علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی چیست؟

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی

علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی امروزه سبب شده است تا بسیاری از کسب‌و‌کارهای خرد نیز به سمت این ابزار مهم مارکتینگ جذب شوند. در واقع پنل پیامکی یکی از بهترین مواردی است که امروزه شرکت‌های کوچک و بزرگ، دولتی و خصوصی، استارتاپ‌ها و … از آن می‌توانند برای پیشبرد اهداف و خدمات خود استفاده کنند. شما می‌توانید پنل پیامکی خود را از سرویس پیامکی هدهد تهیه کنید.

همینطور میتوانید ازدیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود نیز استفاده کنید.

پنل پیامکی در شرکت ها

سال‌های سال است که بانک‌ها، شرکت ها دولتی و خصوصی در سطح کلان، از پنل‌های پیامکی استفاده می‌کنند تا نقل و انتقالات، تراکنش‌ها، اطلاعیه‌ها و … را برای مشتریان خود ابلاغ و اطلاع‌رسانی کنند. بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی باعث شده است تا این ابزار امروزه در سطح کسب‌و‌کارهای خرد، شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و … نیز مورد استفاده قرار گیرد. گسترش پنل پیامکی، یکی از پدیده‌های مهمی‌ است که استارت آن از دو دهه قبل به تدریج شروع شده و اکنون شاهد پیشرفت چشمگیر آن و بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی در تمامی سطوح هستیم.

در این مقاله می‌خواهیم راجع به علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی بپردازیم تا چرایی استفاده از این ابزار برای شما روشن شده و به اهمیت آن پی ببرید.

علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی

دلایلی که شرکت ها از پنل پیامکی استفاده میکنند؟

از جمله عللی که امروزه می‌توان برای بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی بیان کرد، باید گفت:

امنیت داده ها

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در کنار هر نوع کسب‌و‌کاری، رعایت امنیت آن کسب‌و‌کار است. اگر شما یک متخصص در حوزه اقتصاد هستید، اگر نتوانید امنیت دارایی خود را تامین کنید، نمی‌توانید اعتماد دیگران را به کسب‌و‌کار خود جلب کنید. یکی از بهترین راه‌حل‌هایی که امروزه برای دسترسی مستقیم به کاربر برای تایید اطلاعات یا اطلاع‌رسانی داده‌های مهم به وی به صورت آنلاین و غیرحضوری وجود دارد، استفاده از پنل پیامکی است. شما می‌توانید برای کسب‌و‌کار خود، از سرویس پیامکی هدهد جهت ارسال رمز عبور، ارسال فاکتورها، اطلاع‌رسانی از تراکنش‌ها و … استفاده کنید و از اینکه کاربر در امنیت این داده‌ها را به صورت مستقیم دریافت می‌کند، اطمینان بالایی داشته باشید.

بیشتر بخوانید:دلایل استقبال مشتریان از پنل پیامکی

اطلاع‌رسانی با پنل پیامکی

دلیل دوم از علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی آن است که شما قادر خواهید بود تا:

 • با ارسال یک متن، به چندین نفر به صورت گروهی، پیام‌های ارسالی خود را بفرستید.
 • می‌توانید اطلاع‌رسانی‌ها را تحت عناوین و متون ثابت (و با توجه به امکانات پنل پیامکی به صورت ماژولار) برای همه ارسال کنید.
 • می‌توانید پیامک‌های خاصی را که لازم است به صورت زمان‌بندی شده هر ماه، هر هفته یا … برای افراد ارسال شود را از طریق پنل پیامکی بفرستید.

برقراری ارتباط مستقیم با مشتری

همانطور که در بخش امنیت اقتصادی نیز ذکر کردیم، یکی از مهم‌ترین علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی آن است که این شرکت‌ها می‌توانند از طریق پیامک، به صورت مستقیم به کاربر موردنظر خود دسترسی داشته باشند.

برقراری ارتباط مستقیم با مشتری و کاربر، هم برای شرکت و هم برای فرد مورد نظر مزایایی دارد که عبارتند از:

 • ارتباط سریع‌تر و به صورت آنی با مشتری که معمولا تاخیر بسیار کمی دارد،
 • ارتباط امن‌تر بدون نگرانی از ارسال داده به فرد دیگر،
 • اطمینان از صحت اطلاعات شخصی،
 • امکان بررسی و صحت تطابق شماره تلفن با هویت فرد ثبت شده که می‌تواند مهر تاییدی بر احراز هویت وی باشد.

فراهم کردن خدمات مشتریان به صورت کارآمد

مورد دیگری که برای علل بهره وری شرکت ها از پنل پیامکی می‌توان بیان کرد، آن است که استفاده از سرویس‌های پیامکی، می‌تواند خدماتی را برای مشتریان فراهم کند. جالب است بدانید که بنابر نظرسنجی‌ها، ۶۴ درصد از مشتریان و کاربران، برقراری ارتباط پیامکی را به تماس تلفنی ترجیح می‌دهند.

انعطاف پذیری پنل‌های پیامکی

با پیشرفت پنل‌های پیامکی و ارائه سیستم‌های قدرتمند به مشتریان، این عامل سبب شده است تا دلایل استفاده شرکت ها از پنل پیامکی قوی‌تر از گذشته شده و کاربران و شرکت‌های بسیاری به آن روی آورند.

اگر بخواهیم چند مورد از انعطاف‌پذیری‌ها و قدرت‌ پنل‌های پیامکی را که سبب می‌شود تا وبمستران و صاحبان کسب‌و‌کار به سمت آن سوق پیدا کنند را بیان کنیم، بایستی گفت:

 • امکان پاسخگویی به صورت خودکار به سوالات تکراری،
 • امکان شخصی سازی پیامک برای تبریک روز تولد، قرار ملاقات‌ها و … ،
 • اطمینان از دریافت پیامک،
 • ارسال گروهی،
 • امکان انتخاب یک یا چند نفر به صورت گروهی،
 • امکان تعریف گروه‌های دریافت کننده پپامک،

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد