چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶
چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی

پنل پیامکی برای بنگاه املاک

بنگاه‌های املاک از جمله مشاغلی هستند که با مشتریان بسیاری سروکار دارند و در می‌توان گفت در بطن جامعه قرار گرفته‌اند. بنگاه‌دارها با فعالیت‌های مختلفی دست‌وپنجه نرم می‌کنند از جمله فروش، رهن، خرید، اجاره و … و از آنجایی که فعالیت آنها در دسته خدمات به مردم قرار می‌گیرد، می‌توانند از پنل پیامکی استفاده کنند. کسانی که در این حوزه مشغول هستند، به‌طورکلی می‌توانند از پنل پیامکی برای تبلیغات، افزایش درآمد، جذب مشتری و تماس با آنها استفاده کنند که هم می‌تواند هزینه آنها را کاهش دهد و هم افراد بیشتری را در آن محله یا شهر، به سمت کسب‌وکارشان بکشاند.

در واقع، یکی از ویژگی‌های مهم پنل پیامکی، امکان ارسال پیام به صورت یک سیستم ارسال پیامک منطقه‌ای است که با کمک آن می‌توانید فعالیت‌های بسیاری را انجام دهید. در ادامه می‌خواهیم به بررسی ایده‌ ها و چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی صحبت کنیم و بیشتر راجع به این موضوع بحث کرده و آنها را بررسی نماییم.

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات SMS مارکتینگ، از پنل پیامکی هدهد در این وب‌سایت استفاده کنید که پلن‌ها و هزینه‌های آن در این قسمت درج شده است.

 

پیشنهاد ما به شما : پنل پیامکی برای نمایشگاه مبل

 

 

چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی

ایده‌ ها و چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی

حال که در رابطه با پنل پیامکی و بنگاه‌های املاک یک مقدمه را توضیح دادیم، لازم است به ایده ها و چگونگی استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی بپردازیم. در رابطه با این موضوع می‌توان گفت:

دسترسی به جامعه هدف بزرگ

یکی از بهترین راه‌های استفاده از پنل پیامکی، آن است که شما می‌توانید به جامعه عظیمی از کاربران دسترسی داشته باشید. در واقع جامعه هدف کافی است فردی با یک تلفن همراه (چه هوشمند و چه ساده) باشد تا شما بتوانید از پنل پیامکی برای ارتباط با وی استفاده کنید. تقریباً می‌توان گفت بالای ۹۰ درصد از سرپرستان خانوار و یا فرزندان بزرگ آنها که مسئولیت‌های خانوادگی از جمله اجاره، خریدوفروش و … را برعهده دارند، از گوشی‌های حداقلی برای ارتباط برخوردار هستند؛ بنابراین شما با پنل پیامکی از طریق ارسال Sms می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

جبران کمبود وقت با ارسال انبوه پیامک

یکی دیگر از بهترین راه‌های استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی، رفع مشکل کمبود وقت است. در واقع شما وقت عامل مهمی در صنعت خریدوفروش به خصوص املاک که از اهمیت بالایی برخوردار است می‌باشد. از طرفی کسانی که در جستجوی اجاره یا خرید یک ملک هستند، در زمان بموقع از اطلاعات خرید و وضعیت مسکن موردنظر خودآگاه نمی‌شوند. به همین جهت شما می‌توانید با پنل پیامکی، لیستی از مخاطبین خود را وارد کرده، آنها را برحسب خریدوفروش و اجاره مسکن یا خرید یک زمین خاص دسته‌بندی کنید و در زمانی که یک کیس جدید به پرونده شما اضافه شد، با زدن یک کلید و ارسال یک پیام شخصی‌سازی‌شده، به صورت انبوه و درجا پیامکی را به آنها بفرستید.

این قابلیت هم در وقت شما صرفه جویی می‌کند و هم هزینه کمتری را روی دست شما خواهد گذاشت.

 

پیشنهاد ما به شما : پنل پیامکی برای فروشندگان عینک

 

کاهش دردسر مشتریان

یکی دیگر از استفاده بنگاه املاک از پنل پیامکی آن است که آن‌ها می‌توانند مشتریان و تاجرانی که برای آنها نقش حیاتی دارند و یا یک زمان خاصی را رزرو کرده‌اند و یا اطلاعات یک ملک را می‌خواهند، در صورتی که تعداد آنها زیاد باشد، می‌توانید از پنل پیامکی برای اطلاع‌رسانی آنها استفاده کنید. بنابر تحقیقی که انجام گرفته است، بیش از ۶۴ درصد از کاربران سرویس‌های پیامکی بیان کرده‌اند که پیامک‌هایی که تحت عنوان اطلاع‌رسانی یا یادآور برای آنها ارسال می‌شود، مفیدترین راه‌حل برای ارتباط با مشتریان است.

ارسال فرم نظرسنجی، پرسشنامه یا بازخورد مشتریان

در بعضی موارد، ممکن است بنگاه املاک یا … شما نیاز داشته باشد تا پس از انجام یک معامله موفق، از سوی طرف مقابل یک نظرسنجی یا پرسش‌نامه دریافت کند. در این حالت، شما می‌توانید از طریق پیامک، فعالیت‌های موردنظر خود را انجام دهید.

استفاده از سرویس‌های پنل پیامکی هدهد می‌تواند راه‌حل بسیار جذابی برای شما باشد تا بتوانید بسیاری از روتین‌های کاری خود را با اتصال یک پنل پیامکی به کسب‌وکار خود، سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

هدهد اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد