کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا و تبلیغات پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴
کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا و تبلیغات پیامکی

استفاده از تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان راهی سریع و مطمئن برای ارسال منظور خود به دیگران و یا مشتریانی دانست که دسترسی به آنان امکان پذیر نمی باشد. این اطلاع رسانی و تبلیغات می تواند از راهه ای مختلفی صورت پذیرد. با ذکر این مقدمه در متن پیش رو در مورد اطلاع رسانی و راه های مختلف آن خصوصا در دوران کرونا توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا و تبلیغات پیامکی می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامکی می توانید به وب سایت هدهد اس ام اس مراجعه کنید.

انواع پیام رسانی در دوران بحران

وقتی جامعه دارای تغییر وضعیت یا بحران می شود اطلاع رسانی ها در خیلی موارد جنبه ای حیاتی می یابد. به عنوان مثال در بحران بلایای طبیعی مثل سیل این اطلاع رسانی می تواند منجر به نجات خیلی از انسان ها شود. اما در بعضی مواقع این بحران ممکن است مربوط به حوادث طبیعی نباشد. اصلا بحرانی در کار نباشد و اطلاع رسانی به دلایل دیگری باشد. مانند انتخابات که ارسال پیامک در دوجنبه می تواند به اطلاع رسانی و امر امتخابات کمک کند. یکی راهنمایی و اطلاع رسانی به عموم مردم جهت راهنمایی های لازم و یا دستورات نهادهای تبلیغاتی و دیگری دستورات ویژه ستاد انتخاباتی و وزارت کشور به ستادهای انتخاباتی مراکز استان ها و افراد مسئول.

بیشتر بخوانید: جذب مشتری با پنل پیامکی در برندهای بزرگ

کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا

یکی دیگر از انواع اطلاع رسانی ها، ارسال تبلیغات مربوط به دوران کرونا می باشد. همانطور که می دانیم بیماری ناشناخته کرونا امروزه سطح وسیعی از جهان و کشورمان را فراگرفته است. به دلیل پیدا نشدن راه حل و درمان قطعی بهترین راه مبارزه را در قرنطینه، عدم حضور در مجامع عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند.

رعایت این پروتکل ها به مقدار زیادی در کنترل این بیماری مؤثر است. از راههای که می توان تا حدودی نسبت به حضور مردم در مجتمع های تجاری و خیابان کاهش ایجاد کرد اطلاع رسانی ها و ارائه خدمات از طرق دیگر می باشد. مانند خرید و فروش کالا یا خدمات به صورت اینترنتی. در این روش با استفاده از فضای مجازی و اپلیکیشن های متعدد اقدام به معرفی کالا و یا خدمات خود به صورت سراسری کرده و نسبت به فروش آن اقدام می کنید.

کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا و ارسال پیامک های تبلیغاتی

یکی از راه های دیگر برای اطلاع رسانی و تبلیغ ارسال پیامک می باشد. در این مورد باید گفت ارسال پیامک ها در دوران کرونا دوحالت دارند که عبارتند از:

ارسال پیامک های تبلیغاتی

پیامک اطلاع رسانی

از این طریق مراکز بهداشت و درمان استان ها و یا ستاد کرونا آخرین اخبار در مورد بیماری را به اطلاع همگان می رسانند. این اطلاع رسانی شامل آخرین وضعیت درمانگاه ها و یا آخرین وضعیت آمار بیماران می باشد. از این رو کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا در این شرایط بسیار مناسب خواهد بود.

پیشنهاد مابه شما: کاربرد پنل پیامکی برای طراحان مراسمات

پیامک فورش کالا و خدمات و کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا

نوع دیگر استفاده ازپیامک های تبلیغاتی جهت فروش کالا و خدمات می باشد. در حقیقت با این سامانه اطلاع رسانی هایی در ارتباط با انواع کالا های بهداشتی به شما داده می شود. برخی از داروخانه ها نیز به صورت آنلاین یا تلفنی مشغول به کار هستند. از این رو با کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا می توانند اطلاعات دقیقی را به شما ارائه کنند.

مزایای تبلیغات پیامکی و کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا

در دوران بحرانی کرونا اگر بخواهیم منصفانه برخورد کنیم یکی از بهترین گزینه های جذب مشتری همین تبلیغ پیامکی می باشد. در واقع این کار توانسته مسیری را به سوی سود دهی بیشتر افراد باز کند. مزایای آن عبارتند از:

  • با ارسال پیامک به طور مختصر از مشخصات کالا و خدمات کاربران را آگاه می کنید. این خود یکی از انواع کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا می باشد.
  • با ارسال رایگان به مشتریان این ارفاق و کمک را می کنید که در این وضعیت قرنطینه از منزل خارج نشوند.
  • فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت های بزرگ می توانند هنگام تحویل کالا لیستی ازکالاها وقیمت رابه مشترکین عرضه کنند.
  • همچنین در پیامک های تبلیغاتی می توانید در هرمرحله لیست تعدادی از اجناس را به اطلاع مشترکین برسانید. این گزینه هم یکی از بهترین انواع کاربرد سامانه پیامکی در دوران کرونا می باشد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد