مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی

در دنیای تجارت و کسب و کار استفاده از بازاریابی یکی از راه های جذب مشتری می باشد. برای این کار راه های مختلفی وجود دارد که در مقاله پیش رو در مورد بازاریابی  به صورت پیامکی و معرفی لینک توضیحات مختصری خواهیم داد. هدف ما در این مقاله بررسی مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی می باشد. در عین حال اگر تمایل به استفاده از پنل پیامکی و یا ارسال پیامک تبلیغاتی دارید می توانید از طریق وب سایت هدهد اس ام اس اقدام نمایید.

ترفند های تبلیغاتی مختلف برای بازاریابی

این امر که امروزه از چه ترفند های تبلیغاتی برای جذب مشتری و بازاریابی استفاده می شود می توان فهمید که تاثیر بازریابی چیزی فراتر از تکیه به تبلیغات است. بنابراین بایستی از هر ترفند سالمی برای جذب مشتری وب ازاریابی استفاده کرد. راه هایی برای این کار وجود دارد که عبارتند از :

 بازاریابی از طریق تبلیغات مطبوعاتی و رسانه های تصویری

در این روش با استفاده از تبلیغ در مطبوعات اقدام به  بازاریابی جهت کالایا خدمات خود می کنیم.  استفاده از رسانه تصویری یکی دیگر از راه های تبلیغ و بازار یابی است. این در حالی است که به نظر می رسد مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی بیش از هر چیز دیگری باشد.

ورود اینترنت و تغییر در روند بازاریابی

با توجه به توسعه جامعه خصوصا ارتباطات و فن آوری های مربوط به آن سیستم بازاریابی نیز تغییر ات زیادی کرد. با ورود اینترنت به جامعه امر تبلیغات و بازاریابی نیز دچار تحول شد. با ورود اینترنت و تحول در امر تبلیغ و بازاریابی تولید کنندگان کالا و خدمات اقدام به ثبت سایت اینترنتی برای  اطلاع رسانی، تبلیغ و بازاریابی کالا ها یا خدمات خود می نماید. ایجاد سایت ها نیاز به ثبت لینک ورود دارد. البته بازدید از سایت احتیاج به اینترنت خواهد داشت.

ورود اینترنت و تغییر در روند بازاریابی

شما اطلاعتی کامل در سایت اینترنتی خود دارید که شامل تمام جزئیات مربوط به مؤسسه کارخانه و یا شرکت شما می باشد. پس به دنبال راهی برای گسترش و فراگیر تر کردن اطلاعات خود هستید. احتمالا شما کانال های مختلف تبلیغاتی مانند شبکه های اجتماعی و یا ارسال انبوه پیامکی را انتخاب می کنید. برای اینکه مشتریان بتوانند از شما خرید کنند احتیاج به آن است که  شما لینک خود را در تمام شبکه های اجتماعی قرار دهید.

مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل پیامکی

یکی از مهم ترین راه ها برای تبلیغات، استفاده از پنل پیامکی و ارسال لینک از این طریق می باشد. این کار مزیت های تاثیر گذاری دارد که عبارتند از:

صرفه جویی در وقت یکی از مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی

بدین معنی که پیامک ماهیتی پر کاربرد و سریعی دارد. یعنی مخاطبی که پیام شما را دریافت کرده در یک فاصله انی و کوتاه آن را باز کرده و مورد مطالعه قرار می دهد. شما زمانی که لینک را در پیام کوتاه ارسال می کنید در واقع از یک راه میانبر مخاطب را به سمت سایت خود هدایت می کنید.

فروش و درآمد زایی بالا

هدف از این کار شما در استفاده از پنل پیامکی این است که تجربه فروش خوب و عالی رابرای خود ایجاد کنید. چنانچه بسیاری از مدیران موفق بازار یابی از این تکنیک استفاده کرده اند. از این رو می توان گفت این یکی از بهترین مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی می باشد.

افزایش دادن ترافیک قابل توجه برای سایت خود یکی از مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی

شاید برای افزودن بازدید از سایت راه های مختلفی وجود داشته باشد. اما یکی از ترفندها برای افزایش ترافیک همین استفاده از پیامک می باشد. شما از طریق قراردادن لینک خود در پنل پیامکی می توانید این بازدید را  به صورت چشمگیری افزایش دهید. همین مسئله یکی از اساسی ترین مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی می باشد.

کوتاه کردن لینک

از نکات مهم در این نوع بازاریابی کوتاه بودن لینک در محتوای پیام است. با استفاده از این روش تعداد کلمات کاهش می یابد و این امر بازخورد قابل توجهی دارد که به بازاریابی شما یاری می دهد. این از مزایای لینک کوتاه در پیامک برای بازاریابی پیامکی می باشد. انواع وب سایت ها معتبر برای کوتاه کردن لینک در اینترنت وجود دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • ly این سایت از پرطرفدارترین وقدیمی ترین سایت های کوتاه کننده لینک می باشد. با استفاده از این سایت می توان آن را آنالیز و سفارشی سازی کرد.
  • Tinyurl: این سایت نیز یک سایت قدیمی و معتبر کوتاه کننده لینک است که مزیت مهم آن این است که به شما امکان آنالیز کلیک های دیگر شبکه های اجتماعی را هم خواهد داد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه اثر شگفت انگیزی در بازار یابی دارد. اما بایستی به گونه ای صحیح مدیریت شود تا تاثیر آن چندین برابر گردد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد