MMS چیست و چگونه می تواند به تجارت شما کمک کند؟

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵
MMS

هر روز مشتریان با تبلیغات دیجیتالی و سایر محتوای تبلیغاتی بمباران می شوند. مخاطبان شما ممکن است در صورت آنلاین بودن حداکثر ۱۰ هزار پیام تجاری را مشاهده کنند و در نتیجه باعث به وجود آمدن پدیده  ad blindness می شود و در اینجاست که MMS به کمک می اید. MMS این قالبی است که عنصر بصری قدرتمندی را به پیامک اضافه می کند و تأثیر آن را تقویت می کند.

MMS چیست؟

MMS مخفف سرویس پیام رسان چندرسانه ای است. با استفاده از این سرویس می توانید تصاویر جذابی را برای فروش محصولات خود ارسال کنید. به عنوان مثال یک مشتری خرده فروشی می تواند تصویری از کالایی را دریافت کند که ممکن است علاقه او را برانگیزد و سپس می تواند برای خرید کلیک کند. با استفاده از پنل پیامکی هدهد می توانید به آسانی آن را ارسال کنید.

چرا یک کسب و کار MMS را انتخاب می کند؟

این سیستم به سادگی یکی از موثرترین راه ها برای دستیابی به مشتریان در دستگاه های همراه آنهاست. علی رغم این واقعیت که برخی از بزرگترین تبلیغ کنندگان هر ساله هزینه های بیشتری را صرف تبلیغات تلفن همراه می کنند. پیش بینی شده است که بازاریابی از طریق تلفن همراه تا سال ۲۰۲۲ حدود ۹۰ درصد از هزینه تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص می دهد اما لزوما بر مقاومت مصرف کنندگان در برابر بازاریابی سنتی موبایل غلبه نمی کنند.

صرف نظر از اندازه سازمان خود شما می خواهید فناوری بازاریابی را انتخاب کنید که بهترین بازده سرمایه شما را داشته باشد. متن های MMS دسترسی و تأثیر بی نظیری را ارائه می دهند. برخلاف تبلیغات تلفن همراه تحقیقات اخیر نشان می دهد که اکثر مصرف کنندگان می خواهند مشاغل با اطلاعات و معاملات مربوطه به آن ها پیامک دهند. در اینجا چند واقعیت و آمار در مورد پیام کوتاه به صورت انبوه آورده شده است:

پیام های متنی ۹۸٪ نرخ باز دارند در حالی که ایمیل ها فقط ۲۰٪ نرخ باز دارند (Mobile Marketing Watch).

  • بیش از ۸۰٪ بزرگسالان آمریکایی پیام کوتاه می کنند و این امر را به عنوان متداول ترین فعالیت تلفن همراه (Pew Internet) معرفی می کنند.
  • به طور متوسط آمریکایی ها دو برابر بیشتر از مکالمه متن (Nielsen) را مبادله می کنند.
  • پیامک به طور متوسط ​​کمتر از پنج ثانیه پس از دریافت خوانده می شود.
  • پاسخگویی به ایمیل به طور متوسط ​​۹۰ دقیقه طول می کشد اما برای پاسخ دادن به یک پیام کوتاه فقط ۹۰ ثانیه طول می کشد.
  • بیش از ۷۵٪ از مصرف کنندگان تمایل دارند پیشنهادهایی از طریق پیام کوتاه (مجله بازاریابی دیجیتال) برای آن ها ارسال شود.
  • بیشتر مصرف کنندگان ترجیح می دهند جزئیات محصول و سایر پیام های بازاریابی را از طریق متن نسبت به کانال های دیگر دریافت کنند.

چگونه می توان از پیام کوتاه انبوه برای برجسته شدن تجارت خود استفاده کرد؟

در اینجا چند روش وجود دارد که مشاغل می توانند از متن برای تقویت تلاش های بازاریابی موبایل استفاده کنند:

بیشتر بخوانید:تفاوت SMS و MMS چیست؟

رستوران ها: دنبال کنندگان محلی بسازید

در زمان هجوم بازگشت از مدرسه هر دانش آموز تازه وارد یک بسته پر از آگهی ارائه می دهد که تخفیف ویژه ای را برای دانشجویان جدید از مشاغل محلی ارائه می دهد. رستوران های پیتزا فروشی شما فقط دو و نیم از دوازده رستوران دیگر هستند و به نظر می رسد هیچ راهی برای تجارت شما در میان جمعیت وجود ندارد. بدیهی است که در مورد توسعه یک مشتری وفادار بروشورهای چاپی بسیار مورد توجه قرار می گیرند اما عدم تولید آگهی چاپی بسیار ساده به نظر می رسد.

از MMS برای توزیع پیشنهادات تلفن همراه استفاده کنید

با استفاده از این سرویس رستوران شما می تواند دانشجویان گرسنه دانشگاه را به جای آگهی های بیشتر و آنچه را که واقعاً می خواهند (پیتزا) ارائه دهد. مشتریان می توانند با پاسخ دادن به متنی با تصویر ویژه دانش آموز دلخوش به راحتی در دستگاه همراه خود سفارش دهند. با یک کمپین برنامه ریزی شده MMS ، پیام ها قرار است با توجه به مجموعه ای از تاریخهای از پیش تعیین شده به طور خودکار ارسال شوند. همچنین مشتریان می توانند سفارشات خود را زودتر از موعد مقرر تنظیم کنند و به آن ها این امکان را می دهد که سفارش خود را تأیید کنند و هنگام شروع روز بازی پرداخت کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد