بهترین راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
بهترین راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

اطلاع رسانی و تبلیغات را می توان رکن اصلی تجارت موفق نامید. ضرب‌المثل معروف انگلیسی می گوید اگر ۱۰۰ پوند سرمایه داری ۷۰ پوند خرج تبلیغ کن و۳۰ پوند جنس بخر! به نوعی می توان گفت که اثر تبلیغ و اطلاع رسانی چقدر مهم است. در ادامه به این مسئله خواهیم پرداخت که تبلیغات پیامکی چقدر تاثیردارد  و برای جمع آوری بیشتر مخاطب در این روش چه کار باید کرد؟ هدف ما در این مقاله بررسی بهترین راه جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی می باشد. اگر در زمینه پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با متخصصان هدهد اس ام اس در تماس باشید.

تبلیغات نوین

امروزه با پیشرفت فناوری خصوصا در زمینه ارتباطات، روش های نوینی روی کار آمده که جایگزین تبلیغات قدیمی تر شده اند. یکی از این تبلیغات نوین استفاده از سیستم پیامکی می باشد. قبل ازهر چیز در مورد تبلیغات با پنل پیامکی باید بگوئیم پنل پیامکی نرم افزاریست که به ما اجازه می دهد برای مخاطبان خود پیامک انبوه ارسال کرده و آن ها  را مدیریت کنیم.

مزایای استفاده از پنل پیامکی

از مزایای این نوع اطلاع رسانی می توان به موارد زیر اشاره کرد. البته در این میان جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی هم اهمیت بسیاری خواهد داشت.

  • ارسال پیام تبلیغاتی برای افراد خاص از لحاظ جنسیتی
  • ارسال پیامک ویژه مناطق خاص
  • ارسال پیام به مخاطبان هدف مانند دانشجویان، اساتید و یا کارمندان یک نهاد خاص

حال با این شرایط تصورکنید که با استفاده از این روش تبلیغاتی مخاطبین و مشتریان خوبی برای خود فراهم کرده اید. اما این افزایش مشتری تازه آغاز راه برای رسیدن به هدف اصلی یعنی موفقیت در فروش و سوددهی بالا است. بایستی به دنبال روشی برای نگهداری مشتریان و پیدا کردن راهی برای جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی باشید.

بیشتر بخوانید:  پنل پیامکی برای احراز هویت

راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

ازچه راهی می توانید این شماره ها رافزایش دهید؟ قطعا پاسخ خواهید داد تقاضای مستقیم از مشتری برای دریافت شماره که می تواند مورد قبول واقع نشود. در واقع شاید نوعی مزاحمت تلقی شود و ورود به حریم خصوصی که با مخالفت مشتری مواجه گردید. اما راههایی برای این کار وجود دارد که به آن می پردازیم. را های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی عبارتند از:

راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

استفاده از دستگاه الکترونیکی ذخیره ساز

با استفاده ازاین دستگاه شما می توانید محترمانه شماره مشتریان را دریافت و وارد دستگاه کنید. یک پیام تشکر برای مشتری ارسال و لینک شبکه های اجتماعی را بفرستید.

پوستر و فرم های تبلیغاتی

در این روش جمع آوری شماره همراه مشتریان با ارائه پوستر، تراکت و بروشورهای تبلیغاتی است. می توانید از مشتریان درخواست کنید شماره تلفن همراهشان را برای تان بنویسند. در این روش چون مشتری با میل خود شماره اش را برایت ان می فرستد نسبت به دریافت پیام های شما نیز تمایل خواهد داشت. این یکی از مهم ترین راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات اس ام اسی می باشد.

وای فای رایگان یکی از بهترین راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

اگر شما در فروشگاهتان وای فای رایگان نصب کنید از این طریق می توانید اقدام به جمع آوری شماره مشتریان کنید. بعد از وارد کردن کد توسط مشتری و ورود به وای فای شما، شماره مشتریانی که به وای فای تان وارد شده اند را دارید و می توانید او را در لیست دفترچه پنل خود وارد کنید.

راه اندازی وب سایت

شما می توانید با راه اندازی یک وب سایت بخشی از آن را به ارائه اطلاعات درباره کالا یا خدمات تان اختصاص دهید. می توانید از مشتریان خود بخواهید برای اطلاع از آخرین محصولات یا تخفیفات و یا آخرین اخبار مربوط به فروشگاه در سایت عضو شوند  و پیام هایتان را دریافت کنند. اگر اطلاعات ارائه شده توسط شما دارای کیفیت بالایی باشد توانسته اید یک مشتری وفادار را به سمت خود بکشانید.

انجام قرعه کشی و مسابقات یک از راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی

برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها یکی از راه هایی است که می تواند مشتریان زیادی را به سمت شما جذب کند. می تواند بهانه خوبی برای جمع آوری شماره موبایل آنان باشد.

تخفیف به مناسبت های مختلف

در این روش شما ضمن تخفیف از مشتریان می خواهید در صورت تمایل شماره خودشان را داده تا از برنامه های بعدی فروش و تخفیف مطلع شوند.

برای جذب مشتری بیشتر و دریافت شماره آنان برای ثبت در پنل پیامکی راه های دیگری نیز وجود دارد. اما شرط اصلی رضایت مشتری نیز می باشد. قبل از هر اقدامی رضایت آنان را جذب کرده و از طریق پیامک از آن ها تشکر کنید. این کارها در روحیه مشتریان تان اثر مثبت خواهد گذاشت. با بررسی بهترین راه های جمع آوری شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی می توانید اقدامات موثری در این زمینه انجام دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد