نحوه ارسال پیامک به صورت GIF

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
ارسال پیامک به صورت GIF

ارسال پیامک به صورت GIF یک روش عالی برای استفاده از تصاویر بصری برای افزایش مکالمات متنی شما است و استفاده از آن دشوار نیست اگر بدانید که چگونه یک GIF را ارسال کنید. GIF های متحرک عنصری سرگرم کننده یا شوخ طبعی را به پیام غیرمعمول متن اضافه می کنند. از آنجا که حدود 65 درصد مردم یادگیرنده بصری هستند و بیشتر مردم به عکس ها پاسخ می دهند تا متن، استفاده از GIF می تواند راهی عالی برای تقویت پیام شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیامک به صورت GIF می توانید ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

نحوه ارسال sms به صورت GIF

این یک راهنمای جامع برای همه مواردی است که باید درمورد GIF بدانید.

GIF چیست؟

GIF از نظر فنی به عنوان Graphics Interchange Format تعریف می شود که دسته ای از فایل تصویری است که معمولاً برای تصاویر با وضوح پایین استفاده می شود. GIF استاندارد اندازه پرونده کوچکتری است بنابراین در مقایسه با انواع دیگر پرونده ها مانند JPEG که معمولاً برای تصاویر با وضوح بالاتر استفاده می شود طیف رنگی محدودی دارد. GIF می تواند به عنوان یک تصویر به تنهایی باقی بماند یا رشته ای از چندین تصویر را می توان به یک فیلم کوتاه یا GIF متحرک تبدیل کرد. هر دو قابلیت افزودن به پاورپوینت، ارسال پیام کوتاه یا ارسال از طریق ایمیل را دارند. حتی می توانید از طریق ارسال پیامک انبوه پرونده های GIF را برای گروه های بزرگی از افراد همزمان ارسال کنید.

چگونه GIF را تلفظ می کنید؟

وقتی صحبت از تلفظ GIF می شود دو مکتب فکری با هم رقابت می کنند. بعضی از افراد GIF را “جیف” تلفظ می کنند با J سخت و دیگران می گویند “giff” در ابتدا G سخت است. پس کدام یک است؟ طبق گفته سازنده GIF تلفظ صحیح “jiff” است اما هر دو قابل قبول هستند.

بهترین روش ارسال پیامک به صورت GIF

ارسال پیامک به GIF در واقع کاملاً ساده است و در عملکرد نوشتاری در تلفن هوشمند شما تعبیه شده است. روش های مختلفی برای ارسال پیام کوتاه به GIF وجود دارد. برنامه هایی مانند GIPHY متنوعی از محتوای متحرک را از تصاویر GIF مربوط به فرهنگ ارائه می دهند که بر اساس احساسات طبقه بندی شده یا کلمات کلیدی تقسیم می شوند. اگر قبلاً GIF ارسال نکرده باشید احتمالاً از مقدار زیاد موجود تعجب خواهید کرد.

نحوه ارسال پیامک به صورتGIF  در Android

در عملکرد Android و iPhone تفاوت هایی وجود دارد اما آن ها معمولاً ظریف هستند. در مراحل زیر نحوه ارسال GIF از طریق پیام متنی در Android شرح داده شده است:

مرحله 1: پیام های خود را برای تهیه متن جدید باز کنید.

مرحله 2: لبخند بزنید و از Emoji های مختلف به گزینه “GIF” در پایین سمت راست صفحه نگاه کنید.

مرحله 3: دکمه “GIF” را لمس کنید و GIF های مختلف را مرور کنید. برای بهینه سازی گزینه های خود می توانید از کادر جستجو استفاده کنید

مرحله 4: با لمس کردن یک GIF آن را انتخاب کرده و سپس برای ارسال کامل روی ارسال ضربه بزنید.

نحوه ارسال پیامک به صورت GIF در آیفون

برنامه ای که برای آیفون برای تصاویر GIF مورد استفاده قرار می گیرد #images نام دارد که کمی دایره صورتی داغ است و درون آن یک ذره بین است. در مراحل زیر نحوه ارسال GIF از طریق متن با استفاده از iMessage شرح داده شده است:

مرحله 1: پیام های خود را برای تهیه متن جدید باز کنید.

مرحله 2: روی ذره بین داغ صورتی رنگ ، معمولاً درست در کنار آرم iTunes ضربه بزنید.

مرحله 3: از میان گزینه های موجود پیمایش کنید یا خود را با استفاده از نوار جستجو در بالای اولین ردیف GIF جستجو کنید.

مرحله 4: با لمس کردن GIF و پیش نمایش آن قبل از ارسال آن را انتخاب کنید. اگر GIF انتخاب شده را دوست ندارید ، می توانید “X” کوچک را در گوشه بالا سمت راست فشار داده و یکی دیگر را انتخاب کنید.

نحوه ارسال GIF به صورت MMS

اگر برای مشاغل خود پیام های متنی انبوه ارسال می کنید ممکن است بخواهید برای انتقال شخصیت و ارسال پیام قوی تر به مشتریان خود یک GIF ارسال کنید. ارسال متن GIF در پیام MMS واقعاً آسان است. نحوه کار:

مرحله 1: هنگام نوشتن متن خود یک کمپین جدید از سیستم عامل SlickText خود ایجاد کنید و نماد دوربین را در زیر جعبه پیام انتخاب کنید.

مرحله 2: از پرونده های خود GIF را انتخاب کنید.

مرحله 3: پیام خود را ارسال یا برنامه ریزی کنید. حتی می توانید GIF خود را تنظیم کنید تا براساس اقدامات مختلفی که مشتریان انجام می دهند به طور خودکار ارسال شود.

همانطور که مشاهده می کنید ارسال پیامک به صورت GIF بسیار ساده است. بخاطر داشته باشید حداکثر اندازه پرونده برای GIF ارسال شده از طریق بستر SlickText 490 کیلوبایت است.

برای راحتی بیشتر در این زمینه می توانید از پنل پیامکی هدهد استفاده نمایید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد