جذب مشتری با پنل اس ام اس در شرکت های بیمه

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۲
جذب مشتری با پنل اس ام اس در شرکت های بیمه

پنل اس ام اس در شرکت های بیمه کاربردها و مزایای بسیاری در جذب مشتریان و کاربران جدید و قدیمی برای شرکت‌های بیمه دارد. امروزه در کنار استفاده تبلیغاتی از شرکت‌های بیمه که روش بسیار موثری در حوزه بازاریابی است، بسیاری از این موسسات خدمات خود را نیز از طریق پنل‌های پیامکی ارائه می‌کنند. در این مقاله با ما باشید تا بیشتر راجع به این موضوع صحبت کنیم.

پنل‌های پیامکی چیست؟

پنل‌های اس‌ام‌اس، سرویس‌های مبتنی بر وب هستند که به کمک آنها می‌توانید اقدام به ارسال پیامک به صورت انبوه نمایید. این پنل‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند که از آن جمله می‌توان گفت:

 • دسترسی از هر کجا: شما می‌توانید از هرکجایی که آنلاین هستید، وارد پنل خود شده و پیامک را به صورت آنلاین به یک گیرنده یا میلیون ها نفر می‌توانید ارسال کنید.
 • پیام‌های شخصی‌سازی شده: شما می‌توانید پیام‌ها را به صورت شخصی‌سازی شده تنظیم کرده، برای هر دسته از مخاطبین خود ارسال کنید.
 • با مشتریان خود صحبت کنید: شما می‌توانید به راحتی کاربران و مشتریان خود را در لیست پنل پیامکی اضافه کرده و به صورت جمعی و گروهی، اقدام به ارسال پیامک و تعامل با مشتریان خود نمایید.

این موارد، بخش‌هایی از ویژگی‌های پنل‌های پیامکی در دنیای امروزی است که غالب کسب‌و‌کارها از آن برای جذب مشتری، بازاریابی و برندینگ خود استفاده می‌کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به موضوع جذب مشتری با پنل اس ام اس در شرکت های بیمه بپردازیم و راجع به این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

 

پیشنهاد ما به شما : کاربرد پنل پیامکی در آموزشگاه‌ های رانندگی

 

جذب مشتری با پنل اس ام اس در شرکت های بیمه

پنل اس ام اس در شرکت های بیمه

شرکت‌های بیمه، موسساتی هستند که برای تامین نیاز بخشی از مشکلات افراد جامعه در هنگام وقوع حوادث و وقایع ناگوار فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها، جان و مال آدم‌ها را از جهات مختلف از جمله دزدی، آتش سوزی، زلزله، سیل و .. تضمین می‌کنند و در ازای پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه یا سالانه، خسارت آن را می‌دهند.

به طور کلی این یک مقوله واضح و مهم برای شرکت‌های بیمه است که با اضافه کردن تعداد مشتریان و کاربران خود، می‌توانند دایره خدمات و وسعت شرکت‌های خود را افزایش دهند. از این جهت شرکت‌های بیمه از تمام روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند تا شهروندان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. یکی از پرطرفدارترین این روش‌ها، استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی است که در مقطع کنونی، شاهد استفاده از آن‌ها در بسیاری از کسب‌و‌کارهای مختلف هستیم. پنل اس ام اس در شرکت های بیمه می‌تواند کاربردها و مزایای مختلفی را برای این موسسات به همراه داشته باشد که سعی می‌شود تا در این مقاله به بررسی آن بپردازیم.

مزایای پنل اس ام اس در شرکت های بیمه

اما مزایای پنل اس ام اس در شرکت های بیمه چیست؟ چرا امروزه شاهد آن هستیم که موسساتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، از این روش برای جذب مخاطب و بازاریابی استفاده می‌کنند؟ برای پاسخ به این پرسش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعامل بالای مشتریان از طریق تلفن همراه: هر چند در ایران این موضوع به خوبی جا نیفتاده است، اما در کشور ما هم در این جهت حرکت می‌کند که بیشتر تعاملات شرکت‌های بیمه به سمت الکترونیکی شدن پیش بروند. یکی از مهم‌ترین دستگاه‌هایی که غالب مردم با آن سروکار دارند، تلفن همراه است که شرکت‌های بیمه به راحتی می‌توانند با مشتریان خود از طریق پیامک تلفن همراه، ارتباط برقرار کنند.
 • رضایت بالاتر با ارسال پیامک: پنل اس ام اس در شرکت های بیمه می‌تواند رضایت کاربران آن را افزایش دهد. جالب است بدانید که میزان رضایت کاربران با الکترونیکی و غیرحضوری شدن ارتباطات افزایش می‌یابد. استفاده از این قابلیت با کمک پنل‌های پیامکی میسر است و کاربران به راحتی می‌توانند اطلاع‌رسانی‌ها، مراجعات، خدمات و … شرکت‌های بیمه را از طریق پیامک دریافت نمایند.
 • ارسال فوری و سریع: در واقع پیامک، پس از تماس تلفنی، سریع‌ترین راه ارتباط مستقیم با کاربران است که شرکت‌های بیمه از این جهت می‌توانند برخی از اطلاع‌رسانی‌های خود را به کاربران خود ارسال نمایند.

در خصوص کاربرد‌های این پنل اس ام اس در شرکت های بیمه نیز می‌توان گفت:

 • اطلاع‌رسانی در مورد پایان قرارداد بیمه‌ها
 • اطلاع‌رسانی در مورد سررسید بیمه مشتری
 • ارسال پیام‌های تبریک و جذب مخاطب جدید از طریق پیامک‌های تبلیغاتی
 • اطلاع‌رسانی در مورد متقاضیان خدمات جدید بیمه‌ها
 • امکان ارتباط دو طرفه با مشتریان شرکت‌های بیمه
 • اطلاع‌رسانی به مشتریان از وضعیت بیمه‌ای که در شرکت دارند
 • نظرسنجی
 • تبلیغات و …

جمع‌بندی

در یک جمع‌بندی کلی بایستی گفت امروزه ارائه‌دهندگان خدمات بیمه‌ در کشورهای مختلف، از ظرفیت پنل اس ام اس در شرکت‌ های بیمه استفاده می‌کنند. این پنل‌ها می‌توانند برای ارسال تاییدیه‌ها در زمینه‌های مختلف بروزرسانی‌ها، قیمت‌ها، خط‌مشی‌ها، قوانین، خدمات و … باشد.

 

پیشنهاد ما به شما : پنل پیامکی برای طراحان مراسمات

 

اگر شما به عنوان صاحبان شرکت‌های بیمه فعالیت می‌کنید، می‌توانید از قابلیت‌های پنل‌های پیامکی در راستای گسترش و جذب مخاطب استفاده کنید. این پنل‌ها می‌توانند به صورت انبوه، طیف بسیار گسترده‌ای از شهروندان را براساس شهر، منطقه، سن، جنسیت، مشاغل، اصناف، کدپستی و … در بربگیرند. شما می‌توانید لیستی از کاربران و مشتریان خود را در پنل‌های پیامکی ذخیره کرده و به صورت دسته‌جمعی و یا دسته‌بندی شده برای آنها پیام ارسال کنید.

تنظیم صحیح یک متن کوتاه و درج یک لینک یا شماره تماس برای پیامک‌های تبلیغاتی، ارسال انبوه و پاسخگویی مناسب، شرایطی است که می‌توانید با کمک آنها اقدام به جذب پنل مشتریان تازه و یا قدیمی به شرکت بیمه خود نمایید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد