کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها چیست؟

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها چیست؟

کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها چیست؟ پنل پیامکی امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی و جذب مشتری به حساب می‌آید که رفته رفته شاهد استفاده از آن در کسب‌و‌کارهای خدماتی مانند رستوارن‌ها هستیم. در این زمینه با ما باشید تا به بررسی کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها بپردازیم.

پنل پیامکی برای رستوران ها

پنل‌های پیامکی، ابزارهایی هستند که شما می‌توانید به کمک آن اقدام به فعالیت‌هایی نظیر ارسال پیامک، دریافت پیامک، ارسال گروهی Sms، ارسال پیامک براساس ویژگی‌های افراد از جمله جنسیت فرد، شغل فرد و … نمایید. به همین جهت است که بسیاری از کسب‌و‌کارها، برای آنکه بتوانند خدمات و محصولات خود را به مردم معرفی کنند، از پنل‌های پیامکی استفاده می‌کنند. پنل پیامکی برای رستوان ها یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی است که می‌تواند در برهه‌های زمانی خاصی، موجب افزایش تعداد مشتریان شود.

پنل پیامکی مزایای خاص خود را دارد که می‌تواند تعرفه ارسال پیامک را کمتر کند، یک پل ارتباطی دو طرفه یا یکطرفه را بین مشتری و کسب‌و‌کار ایجاد کند، گزارش گیری از پیام‌های ارسالی داشته باشد، مخاطبین شما را دسته‌بندی کند و … .

 

 

پیشنهاد ما به شما : افزایش فروش با پنل پیامکی

 

 

در رشته پست‌هایی که برای پنل پیامکی رستوران‌ها بیان کردیم، به صورت کلی توضیح دادیم که پنل پیامکی چیست، اهمیت آن برای کسب‌و‌کارهای خدماتی چیست و چه مزایایی دارد، در این قسمت می‌خواهیم راجع به کاربردهای پنل پیامکی کمی بیشتر صحبت کنیم که می‌تواند شما را به استفاده از این پنل‌ها ترغیب کرده و مشتریان بیشتری را به سمت کسب‌و‌کار شما جذب کند.

کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها چیست؟

کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها چیست؟

با پیشرفت فناوری و به وجود آمدن راه‌حل‌های جدیدی که در دنیای مجازی به وجود می‌آید، امروزه بیشتر کسب‌و‌کارها از سامانه‌ها و ابزارهای مدرن استفاده می‌کنند تا علاوه براینکه رضایت مشتریان خود را جلب کنند، بلکه بتوانند خدمات فروش خود را افزایش داده و نیز برندسازی کنند. یکی از این ابزارهای مهم، پنل پیامکی هدهد است که برای کسب‌و‌کارهای مختلف ارائه شده است. حال در مورد کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها باید گفت:

ارسال پیامک‌های کوتاه

اگر شما هم به عنوان یک کسب‌و‌کار، اقدام به جمع‌آوری راه‌های ارتباطی با مشتریان خود نموده‌اید، می‌توانید از مخزن اطلاعات تماس مشتریان خود در پنل‌های پیامکی استفاده کرده، آنها را وارد پنل پیامکی هدهد نمایید و از این طریق، به راحتی می‌توانید به صورت انبوه و دسته‌جمعی اقدام به ارسال پیامک‌های کوتاه کنید.

ارسال پیامک هوشمند

اگر دوست دارید یک رستوران برون‌بر منحصربه‌فرد داشته باشید، شما به راحتی می‌توانید اقدام به مکانیزه کردن فعالیت‌های رستوران و ارسال پیامک برای مشتریان خود نمایید. در این راستا پس از هر مرحله آماده‌سازی سفارش مشتریان، وی را از وضعیت سفارش غذای خود آگاه کرده و یک بستر خدماتی هوشمند و جذاب را برای وی فراهم می‌کنید که هزینه بسیار کمی برای هرفرد خواهد داشت.

 

پیشنهاد ما به شما : SMS یادآوری در پنل پیامکی

 

ارسال پیامک‌های مناسبتی

خیلی مواقع پیش می‌آید که رستوران شما بخواهد به دلیل یک مناسبت یا جشن و شادی و …، برروی محصولات و منوی غذایی خود، تخفیف‌های جذابی را ارائه کند. ایجاد این تخفیف‌ها در صورتی برای رستوران‌ها جذاب خواهد بود که آنها بتوانند با کمک کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها، مشتریان بسیاری را از این مسئله آگاه کرده و فروش خود را در مقاطع زمانی متفاوتی، به صورت جهشی افزایش دهند.

پاداش به مشتریان دائمی

یکی دیگر از ایده‌هایی که می‌توانید برای کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها درنظر داشته باشید، آن است که از پنل پیامکی برای پاداش به مشتریان دائمی خود استفاده کنید. در اینصورت، شما می‌توانید به راحتی مشتریان دائمی خود را در پنل پیامکی هدهد دسته‌بندی کرده، آنها را انتخاب کنید و با ارسال یک کد تخفیف، یک متن تشکر آمیز و یا یک دعوت محترمانه، مشتریان دائمی و قدیمی خود را به رستوران خود بازگردانید.

دریافت و تایید رزروها

یکی دیگر از کاربردهای پنل sms برای رستوران‌ها، آن است که شما می‌توانید درخواست رزرو آنها را برای منوی غذایی رستوران به صورت هوشمند و تنها با ارسال یک پیامک دریافت کنید. در این صورت، شما می‌توانید این امکان را فراهم کنید که مشتری با ارسال یک پیامک، غذای موردنظر خود را سفارش دهد و این باعث می‌شود تا افراد زیادی به جهت سهولت روند سفارش، به رستوران‌های شما جذب شوند.

از دیگر کاربردهای پنل پیامکی برای رستوران ها می‌توان گفت:

  • ایجاد کلوپ‌ها مشتریان خاص
  • رزرواسیون
  • دریافت پیشنهادات، سوالات و انتقادات
  • ارسال پیامک‌های نظرسنجی و …

پیشنهاد می کنیم در انتها، دو مقاله زیر را در راستای پنل پیامکی برای رستوران ها مطالعه کنید:

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد