ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۳
ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی

ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی یکی از بهترین ترفند‌هایی است که می‌تواند به اتوماسیون و الکترونیکی کردن کسب‌و‌کار شما سرعت بخشیده و در جذب مشتری و بازگرداندن آنها به سایت‌تان، به شما بسیار کمک کند. در این مقاله با ما باشید تا با این دو سیستم بیشتر آشنا شویم و راجع به کاربردها و مزایای ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی صحبت کنیم.

کوپن‌های پیامکی چیست؟

امروزه استفاده از سیستم‌های تشویقی، یکی از ابزارهایی است که می‌توانید به کمک آنها اقدام به افزایش فروش کسب‌و‌کار خود نموده و نیز با ایجاد تغییراتی در رفتار مشتری، موجب رونق و فروش بیشتر شغل خود شوید. استفاده از سیستم‌های تشویقی در لپ کلام باعث می‌شود مشتری را به سمت خرید از سایت شما بکشاند و سایت شما را برای او متمایز بسازد. این مهم‌ترین اثری است که استفاده از این سیستم‌ها می‌تواند بر مشتریان شما داشته باشد.

نمونه‌ی ساده‌ای از این سیستم که قبلا به صورت فیزیکی در جامعه استفاده شده است، استفاده از کوپن است. کوپن در زمان قدیم و حتی اکنون، یک نوع کالا برگ است که از سوی دولت‌ها و یا سازمان‌های مختلف در اختیار افراد با شرایط خاصی یا شهروندان مختلف قرار می‌گیرد و با کمک آن می‌توان کالاهایی را دریافت کرد و یا روی هزینه آن تخفیف دریافت نمود. اولین بار کوپن‌ها در سال‌های پس از ۱۳۵۷ در ایران رواج یافتند.

ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی  یکی از راه‌های به کارگیری و پیاده‌سازی این نوع سیستم است. اما ایده ایجاد یک مورد در سیستم‌های تشویقی نیز از این قسمت ناشی می‌شود که شما می‌توانید با ایجاد کوپن‌های دیجیتالی، به صورت درصدی یا تا یک مبلغ خاصی روی محصولی که می‌فروشید، برای مشتری تخفیف ارائه کنید. استافده از کوپن‌های پیامکی مزیت خوبی که دارند، آن است که می‌توانید به راحتی آنها را برای دیگران بفرستید و در سایت خود آنها را تعریف کنید تا مشتریان بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

ارسال کوپن های پیامکی با پنل پیامکی چگونه انجام میشود؟

اگر تاکنون با مقالات پنل پیامکی هدهد همراه بوده باشید، حتما به این موضوع پی برده‌اید که پنل پیامکی و بازاریابی پیامکی، یکی از راهکارهایی است که می‌تواند به کسب‌و‌کار شما کمک کند تا بتوانید به راحتی آن را گسترش دهید. پنل‌های پیامکی ابزارهایی برای بازاریابی پیامکی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا سریع‌تر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و بتوانید با آنها تعامل داشته باشید.

حال اگر بخواهید برای طیف وسیعی از مخاطبین خود که در وب‌سایت یا کسب‌و‌کار شما ثبت نام کرده‌اند و یا روزی به خدمات شما مراجعه کرده و یا از شما کالایی را خریداری نموده‌اند و مدت زیادی است که به فروشگاه شما سر نزده‌اند، پیامی را ارسال کنید تا مجددا به فروشگاه شما سری بزنند، نیاز دارید تا از پنل پیامکی در کنار این سیستم تشویقی برای کاربران خود استفاده کنید.

ایده دیگر استفاده از پنل پیامکی در کنار سیستم تشویقی ارسال کوپن آن است که مشتریانی که خریدهای زیادی انجام می‌دهند را برای خرید‌های بعدی با کوپن خود ترغیب کنید. این مورد سبب می‌شود تا شما بتوانید از ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی به بهترین نحو برای ترغیب مشتریان خود استفاده کنید تا به کسب‌و‌کار شما بازگردند.

بیشتر بخوانید:تاثیر سرویس پیامک انبوه در تجارت

مزایای استفاده از پنل پیامکی در ارسال کوپن های پیامکی

ارسال کوپن‌های پیامکی با پنل پیامکی به شما کمک می‌کند تا بتوانید:

  • این نوع سیستم در کنار سیستم کوپنی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صورت گروهی و انفرادی و … پیامک‌های ارسال کد کوپنی را برای مشتریانی که ثبت نام کرده‌اند و شماره تلفن خود را ثبت کرده‌اند داشته باشید.
  • این سیستم به شما کمک می‌کند تا هرچقدر که می‌خواهید، بسته به سرویسی که تهیه‌ کرده‌اید، پیامک‌هایی را برای کاربران خود بفرستید.
  • یکی دیگر از قابلیت‌های پیشرفته پنل پیامکی آن است که کاری کنید تا با اتصال سیستم پنل پیامکی به وب‌سایت شما، با به کارگیری افزونه‌ها و یا برنامه‌نویسی وب‌سایت، به صورت خودکار برای کسانی که نیاز است، کوپن به صورت خودکار ارسال شود.
  • امروزه اگر در کسب‌و‌کارهای مختلف دیجیتالی پرسه زده‌ باشید، استفاده از کوپن و سیستم پنل پیامکی می‌تواند برای کاربرانی که سبد خرید رها شده دارند، برحسب مقدار خریدی که درنظر داشته‌اند، پیامک ارسال شود.
  • شما می‌توانید با توجه به رویدادهای آتی مثلا شب یلدا یا عید نوروز، در پنل پیامکی خود پیام‌هایی را تنظیم و زمان‌بندی کنید تا در آن زمان ارسال شود.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد