جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۲
جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی

جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی، شناخت و استفاده از آن یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش تاثیر پیامک‌های تبلیغاتی می‌باشد. در این مقاله می‌خواهیم راجع به تبلیغات پیامکی و استفاده از جذاب‌ترین کلمات برای پنل پیامکی بپردازیم که می‌تواند علاقه مخاطب به خواندن کامل متن پیامک شما را افزایش دهد.

تبلیغات پیامکی چیست؟

بازاریابی پیامکی (بازاریابی متنی نیز شناخته می‌شود) ابزاری است که توسط مشاغل برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به مشتریان فعلی و بالقوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر کاربردهای پنل پیامکی می‌توان به ارسال به‌روزرسانی محصولات، پیشنهادات ویژه یا دعوتنامه‌های رویداد مختلف نیز اشاره نمود. در مجموع، بازاریابی پیامکی به سادگی موثرترین روش برای ایجاد و جذب مخاطب و افزایش آگاهی، درآمد یا رضایت بیشتر مشتری است.

قوانین و مقررات زیادی وجود دارد که هنگام استفاده از پیامک در بازاریابی شیوه های مناسب را دیکته می‌کند. بسیار مهم است که در ایجاد پیامک‌های تبلیغاتی به این موارد توجه داشته باشید؛ زیرا عدم انجام این کار اغلب می‌تواند منجر به جریمه و از بین رفتن پیامک و هزینه شما شود.

در صورت ارسال پیام های نامربوط ، مشتریان را در معرض خطر انصراف و بازدارندگی از برند شما قرار می‌دهید که این باعث می‌شود تا دیگر به پیام‌های دریافتی از سمت شما و پنل پیامکی شما توجهی نکنند.

 

 

پیشنهاد ما به شما : رشد تجارت با پنل پیامک

 

 

در این مقاله با ما باشید تا کمی راجع به چگونگی نگارش پیامک‌های موثر صحبت کنیم و راجع به استفاده از جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی بپردازیم

جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی

چگونه پیامک‌های موثر بنویسیم؟

گفتیم که نباید در نگارش پیامک‌های تبلیغاتی و … بدون آگاهی عمل کنید؛ زیرا عدم شناخت صحیح ترفند‌های تبلیغات پیامکی منجر می‌شود تا شماره‌ای که از آن پیام ارسال می‌کنید به طور کلی بن شده و دیگر نتوانید به آن مخاطب دسترسی داشته باشید. از جمله نکاتی که در این زمینه می‌توان گفت بایستی اشاره کرد به:

  • فراموش کردن Call to Action: فرض کنید شما با ارسال یک پیامک توانسته‌اید اقدام به جذب مشتریان جدید نمایید، حال برنامه شما چیست؟ همانقدر که جذب مشتریان جدید اهمیت دارد، حفظ آنها نیز مهم است. برای این کار بایستی به آنها یک لینک یا شماره تماس در انتهای خود بدهید تا بتواند با شما ارتباط برقرار کند.
  • استفاده از پیامهای مشابه برای پیامک و ایمیل: یک اشتباه رایج که برخی از بازاریابان مرتکب می شوند، تلاش برای صرفه جویی در وقت با به کاربردن یک پیام برای ایمیل و پیامک است.این روشی کاملا اشتباه است و بایستی برای ارسال یک پیام موثر، با توجه به سلیقه، مشاغل، نوع جنسیت و … پیامک خود را بازنویسی کنید. به کار بردن جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی می‌تواند راهکاری برای این مشکل باشد.
  • ارسال پیام‌های طولانی و اسپم: محدودیت ۱۶۰ کاراکتری برای SMS دلیل دارد. یکی از مهم‌ترین آن دلایل این است که پیام کوتاه، سریع‌تر خوانده شده و برای مخاطب شیرین است! بسیاری از مشاغل با ارسال پیام های طولانی و اسپم اشتباه می‌کنند که ممکن است در زمان تحویل به طور ناقص تحویل شود و یا موجب زده شدن مخاطب از پیام شما گردد.

جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی

حال بایستی به موضوع جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی بپردازیم. در رابطه با این مقوله مهم است بدانید که استفاده از برخی کلمات می‌تواند اشتیاق خواننده را برای خواندن کامل متن شما بیش از پیش افزایش دهد. از جمله این جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی می‌توان گفت:

  • زیرا (چونکه): توجیه وقت صرف شده برای خواندن یک پیام با دیدن کلمه چرا و نیز ایجاد یک حالت معقول مانند “چون بهار رسیده است، چون شما زیبا هستید و …” می‌تواند منجر به زیباتر و جذاب‌تر کردن و منطقی‌تر کردن پیام شما کند.
  • آسان: یکی دیگر از کلمات جذاب در پیامک‌های تبلیغاتی، استفاده از واژه آسان است. امروزه کسب‌و‌کارهای مختلف تلاش می‌کنند تا از طریق آسان‌تر کردن مراحل کاری خرید و …، مشتریان بسیاری را به کسب‌و‌کار خود اضافه کنند؛ بنابراین آسان‌تر شدن می‌تواند یک کلمه کلیدی و خوشایند برای مشتری باشد.
  • همه چیز: استفاده از کلمه “همه چیز” یا عبارت “هرآنچه شما نیاز دارید”، سبب می‌شود تا مشتری به خصوص افرادی که تمایل به خرید کلی از فروشگاه شما دارند، بتوانند فروشگاه شما را یک مرکز جامع یافته و ترغیب به خرید از شما شوند.

 

پیشنهاد ما به شما : موفقیت در ارسال پیام تبلیغاتی

 

بررسی بهترین کلمات کاربردی برای پنل پیامکی

در ادامه بررسی بهترین کلمات کاربردی برای پنل پیامکی می‌توان گفت:

  • فوری: شاید شما کلمه فوری را از قدیم تاکنون در بسیاری از رسانه‌ها دیده باشید که بعد از خواندن محتوای آن به یک پیام بسیار مهم برخورده‌اید. “فوری” از جذاب‌ترین کلمات برای تبلیغات پیامکی است که می‌تواند مخاطب را تا حد باورنکردنی کنجکاو کرده و تا آخر پیام وی را همراه شما بیاورد.
  • جهانی: ایجاد یک حس برای شامل شدن در یک جمعیت و گروه عظیم و جهانی، یکی از ترفند‌های قدرتمند در زمینه تبلیغات است که می‌تواند محتوای متن را برای کاربر جذاب کند.
  • هرگز: به طور کلی نباید تا می‌توانید از کلمات منفی در متن پیامک تبلیغاتی خود به کار ببرید اما واژه “هرگز” یک کلمه استثنا است که می‌تواند قدرت محتوای شما را افزایش دهد. این کلمه بیشتر در مسائل اقتصادی و کاربردی نقش مهمی دارد.

در انتها از شما کاربران دعوت می‌کنیم تا از طریق وبلاگ پنل پیامکی هدهد مطالب بیشتری را راجع به sms مارکتینگ و ایده‌های کاربردی آن مشاهده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد