۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
صنعت موفق در بازاریابی پیامکی

۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی که توانسته‌اند تعامل خوبی را از طریق پیامک داشته باشند، چیست؟ در این قسمت از مقاله پنل پیامکی هدهد می‌خواهیم به بررسی این مورد بپردازیم و شما را با اهمیت و ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی آشنا کنیم. شما می‌توانید با الگوگیری از آنها و یا با ساخت روش‌های ترکیبی از طریق ارسال پیامکی و موارد دیگر هم در صنعت و کسب‌و‌کار خود موفق عمل کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

چرا بازاریابی پیامکی؟

امروزه کسی نیست که حتی از یک تلفن ساده هم استفاده نکرده باشد، از این رو باید به این نکته توجه کنید که بازارایابی پیامکی چه وسعتی می‌تواند داشته باشد و شما می‌توانید انواع مختلفی از طیف انسان‌ها را در این زمینه داشته باشید. همچنین در مورد چرایی استفاده از بازاریابی پیامکی می‌توان به این نکته اشاره کرد که پیامک می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید به سرعت با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر حتی از دیگران الگوبرداری هم می‌کنیدف باید بدانید که پیامک توسط بزرگترین شرکت‌ها چه در اطلاع‌رسانی و خدمات مشتریان و چه در قسمت تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌گردد. در ادامه می‌خواهیم به بررسی ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی بپردازیم و شما را با این موارد بیشتر آشنا کنیم.

معرفی ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی

در مورد ۴ بخشی که توانسته‌اند و می‌توانند از بازاریابی پیامکی به خوبی و با موفقیت استفاده کنند، می‌توان گفت:

بخش تفریحی و اوقات فراغت

در این حالت شما می‌توانید برای طیف وسیعی از مشاغلی که در این حوزه فعالیت می‌کنند یعنی مراکز و باشگاه‌های پرورش اندام گرفته تا رستوران، فیتنس و بارها در بخش اوقات فراغت از پیامک استفاده کنید. بدون شک این مورد از ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی می‌تواند بیشترین تعامل را با مردم عادی داشته باشد و از این رو به راحتی می‌تواند اطلاعات کاربران را دریافت نموده و با آنها تعامل داشته باشد. به عنوان مثال می‌توان کلاس‌های تناسب اندام را بیان کرد که می‌توانند با ایجاد یک فهرست از مشتریان خود، به ارسال پیامک یادآوری برای آنها اقدام کنند و کلاس‌ها را با حضور صددرصدی انجام بدهند. مورد دیگر استفاده از پیامک در بخش رستوارن و غذا است که در این حالت شما می‌توانید برای تایید رزروها و اطلاع‌رسانی سفارشات از طریق پیامک کمک خوبی به مخاطبان خود کنید. ارسال تخفیف و پر شدن رستوران‌ها به خصوص در آخر سال و روزهای تعطیل نمونه جذابی از موفقیت پیامک در بازاریابی در این حیطه است.

در این قسمت راجع به نیازهای مشاغل کوچک به بازاریابی پیامکی صحبت میکنیم.

ورزش

استفاده از پیامک می‌تواند به شما کمک کند تا از آن برای هندل کردن بازی‌ها و رویدادهای آتی استفاده کنید در این خصوص شما می‌توانید برای فروش بالاتر و حداکثری، اجرا بازی‌ها و فروش بلیط‌ها بازی‌های دوستانه، ارسال رتبه‌بندی تیم‌ها، تعداد بازیکنان و خبررسانی نتایج بازی‌ها با جامعه هدف خود تعامل داشته باشید و این تعامل منجر می‌شود تا نام سالن ورزشی شما به عنوان یک سالن مورداعتماد و باکیفیت در ذهن مخاطب درج و ماندگار شود.

مسافربری و میزبانی

از بلیط فروشی و ارسال پیامک‌های یادآور گرفته تا تغییرات ایجاد شده در زمان پرواز، مسافرت، تعداد صندلی‌های باقیمانده، جابه‌جایی آنها و موارد دیگر، اینها مواردی هستندکه می‌توانید از پیامک در این زمینه از ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی استفاده کنید. همچنین استفاده از یک راه ارتباطی برای ابلاغ تغییرات ایجاد شده، امروزه یک نوع وظیفه است که می‌تواند منجر به احترام به مشتریان باشد و آنها را از تغییرات ناگهانی و برخورد ناگهانی با آنها (و احساس ناراحتی و اندوهی که در پی خواهد داشت) باز دارد. همچنین در بخش هتل‌ها و میزبانی از مشتریان شما می‌توانید از پیامک برای رویدادهای مناسبتی و آف‌های هتل، ارائه تخفیف در شب‌های خاص سال مثل شب سال نو، وضعیت و ظرفیت باقی مانده در تعطیلات ایام نوروز و تابستان و ارتباط با مشتریان استفاده نمایید.

بهداشت و زیبایی

مورد آخر از ۴ صنعت موفق در بازاریابی پیامکی صنعت بهداشت و زیبایی است. ابداع سیستم وقت دهی آنلاین یکی از مهم‌ترین و بهترین روش‌های استفاده از پیامک در این حوزه است که می‌تواند کار مشتریان و مراجعه کنندگان را تا حد خوبی پیش ببرد و آنها را راضی نگه دارد. شما می‌توانید به جای آنکه بیماران و یا مشتریان را پشت خط تلفن نگه دارید، با آنها از طریق پیامک ارتباط برقرار کنید و وقت ملاقات و رزرو آنلاین آنها را به صورت اتوماتیک انجام دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد