تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳
بهترین روش های ارزشمند تر کردن پیامک

تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی را در این قسمت به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از این طریق برای بیشتر شدن افزایش شانس تاثیرگذاری پیامک‌های تبلیغاتی خود بهره ببرید. در این مقاله با ما باشید تا به بررسی این ترفندها بپردازیم و شما را با آن بیشتر آشنا کنیم.

بازاریابی پیامکی برای چیست؟

بازاریابی پیامکی یکی از آن دسته از نیازهای هر کسب‌و‌کاری است که بایستی در زمینه رشد و گسترش تجارت خود به آن توجه کند. از این رو می‌بایست کسانی که وبمستر هستند و یا در زمینه کاری خود می‌خواهند اقدام به بازاریابی نمایند و مخاطبان بیشتری را جذب کنند، می‌توانند از این روش استفاده نمایند. شما می‌توانید به طور سنتی از روش‌های تبلیغاتی قدیمی مانند استفاده در بیلبوردها، رادیو و تلویزیون از این روش تبلیغاتی استفاده کنید و یا در حالت دیگر شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات نوین مانند تبلیغات در وب‌سایت‌ها، گیم‌های پرطرفدار در ایران و یا پیامک، محصولات خود را به عموم نمایش دهید.

برای استفاده از دیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

اما چرا بایستی به بازاریابی پیامکی بسنده کنید و آن را در اولویت اول درنظر بگیرید. دلایل مختلفی در این خصوص وجود دارد که باعث می‌شود تا شما ترغیب به استفاده از آن شوید. از جمله سرمایه گذاری بالا در این صنعت با مقدار پول کم و در عوض بازخورد بالایی که می‌توانید داشته باشید. همچنین شما می‌توانید از سرویس‌های پیامکی در پنل پیامکی هدهد به این منظور استفاده کنید که در لینک زیر قابل مشاهده و در دسترس هستند:

حال اگر اقدام به خرید یک سرویس پیامکی کرده‌اید، می‌توانید از تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی استفاده کنید که در زیر چندین نمونه از آن را برای شما بیان خواهیم کرد.

تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی

در مورد تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد که سبب می‌شود تا وقت و زحمتی که برای طراحی و جذب مخاطبان از این روش می‌کشید، پرثمرتر و بهینه‌تر جواب دهد. از جمله این نکات می‌توان گفت:

بیشتربخوانید:برخی از نکات بازاریابی پیامکی

  • ارائه مشوق: امروزه دیگر کمتر کسی است که بدون ارائه یک آفر یا پیشنهاد جذاب، تبلیغات و کمپین‌های بازاریابی پیامکی خود را شروع کند. در وقع ارائه یک مشوق در تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی همانند یک کبریت روشن برای یک رده از دینامیت است که مشتری را از این طریق به وبسایت و صفحه لندینگ هدایت می‌کند. حال صفحه لندینگ باید طوری طراحی شده باشد تا مشتری بتواند در آن غرق شده و از آن خرید کند. ارائه مشوق می‌تواند در بهترین حالت یک کد تخفیف برای محصولی باشد که کاربر سابقه خرید آن را داشته است و یا از طرق مختلف می‌دانید که او به این کالا نیاز خواهد داشت.
  • جذابیت و کوتاهی: مورد دیگر از تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی، جذابیت و کوتاهی پیامک‌ها می‌باشد که باعث می‌شود آمار خواندن پیامک به بیش از ۹۰ درصد افزایش پیدا کند. همچنین در نگارش یک پیامک که شامل ۱۶۰ کاراکتر است، بایستی متن شما کاملا مرتبط بوده و بتواند انگیزه را به کمک تاکتیک قبلی برای هدایت مشتری به داخل سایت یا جای دیگر داشته باشد.
  • کال تو اکشن: یکی دیگر از بهترین‌ تاکتیک‌ هایی برای موفقیت بازاریابی پیامکی که آن را باید از واجبات هر کمپین و پیامک تبلیغاتی دانست، قرار دادن یک کال تو اکسن در انتهای متن پیامک است که نقش یک فراخوان را ایفا می‌کند. این فراخوان باید دقیق، ساده و شفاف باشد و می‌تواند یک لینک url سایت (که بهتر است برای حجم کمتر از کوتاه کننده‌های لینک استفاده کنید) و یا یک شماره تماس و غیره باشد.
  • MMS: برخی از سرویس‌های پیامکی قابلیت ارسال MMS را هم دارند که باعث می‌شود اگر پیامک به صورت متنی نتواند مکفی توضیحات شما باشد، شما بتوانید از طریق ارسال یک ویدیو یا تصاویر آن را بهتر و کامل‌تر بیان کنید.
  • رقابتی کردن جشنواره یا مسابقه: شما می‌توانید از طریق این سرویس جشنواره‌ای را که ایجاد کرده‌اید به مشتری اطلاع دهید. حال در این جشنواره شما می‌توانید از کاربران در قبال دریافت یک کد تخفیف یا یک چیز ارزشمند، ایمیل، شماره تماس دیگر، عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام را بخواهید تا بتوانید هم کسب و کار خود را گسترش دهید و هم از مخاطبانتان اطلاعات بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال داشتن آدرس ایمیل از کاربرانی که با کسب و کار شما سروکار دارند، خواهد توانست شما را در زمینه بازاریابی ایمیلی هم به شدت کمک کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد