کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۶
کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور

کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور چیست؟ مشاغل تحویل محور شغل‌هایی هستند که یا به عنوان ارائه خدمات حمل و نقل به دیگر شرکت‌ها فعالیت می‌کنند و یا بخشی از یک سیستم فروشگاهی هستند. در هردو حالت پنل پیامکی می‌تواند نقش مهمی در ارتباط این نوع شرکت‌ها با مشتریان و یا سایر کسب‌و‌کارها برای آنها ایفا کند. در این مقاله راجع به کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور و نیز مزیت‌های آن بیشتر صحبت می‌کنیم.

پنل پیامکی و مشاغل تحویل محور

همه ما می‌‌دانیم که پیامک یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی بین شرکت‌ها و مشتریان آنها است که از جهات مختلفی می‌تواند برای آنها سودمند و مناسب باشد. در این مقاله می‌خواهیم کمی راجع به استفاده از این پنل پیامکی برای مشاغلی مانند تحویل محور و کاربردهایی که می‌توانند داشته باشند صحبت کنیم.

پنل پیامکی در واقع یک ابزار برای بازایابی پیامکی است که می‌تواند کاربران را به وب‌سایت‌ها و شرکت‌های مختلف متصل کند. براین اساس شما می‌توانید از طریق آن برای ارتباط با مشتری قبل، حین و بعد از تحویل بسته و سفارشات استفاده کنید. مزایایی که پنل پیامکی می‌تواند در این زمینه داشته باشد، بسیار مختلف و متنوع است که در موارد مرتبط آن را به این موضوع در میان خواهیم گذاشت. در ادامه با ما باشید تا به بررسی بیشتر کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور بپردازیم.

 

کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور

از جمله کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور می‌توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

  • اطلاع‌رسانی زمان دریافت سفارش: شاید همین مورد یکی از بهترین و کاربردی‌ترین موارد استفاده از پنل پیامکی باشد. در این حالت، غالب کسب و کارها یک ساختار را برای تحویل مرسوله در نظر می‌گیرند. فرقی هم نمی‌کند که این مرسوله یک غذا باشد یا یک کالا گران قیمت. زمانی که پنل پیامکی به وب سایت شما متصل باشد، شما می‌توانید زمان ارسال، زمان رسیدن به مامور تحویل، زمان تحویل درب منزل را به مشتری خود اطلاع‌رسانی کنید.
  • اطلاع‌رسانی تاخیر: مطمئنن مشاهده کردید که برخی از وب‌سایت‌های کسب‌و‌کارهای آنلاین، مرسوله‌های خود را در روز دیرتر ارسال کرده و یا حتی ممکن است چند روز هم دیر شود. در این حالت شما می‌توانید از یک پیامک برای اطلاع‌رسانی تاخیر استفاده کنید. ممکن است مرسوله به مدت ۳۰ دقیقه به مشتری دیرتر از بازه زمانی که تعیین کردید تحویل داده شود که در این حالت هم می‌توانید آن را با پیامک اعلام کنید.
  • ارسال پیشنهادات و تخفیف‌ها: مورد دیگر در کاربرد پنل پیامکی برای مشاغل تحویل محور آن است که می‌توانید مشتریان خود را از پیشنهادات و تخفیف‌هایی که دارند، آگاه نمایید. این کار می‌تواند در زمان‌های مناسب انجام شده و بازخورد بهتری در میان کاربران داشته باشد. زمان‌‌بندی در ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی نیز مهم است. مثلا اگر شما به عنوان یک کسب‌و‌کار ارائه غذا فعالیت می‌کنید، می‌توانید در ساعات زمانی مثلا ۷ بعد از ظهر یا ۷ صبح، پیامکی برای ارسال تبلیغ غذا ارسال کنید تا مشتریان شما با مشاهده آن و تصمیم‌گیری برای خرید، از شما سفارش دهند.

نکات مهم در ارسال پیامکی یادآوری را در این قسمت بخوانید.

مزایای استفاده از پنل پیامکی در شغل های تحویل محور

مزیتی که استفاده از پنل پیامکی در شغل های تحویل محور دارد، شامل مواردی مختلفی از جمله:

  • یکی از مزایای خوبی که استفاده از پنل پیامکی می‌تواند داشته باشد، آن است که شما می‌توانید در مشاغل تحویل محور، از قبل مشتری را از رسیدن مرسوله‌اش آگاه کرده و در این حالت از معطلی پستچی جلوگیری می‌کند.
  • مزیت دیگر آن است که شما می‌توانید به صورت خودکار در زمان ارسال مرسوله توسط پستچی، کدی را که مشتری به پستچی می‌دهد را ارائه کنید که در این حالت پیامک هم خبر رسیدن مرسوله و هم یادآوری مجدد کد را به شما اعلان می‌کند.
  • خودکار بودن را می‌توان مزیت مهم دیگری برای کاربرد پنل پیامکی در مشاغل تحویل محور دانست که سبب خواهد شد تا کل پروسه تحویل با اتصال به سیستم مدیریت سفارش شما که در وبسایت دارید، مثلا ووکامرس و یا سیستم‌های دیگر، به صورت خودکار انجام شود و پیامک‌ها نیز به صورت خودکار ارسال می‌شوند.
  • هر چند در ایران این موضوع کمرنگ شده است اما بهتر است استفاده از پیامک‌ها مطابق با قوانین کمپین‌های بازاریابی در این حوزه و نیز ارتباط با مشتریان باشد. به این صورت که بایستی خلاصه، همراه با امکان درخواست انصراف، صحیح و کامل باشد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد