جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷
جذب مشتری برند های معروف

در دنیای رقابت های اقتصادی بین تولید کنندگان در زمینه های مختلف هر کدام به نحوی با برنامه ریزی قصد سبقت از دیگر رقبا را دارند. مهم ترین مرحله از این رقابت تلاش برای کیفیت برتر و تبدیل شدن به یک برند می باشد. همین امر نیز باعث گردیده که کالا ها و خدماتی که تبدیل به برند شده اند راه های مختلفی را برای جذب مشتری امتحان کنند و به مرحله اجرا در آورند. در ادامه از راه هایی که این تولید کنندگان برای جذب مشتری انجام می دهند را بررسی خواهیم کرد. ما قصد داریم در ارتباط با جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی صحبت کنیم. در این زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی نیز تاثیرات بسیاری خواهد داشت.

جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی

موفق ترین شرکت ها با استفاده از پنل پیامکی ارسال انبوه برای بدست آوردن مخاطبان جدید و ارتباط با مشتری های قدیم اقدام می کنند. در اینجا می گوییم که ارسال انبوه پیامک به چه میزان موثر است. پیامک ها در ۵ ثانیه اول دریافت به میزان ۹۸درصد از سوی کاربران خوانده می ‌شوند. تحقیقات نشان داده که بازدید و خواندن ایمیل ممکن است تا۹۰ دقیقه طول کشد در صورتی که پیامک در ۹۰ثانیه اول بازدید می شود. در نهایت خوانده می شود.

حدود ۷۵درصد مشتری ها مایل به دریافت پیشنهادات از طریق پیامک هستند. مطالعات اخیر نشان داده که ۳۵ درصد از کاربرانی که پیامک انبوه دریافت می کنند، روی لینک ارسالی کلیک می کنند. حدود ۴۷ درصد نیز اقدام به خرید می کنند. در صورتی که تبلیغات از طریق اینترنت فقط ۶ درصد بازدید و خرید داشته است.

در تحقیقاتی دیگر مشخص شده که ۶۴ درصد از کاربران پس از دریافت پیشنهادات ارائه شده از طرف شرکت ها احساس رضایت مندی داشته اند. از این رو جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی مزایای زیادی دارد. این موارد را در ادامه برای شما بیان می کنیم.

مزایای پنل پیامکی برای جذب

جذب مشتری از راه های گوناگونی انجام می پذیرد که یکی از آن ها از طریق پنل پیامکی می باشد. امروزه شرکت های تولید کننده و برند ها از این طریق اقدام به جذب مشتری می کنند. این شیوه مزایایی دارد که عبارتند از:

هزینه اندک تبلیغاتی

در این شیوه شرکت های برند با هزینه خیلی کم به افراد زیادی می توانند پیام بفرستند. آن ها افراد را تحت پوشش تبلیغات قرار می دهند.

پوشش تبلیغاتی بیشتر

دراین روش افراد زیادی حتی در دورترین نقاط می توانند به راحتی از پیام مطلع شوند.

جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی – ارسال مرحله ای

شرکت های تولید کننده به خاطر تاثیر بیشتر می توانند در چندین مرحله به این اطلاع رسانی اقدام کنند. بدین نحو گیرنده تبلیغ در انتظار مرحله بعدی از اطلاع رسانی خواهد ماند.

عدم محدودیت زمانی

بدین معنی که گیرنده پیام هرموقع اختیار کند می تواند پیام را باز نموده و مطالعه کند و یا آن را در اختیار دیگران بگذارد.

جذب مشترکین خاص

شرکت های برند می توانند ازاین طریق  مشترکینی برای خود جذب نمایند. برای این مشترکین شگفت انگیز هایی را در نظر بگیرند.

اطلاع رسانی و بازاریابی

شرکت های برند از این طریق هم کالاها و خدمات خودرا تبلیغ می کنند و هم درمورد کالاها و خدماتی که در آینده قرار است ارائه دهند اطلاع رسانی کنند. از مزیت ها ی دیگر این شیوه تبلیغاتی به نوعی بازاریابی نیز می باشد. بدین معنی که در کنار تبلیغاتی که انجام می دهند از مشتریان یا گیرندگان پیام در خواست جذب مشتری جدید می کنند. در قبال این معرفی برای شخص معرفی کننده مزایایی در نظر گرفته می شود.

نکات مهم در ارتباط با جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی

در مورد ارسال پیام انبوه از طریق پنل پیامکی بهتر است نکات زیر رعایت شود.

  • از ارسال پیامک بدون اجازه کاربران خودداری کنید. این کسب اجازه از مشتریان یک پیشنهاد نیست بلکه یک رویه قانونی می باشد. ارسال پیامک بصورت انبوه بدون یک مجوز مشخص از مشتری نه تنها آزار دهنده است، بلکه عملی غیر قانونی می باشد.
  • نحوه بیان مبهم و غیر معمول در ارسال پیام مناسب نیست. از اصطلاحات عامیانه و غیر معمول لهجه دار یا عباراتی که موجب سردرگمی مشتریان و کاربران گردد خودداری کنید.
  • ارسال پیام در زمان اشتباه موجب عدم جذب مشتری برند های معروف با پنل پیامکی می شود. بایستی زمان ارسال پیامک از سوی ارسال کننده به گونه ای باشد که موجب اذیت کاربران نگردد. معمولا اول هفته زمان خوبی برای این کار نیست. در زمانی که مشتری یا کاربر مشغول کار و جزء ساعات کاری محسوب می شود زمان خوبی برای ارسال پیامک نیست.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد