخاطب را به مشتری خاص تبدیل می کنید. این موارد با استفاده از انواع راه کارهای بازاریابی و پاسخگویی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی بیش از گذشته ها در دسترس است.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد