نحوه برنامه ریزی پیامک برای دستیابی خودکار به نتایج

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۶
برنامه ریزی پیامک

امروزه ارسال پیامک به منزله نوعی ارتباط فوری است و حقیقت این است که بسیاری از افراد برای اطمینان از ارسال به موقع اطلاعات مهم و به گروه های مناسب افراد، پیامک ها را برنامه ریزی می کنند. دانستن چگونگی برنامه ریزی پیامک می تواند به شما کمک کند تا منظم بمانید و به یک باره به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. در این مقاله همه مواردی که باید در مورد چگونگی برنامه ریزی پیامک بدانید آورده شده است.

همینطور میتوانید از دیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامکی تبلیغاتی میشود نیز استفاده کنید.

چرا از پیامک های برنامه ریزی شده استفاده کنیم؟

پیام های متنی برنامه ریزی شده در حال تبدیل شدن به یک قسمت مهم از چگونگی برقراری ارتباط مردم هستند به ویژه در مشاغلی که به دلیل کندی اقتصادی ناشی از همه گیری COVID-19 به دنبال راه هایی برای به حداکثر رساندن کارایی تیم بازاریابی خود هستند.

دانستن نحوه برنامه ریزی پیامک مهارتی است که به شما امکان می دهد آن را تنظیم کنید و با خیال راحت به سایر کارهای خود بپردازید. دیگر لازم نیست نگران باشید به خاطر داشته باشید که در یک ساعت مشخص با مشتری یا گروهی از مشتریان تماس بگیرید. به راحتی خودتان می توانید متنی را برای ارسال و انتخاب هر تاریخ یا زمانی در آینده برنامه ریزی کنید. نرم افزار پیام متنی شما بقیه کارها را انجام می دهد.

نحوه برنامه ریزی پیامک

بازاریابی خودکار یکی از سریعترین راه ها برای کاهش هزینه های اضافی و افزایش تعامل و فروش مشتری است. برای شروع شما می خواهید کار ساده ایجاد پیام های متنی برنامه ریزی شده برای ارسال همزمان به بیش از یک نفر را حل کنید و ما فرض می کنیم در این مثال شما می خواهید با یک گروه کامل از افراد تماس بگیرید مانند به بخشی از مشتریان خود در مورد فروش ویژه اطلاع دهید. در اینجا نحوه برنامه ریزی یک پیامک انبوه برای ارسال در تاریخ موردنظر به کل گروه افراد وجود دارد.

  1. لیست خود را انتخاب کنید

ممکن است که شما بیش از یک لیست مخاطب در بستر پیام رسانی متنی خود داشته باشید بنابراین ابتدا می خواهید لیست مورد نظر خود را برای ارسال این پیام متنی برنامه ریزی شده انتخاب کنید. همچنین می توانید از درون آن لیست خاص، بخشی را انتخاب کنید.

برای ارسال پیامک های زمان بندی شده به صورت حرفه ای می توانید از پنل پیامکی استفاده نمایید.

به عنوان مثال بیایید وانمود کنیم که سالانه یک مسابقه دوچرخه سواری برگزار می کنید. ممکن است بخواهید به همه کسانی که برای شرکت در مسابقه ثبت نام کرده اند پیام خصوصی ارسال کنید اما هزینه ثبت نام کامل خود را (بخش شما) ارسال نکرده اند.

  1. پیام خود را بنویسید

در مرحله بعدی باید متن پیام خود را بسازید. محدودیت نوشتن متن شما بسته به ارسال نوع و موضوع پیام کوتاه متفاوت است. با یک پیام کوتاه ، ۱۶۰ کاراکتر دارید و با یک MMS 0 پیام چند رسانه ای) می توانید یک تصویر یا یک گرافیک را ضمیمه کنید و بسته به نوع انجام آن و اندازه تصویر حداکثر ۱۶۰۰ را ارسال کنید.

  1. پیام های متنی را برنامه ریزی کنید

در آخر تاریخ و ساعتی را که می خواهید زمانبندی پیام متنی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که باید توجه داشته باشید و سعی کنید یک پیام متنی را در ساعات کاری برنامه ریزی کنید.

نحوه برنامه ریزی پیامک در Android

وقتی صحبت از دنیای برنامه ریزی متون می شود یکی از اصلی ترین چیزهایی که مردم اغلب می خواهند یاد بگیرند نحوه برنامه ریزی پیامک برای Android است. ایجاد پیامک برنامه ریزی شده برای اندروید کاملاً ساده است. این کار را می توانید خودتان یا از طریق برنامه پیام رسان شخص ثالث انجام دهید. در اینجا نحوه ایجاد یک پیام متنی برنامه ریزی شده برای Android اگر کاربر سامسونگ گلکسی هستید آمده است.

مرحله ۱

برنامه Messages را باز کنید و گیرنده پیام نوشتاری خود را انتخاب کنید.

گام ۲

پیام متنی خود را بسازید. پس از پایان نوشتن متن ، دکمه “+” را در سمت چپ انتخاب کنید.

مرحله ۳

“برنامه زمانبندی پیام ها” را در صفحه بعدی انتخاب کنید. تقویمی را مشاهده خواهید کرد و به سادگی تاریخ و ساعتی را که می خواهید پیام متنی خود را ارسال کنید انتخاب کنید. گزینه انجام شده را انتخاب کرده و ارسال را بزنید.

اگرچه این استراتژی برای ارسال پیام های متنی جداگانه از همتا به همتا کار می کند اما یک استراتژی ایده آل برای پیام رسانی متنی کسب و کار نیست. در برخی موارد ممکن است غیرقانونی باشد. فقط باید برای ارسال پیام های متنی شخصی از این روش استفاده کنید. وقتی صحبت از هر مشاغل یا مارکی می شود هوشمندانه است که به دنبال یک راه حل حرفه ای باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد