دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی

پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۳
گرفتن بازخورد از مشتریان در پنل پیامکی

دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی چگونه انجام می‌شود؟ چقدر مهم است و چرا بایستی با پنل پیامکی انجام گردد؟ در این مقاله با ما باشید تا به صورت کامل راجع به این موضوع صحبت کنیم و در مورد نحوه دریافت پیشنهادات و بازخورد از کاربرانی که از سرویس‌ها و خدمات شما استفاده می‌کنند از طریق پنل پیامکی اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم.

همینطور میتوانید از دیگر خدمات ما که شامل ارسال پیامک تبلیغاتی میشود استفاده کنید.

پاسخ دادن از طریق پنل پیامکی

امروزه با گسترش فضای مجازی که موقعیتی را برای ما فراهم کرده است تا بتوانیم در عرض چند ثانیه هزاران دیدگاه و نظرات مشتریان را در رابطه با محصولات و خدمات مختلف بخوانیم، ابزارهایی برای این کار در دسترس هستند. یکی از این ابزارها پنل پیامکی نام دارد که در این قسمت با دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی با شما همراه خواهیم بود.

به طور کلی بایستی بدانیم که پاسخ گرفتن یکی از نیازهای کسب‌و‌کارها است که بتوانند از طریق آن مشکلات خود را رفع کنند. البته باید بدانید که گرفتن پاسخ نیز کار آسانی نیست چراکه آنها به دلایل مختلفی زمان این کار را ندارند و یا مایل به ابراز عقیده‌شان نیستند. این عدم تمایل می‌تواند ناشی از علل مختلفی باشد که باید در جای خود ریشه‌یابی شود. یکی از این دلایل، عدم وجود بستر مناسب برای نظرسنجی است که هم بتواند وقت آنها را در کمتری حد ممکن بگیرد، هم نیازی نباشد مسافتی برای آن طی شود و هم راه‌حلی باشد که در هر زمان و هر مکانی بتوانند امکان پاسخ گذاشتن و ارسال نظرات و پیشنهاد خود را بیان کنند. برای رفع این مشکل، یکی از بهترین ابزارها، دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی است که می‌خواهیم در ادامه بیشتر راجع به آن صحبت کنیم.

دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی

اولین پیشنهاد ما به محض اینکه بتوانید کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کنید و مشتری را برای کسب و کار خود فراهم کنید، آن است که بتوانید از یک رابط بازاریابی پیامکی برای دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی استفاده کنید. رابطی که بتواند بین مشتری و شرکت همیشه و همواره ارتباط برقرار کرده و مطمئن و ایمن باشد. برای اینکه بتوانید مشتریان خود را به کمپین‌های تبلیغاتی شما عضو شوند، از روش‌های مختلفی در بازه‌های زمانی متفاوت استفاده کنید تا بتوانید یک راه ارتباط (شماره موبایل) از آنها بگیرید. سپس بایستی سرویس پیامکی خود را به گونه‌ای راه‌اندازی کنید که بتواند برای شما ارزش واقعی و بالایی را ارائه نماید. این کار باعث می‌شود تا آنها با برند شما درگیر شده و احتمال افزایش پاسخ‌گیری و دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی در مشتری افزایش می‌یابد.

اگر بخواهید یک بستری را برای جمع آوری نظرات مشتریان خود انتخاب کنید، همواره سرویس‌های پیامکی از جمله پنل پیامکی هدهد را در نظر بگیرید. ارسال پیامک و نظرسنجی برای آنکه بتوانید بازخوردی از مشتریان خود در رابطه با خدمات و محصولات داشته باشید، می‌تواند بسیار منطقی‌تر و مناسب‌تر باشد نسبت به دیگر روش‌هایی که در این زمینه وجود دارد از جمله تماس گرفتن و یا حتی ایمیل زدن. چراکه پیامک همواره می‌تواند به سرعت به آنها متصل شده، آنها را برای یک عمل یا اکشن فرابخواند و یا به سرعت پاسخ داده شود.

در این مقاله راجع به چگونگی افزایش مشتریان پنل پیامکی بخوانید.

مزایای استفاده از پنل پیامکی برای گرفتن بازخوردها

سرویس‌های پیامکی می‌توانند مزایا و امکانات بسیاری را در حیطه دریافت بازخورد از مشتریان و نیز کسب‌و‌کارها ارائه کنند که اگر بخواهیم چند نمونه از مزایای آن را بیان کنیم بایستی گفت:

 • جمع آوری اطلاعات از مشتریان و مخاطبین
 • جمع آوری اطلاعات پیرامون عملکرد و رشد برند در بزار
 • دریافت این موضوع که استراتژی تجاری شما چه تاثیری بر آنها داشته است
 • اطلاع از نحوه و میزان رضایت از نحوه انجام تبلیغات و کمپین‌ها و نیز اثر گذاری آنها
 • نحوه اطلاع از چگونگی آشنایی کاربران با موسسه یا شرکت شما
 • برقرار یک ارتباط واقعی مستقیم با کاربرانی که توانسته‌اند از خدمات و کالاهای شما استفاده کنند
 • ارزیابی نظرات و تجربه مشتری از خرید از شما و میزان رضایت آنها
 • فهمیدن آنکه چگونه می‌توان خدماتمان را به نحو بهتری در اختیار آنها بگذاریم

شما می‌توانید برای نحوه پرسش از مشتریان خود در رابطه با دریافت بازخورد مشتریان با پنل پیامکی سوالات را به صورت:

 • ترجیحی بپرسید. مثلا بین کالای الف و کالای ب کدام را انتخاب می‌کند.
 • میزان رضایت را با ارسال عدد در یک بازه تعیین کند.
 • رضایتمندی از مشتری را پس از دریافت خدمات تعیین کند.
 • میزان رضایت را برای سرویس‌هایی که از شما دریافت کرده و در حال استفاده از انها است اعلام کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد